Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 17. do 23. února 2020

Nadechni se a opravdu žij!

Novoluní vnáší do životů touhu po změně, lásce a radosti. Vykroč vstříc novým zážitkům, síla luny ti pomůže. Sni, rozjímej a buď otevřená změnám, jsou prospěšné nejen pro tebe, ale také pro všechny kolem tebe. Co nám přináší nový lunární kalendář, ti prozradíme právě teď.

17. – 18. 2. – Střelec

Luna putuje ve znamení Střelce a jeho síla velmi intenzivně působí na stehna, páteř, křížovou kost a boky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Chceš mít krásná stehna a obáváš se, že ti v posilovně zesílí? Mám pro tebe naprosto jedinečný a jednoduchý cvik, vyzkoušej svíčku, když ji budeš dělat pravidelně, velmi brzy si všimneš, jak krásně se ti tvarují svaly. Jak to vím? Podle sebe, aniž bych tušila, že jednoduchý cvik tvaruje nohy, před lety jsem začala s jógou a poctivě každý den cvičila, pak jsem si dala na chvíli pauzu, abych mohla pocítit, jak moc mi právě toto cvičení chybí. Nevíš, oč jde, nevíš, jak na to a nevíš, k čemu je svíčka vlastně dobrá? Mrkni na video:

Jaké je tajemství této „ásany“? V této poloze přijímáme opačné záření. Země vyzařuje negativní záření – Vesmír pozitivní, což znamená, že chodidly přijímáme negativní a lebkou pozitivní. Všímáš si, jak je vše dokonale zařízené? Svíčka působí blahodárně na celé tělo, má léčivý vliv a přelaďuje celý organismus. Cvičit by se měla jednou až dvakrát denně, doporučuje se také dětem. Začátečníci setrvají v této pozici jen krátce, pokročilí dle chuti a nálady. Nač si dát pozor? Srdci škodí prudké zvednutí, proto je potřeba pomalu dávat nohy k zemi a nesvalit se jako pytel. Několik sekund dýchej, pak se teprve otoč na bok a zvedni na nohy. Pokud tě trápí problémy se štítnou žlázou, tak již za dva měsíce pocítíš příznivé účinky, chce to jen důslednost a pravidelně cvičit. Tato ásana nemá žádné škodlivé účinky, naopak je prospěšná pro děti i dospělé, a zejména starší lidé se cítí jako znovuzrození. Bolí tě klouby? Zajdi do sauny, na masáž a nezapomínej také na pohyb, chůze je skvělá a dokáže zázraky. Buď nad věcí, ber život s humorem a zapomeň na lítostivou náladu, která se může objevit. Na nervy a uklidnění je skvělá třezalka i kozlík lékařský.

Co ještě můžeš?

– plavat, cvičit ve vodě

– navštívit kosmetický salon a nechat se náležitě rozmazlit

– manikúra, pedikúra, harmonizační koupel, to vše se nemine účinkem

19. – 20. 2. – Kozoroh

Luna putuje ve znamení Kozoroha, síla v tyto dny působí na celou kostru, kolena a také pokožku. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Nestihla jsi dostatečnou péči o své tělo i mysl? Nevadí, dny Kozoroha přímo vybízí k pokračování v rozmazlování a hýčkání. V teple domova si můžeš vytvořit oázu klidu, pokud miluješ svíčky, zapal je a sleduj mihotavý plamínek. Jen dýchej a nevšímej si myšlenek, jsou jako mraky plující po nebi, přichází a odchází. Do vany přidej olejíček, já miluji vůni růže a jasmínu, ale nikdy je nemíchám, vždy si vyberu pouze jednu a pak se oddávám omamné vůni, která mě zavede do tajemných zákoutí nevědomí a odkrývá mnoho krásných tajemství i obrazů. Potřebuješ rychle uklidit? Není nic snazšího, práce ti půjde od ruky, nezapomeň požádat o pomoc také ostatní členy rodiny. Víš, že je ve čtvrtek Den domácích mazlíčků? Udělej radost nejen domácím mazlíčkům, ale také těm, kteří jsou bez domova.

Co ještě můžeš?

– plavat, cvičit ve vodě

– navštívit saunu, páru, masáž, kosmetiku, manikúru, pedikúru

– depilovat, holit a vytrhávat nežádoucí chloupky, pozor na obočí, chloupky dorůstají velmi pomalu

– zastřihnout nehty a ruce namazat výživným krémem

– ve čtvrtek držet půst

21. – 23. 2. – Vodnář

Luna putuje ve znamení Vodnáře, energie v tyto dny velmi intenzivně působí na bérce, kotník, patu, lýtko, holeň a křečové žíly. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Připravuješ se na víkend, máš plány a cítíš v těle jemné napětí, aniž bys měla důvod? Toužíš po změně a nevíš, jestli je právě teď vhodný čas? Přicházející novoluní v nás probouzí různé touhy, stačí se rozhodnout, udělat si jasno a pustit se do realizace s klidným nitrem, pak je úspěch zaručený. Pokud stále pochybuješ, nachystej si k posteli tužku a zápisník, může se totiž stát, že nápad a potřebný impulz přijde v noci, sny jsou velmi intuitivní, a proto je dobré poznamenat si noční cestu do říše nevědomí. Sny vždy vypovídají o nás a našem psychickém stavu, nenechej se zastrašit, často se nedořešené věci a změť myšlenek projeví strachem v noci, stačí se uvolnit, uklidnit a říct si moudrou větu: ráno je moudřejší večera, a tak to také je.

Sama praktikuji již mnoho let a když si nevím s jistou záležitostí rady, jednoduše počkám a vyspím se na to. Přeji ti krásné a plodné snění, využij magickou sílu novoluní ke svému prospěchu a nedovol strachu, aby tě ovládl. Máš pocit, že ti „něco“ sedí na hrudi nebo snad vnímáš nervozitu? Pořádně vyvětrej, zapal svíčku, vytři podlahu a do každého kouta dej pár zrnek mořské soli. Do vody můžeš kápnout pár kapek olejíčku např. eukalyptus a vyčistit tak prostor. Pak se osprchuj a veškerou tíhu smyj vodou, která má očistné účinky. Pocítíš lehkost bytí a najednou se ti život zdá krásnější. Nezapomeň si říct mám se ráda a jsem se sebou spokojená.

Co ještě můžeš?

– v neděli držet půst

– rozjímat, snít a sdílet okamžiky se svými blízkými

– vytírat, natírat, malovat, čistit, uklízet, větrat, dýchat a milovat život

– zbavit se staršího oblečení, udělat pořádek ve skříních, na půdě, ve sklepě a dodat do každého koutu čistou energii

foto-zdroj: shutterstock.com

 

18.2.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist