Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 29. října do 4. listopadu 2018

Pozor na smutek, strach a skryté emoce

Rak nám připomíná, jak důležité je naučit se říct svůj názor v klidu bez negativních emocí. Lev nás varuje před leností a strachem. Panna nám doporučuje věnovat se tělu, duši a zaměřit se na zdravou výživu. Pokud nevíš jak na to, mrkni na náš nový lunární kalendář, dozvíš se mnohem víc.

29. – 31. 10. – Rak

Luna putuje ve znamení Raka a ovlivňuje játra, žlučník, žaludek, hruď, plíce a průdušky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Máš citlivý žaludek nebo žlučník? Dávej pozor na negativní emoce. Víš, že ten, kdo ti pořádně hne žlučí, není nepřítel, ale naopak ti pouze zrcadlí to, na čem máš zapracovat a co bys měla změnit? Uvedu příklad. Lidé kolem mě neustále do něčeho tlačí, nutí a mně se to ani trošku nelíbí, jenže neumím jim říct ne, tak dělám, co se po mně chce, ale ve skrytu duše s tím vůbec nesouhlasím. Čekám na chvíli, až budu sama a tam si pořádně zanadávám, ať již nahlas nebo v duchu, někdy také nadávám před spaním, přesto neumím odmítat a trápím se. Špatně spím, většinou se vzbudím mezi půlnocí a cítím těžkost v oblasti žaludku. Když se zamyslíš, zjistíš, že již v rodině je nebo byl takzvaný buldozer, který někoho válcoval a nutil dělat věci, které nechtěl. Nezapomínej, je to jen starý zaběhnutý vzorec, který můžeš změnit. Nauč se říkat s láskou NE. Nečekej, až tě zastaví úporná bolest žlučníku a pusť se do změn. Uvidíš, že se ti budou líbit a ocení to také tví blízcí.

Račí dny jsou obecně citlivější, proto je dobré jíst střídmě a zdravěji. Pálí tě žáha? Nastrouhej syrovou bramboru a vymačkej šťávu, kterou přidej buď do jídla nebo vypij tři malé lžičky nalačno. Zároveň se zamysli, z čeho máš strach, čeho se bojíš a proč se bojíš? Strach má velmi negativní vliv na celý organismus. Ber život víc s humorem, usmívej se a nedovol ostatním, aby tě tlačili tam, kam nechceš. Víš, že žlučník a játra se nejlépe regenerují po půlnoci? Pokud máš potíže, zkus sníst poslední jídlo do 17 hodin a vynechej tučné pokrmy i sladkosti. Víš, že žaludeční kameny souvisí s plícemi? Proto je vhodné zaměřit se nejen na žaludek, ale také na plíce. Ve dnech Raka jsou velmi časté přeháňky, proto do své tašky přibal deštník a dětem pláštěnku.

Co ještě můžeš?

– přikládat na bolavá místa teplé obklady nebo bavlněné sáčky s bylinami
– jemně cvičit a zhluboka dýchat, skvělý je kočičí hřbet
– pokud tě trápí nadváha, vyhni se jídlům, která mají vysoký podíl sacharidů
– proplachuj tělo očistným čajem
– uklízej, vytírej, per prádlo, vylešti okna i zrcadla
– v předklonu sprchuj hrudník vlažnou až studenou vodou
– po koupeli vlhkou pokožku jemně masíruj kvalitním olejíčkem na zpevnění kůže, nezapomínej také na prsa – nejlépe v předklonu

Co již ne?

– většina pokojových rostlin se již připravuje na zimní spánek, proto přestaň tolik zalévat a rostliny již nepřihnojuj
– ve středu se nepracuje s rostlinami ani půdou – dopřej jim odpočinek

1. – 2. 11. – Lev

Luna putuje ve znamení Lva a ovlivňuje krevní oběh, záda, srdce, bránici a arterii. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Zavzpomínej na ty, kteří již s námi nejsou, ale nepropadej smutku ani depresi. Ve dnech Lva tyto emoce obzvlášť škodí srdci, snaž se být v harmonii a rovnováze. Srdce miluje pohyb a lásku, sportuj, cvič, zajdi do přírody a snaž se co nejvíc hýbat, sedavé zaměstnání a nedostatek pohybu, způsobuje mnoho nemocí. Máš nadváhu, vysoký tlak nebo tě snad nesnesitelně bolí záda? Víš, že lékaři doporučují pohyb i velmi vážně nemocným lidem? Samozřejmě pod lékařským dohledem, je dokázáno, že správný pohyb uzdravuje tělo a posiluje duši.

Máš se ráda? Láska je totiž základním stavebním kamenem každé ženy, pokud se nemáš dostatečně ráda, tak do svého života nemůžeš přivolat stejně naladěného partnera nebo přátele. Vždy dostaneš takové, kteří tě budou trénovat, abys v sobě probudila lásku a sebeúctu. Zaměř se nejprve na sebe a pak na ostatní, to, co vyzařuješ, také přitahuješ. Jak jsi na tom se vztahy? Máš lásky dostatek nebo po ní zatím jen toužíš a hledáš všude kolem sebe? Věř, že napřed musíš začít u sebe, až potom ti ji mohou dávat ostatní. Víš, že ve dnech Lva, velmi často přichází bouřky, které mohou přinést krupobití?

Co ještě můžeš?

– zastřihnout vlasy
– uskladňovat úrodu, zavařovat, mrazit a zpracovávat na zimu
– mít se ráda, usmívat a radovat se z maličkostí
– zapálit svíčku za naše předky a zavzpomínat na společné chvíle
– zapomenout na to, co bylo a zaměřit se na dobré, na všem hledej vždy lepší
– sportovat a chodit na procházky

Co již ne?

– pokud nemáš trénink, nepřetěžuj tělo sportem, zvol raději rychlou chůzi
– nepřeháněj to s konzumací kávy, alkoholu, cigaret a sladkostí

3. – 4. 11. – Panna

Luna putuje ve znamení Panny, zvláštní síla působí na trávicí orgány, slezinu a slinivku břišní. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Co ještě můžeš?

– odpočívat, relaxovat
– navštívit kadeřnictví, nechat si udělat nový střih, zábal a masáž vlasové pokožky
– pít pročišťující čaje
– myslet na své blízké s láskou a soucitem
– zaměřit se na své tělo a zdravou výživu

Co již ne?

– rozčilování, hádky, napětí
– tučná jídla, sladkosti, alkohol

Foto: Shuterstock.com

28.10.2018 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist