Jak najít orgasmus?

Marně jste se už několikrát pokoušela hledat a nikde nic? Už si začínáte myslet, že G-bod je jen výmysl? My vám dáme do ruky přímo mapu, abyste se už nikdy na cestě k orgasmu neztratila!

Již několikrát jste s partnerem pokoušeli vyjít po stopách vaginálního orgasmu, ale připadá vám, že jste se asi nevydali správnou cestou. Určitě jste to pak ale chtěla napravit a pokusit se ho najít sama. Prošla jste snad všechna svá zákoutí, kde by se mohl G-bod skrývat, ale nikde nic.

Zřejmě tedy patříte k většímu počtu žen, které nedosahují orgasmu vaginálně, ale většinou pomocí dráždění klitorisu. Jenže koho by nelákalo pocítit slast orgasmu vaginálního…. Už jenom touha okusit dva orgasmy najednou vás přinutí přečíst si náš návod!

Ale před cestou hledání si musíme nejdříve shrnout, co vlastně hledáme. Už jen proto, abychom ho lépe našly : – )

Takže G-bod, neboli Graufenbergův bod je erotogenní zóna umístěná na přední stěně vagíny. Stimulace G-bodu vede k orgasmu doprovázenému výronem tekutiny neboli ejakulací, která může vzdáleně připomínat sperma. Profíci v úspěšném hledání tvrdí, že by měl G-bod ležet asi 3-5 cm od vchodu do pochvy. Tak teď už jen najít a dostatečně využít!

Nejlepší je nevydat se na cestu sama. Váš partner vám určitě rád pomůže.

Ze všeho nejdříve se ujistěte, že máte dokonale vyprázdněný močový měchýř. Přeci jenom orgastická bouře po objevení G-bodu může povolit nějaké jiné svaly… navíc, potřebujete být opravdu uvolněná. Takže nic nedržet!

Nyní můžete začít hledat. Sedněte si nebo klekněte na pohovku. Mnohem lépe ho tak najdete než kdybyste po něm pátrala v leže. Jeden nebo dva prsty zasuňte do pochvy a hlaďte přední stěnu uvnitř pochvy. Měla byste „narazit“ na hrubou či vrásčitou oblast na přední straně pochvy. A teď jednoduše začněte oblast postupně prohledávat tím, že ji budete stlačovat. Nebojte se přitlačit a nepřestávejte, dokud neucítíte příval příjemného horka…

Jakmile G-bod najdete, tak to zaručeně poznáte. Nefunguje jako tlačítko na orgasmus, ale budete mít intenzivní pocit, že jste našla cestu, jak ho spolehlivě dosáhnout. Je to jen otázka času… Vůbec se neznepokojujte, když se pochva začne jakoby zvětšovat – otékat. Je to jen důkaz toho, že jste konečně dorazila do cíle a dokážete toho dostatečně využít. Nyní už jen v masírování vydržet a vytoužený vaginální orgasmus na sebe nenechá dlouho čekat!

11.3.2010 12:00| autor: Karolina
Více o tématu: bod Gorgasmus

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist