Hollywoodské hvězdy, se kterými to jde hodně z kopce. Proč?

Co mají společného Tom Cruise, Brad Pitt, Ben Affleck a Johnny Depp? Kdysi byli považováni za nejlepší muže světa, proto vyhráli jistou prominentní anketu. Dnes by na takové ocenění nedosáhli ani omylem!

celebrity-krasavci-titul-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Silvestr je tu „za pár“, takže je ideální čas na různá hodnocení, žebříčky i hitparády. Věděla jsi, že prestižní americký časopis People uděluje v tomto období cenu „muži roku“ už od 90. let? Chlapík, který toto ocenění „urve“, musí splňovat přísná kritéria. Patří k nim pochopitelně přitažlivý vzhled, ale důležitou roli hrají také jeho názory a kladný vztah k charitě. Kterým legendám z obrazovky se kdysi takové pocty dostalo, ale pak si pokazily reputaci, takže vítězství v této netradiční pánské „Miss“ už asi nebudou opakovat?

Tom Cruise, svátost sama

Herec, scénárista i kaskadér byl vlastně vůbec první výherce v dějinách. Psal se rok 1990 a fešák malého vzrůstu, co chtěl být původně katolickým knězem, už měl za sebou pár úspěšných rolí, včetně snímků Top Gun, Riskantní podnik, Barva peněz nebo Rain Man.

Tom byl v tu dobu reklamou na úspěch, pro dobro druhých se mohl rozkrájet, a jedinou poskvrnkou na jeho bělostné košili byl rozvod s Mimi Rogers. Jenže pak mu sláva stoupla do hlavy, korunu tomu nasadil vstup do scientologické církve, pod jejímž vlivem v médiích kritizoval kdeco, rozpadla se mu další dvě manželství a jeho bývalky se hlasitě domáhaly alimentů. A jaký to byl „klaďas“!

Brad Pitt, ten, co býval slušňák

Jeden z představitelů filmových Dannyho Parťáků titul „pana Božského“ obdržel dokonce dvakrát, poprvé v roce 1995, podruhé o pět let později. Do třetice všeho dobrého? I když bychom mu to ze srdce přáli, pokud musí být „muž roku“ ctihodný občan, nemělo by se o něm dnes a denně psát v bulvárech, že jako otec naprosto selhal, propadl alkoholismu a zřejmě trpí poruchou příjmu potravy. Jenže přesně tuhle nelichotivou reklamu má Brad v poslední době na triku. A protože po rozvodu s Angelinou Jolie trochu fláká i práci a údajně i osobní hygienu, nemá tu nejlepší pověst.

Ben Affleck, fantom kasina

Celým jménem Benjamin Geza Affleck byl oceněn jako nejlepší a nejhodnější slavný týpek v roce 2002. Hned potom, co uvedení snímku Pearl Harbor, kde si střihl jednu z hlavních rolí, trhalo rekordy ve sledovanosti. Proč jen jednou a dost, když pořád vypadá zatraceně dobře? Spekuluje se o tom, že za to může přehnaná angažovanost v politice a jeho výrazně levicové názory. Možná za tím stojí také závislost na hazardu, které Ben naprosto propadl. Kvůli pokeru se mu vlastně sesypalo i manželství s Jennifer Garner. Dle vlastních slov herce totiž dokáže za jedinou noc prohrát tisíce dolarů – a stejně si nemůže pomoct…

Johnny Depp, trochu násilník a tyran

Stejně jako výše zmíněný kolega z branže Brad Pitt, i známý pirát z Karibiku si svých sexy 15 minut slávy užil hned dvakrát, a to v letech 2003 a 2009. To se usmíval na titulních stranách časopisů a odhaloval dokonalý chrup. Jenže to už se asi nebude opakovat. Syn inženýra a ženy v domácnosti teď ničí všechny plody své letité a vydřené práce. Zlí jazykové z jeho okolí tvrdí, že je „věčně v lihu“, na popularitě mu nepřidal ani bouřlivý rozvod s kráskou Amber Heard, kterou údajně psychicky i fyzicky týral. Aby toho nebylo málo, kvůli finanční krizi rozprodává majetek. No jo, to není ten správný vzor, který jde příkladem. Takže cenám za „muže roku“ už asi definitivně odzvonilo…

A když už jsme naťukli ty sexy symboly, kromě těchto fešáků na poli přitažlivosti vyhrávají i další VIP „kocouři“. Omrkni je ve videu!

Který slavný hoch tě v televizi bere za srdce dodnes, i když se o něm povídá ledacos? Napiš nám o tom do diskuze pod článkem, těšíme se na příspěvky.

Foto: Shutterstock.com

18.12.2017 10:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist