Čokoláda odhalí váš charakter

Kvůli její lahodné chuti je snad každá žena ochotná čas od času zhřešit. Čokoláda může dokonce představovat i jakousi drogu, nebo způsob, jak zahnat chmury a starosti. Ale věděli jste, že dokáže odhalit také něco o vás?

Vědecké studie tvrdí, že čokoláda je vynikající prostředek s jehož pomocí lze odhalit i niterní charakter člověka. Zásadní přitom je, že ji až na pár výjimek potvrzujících pravidlo, milují opravdu všichni – od tohoto společného prvku vnímání slaďoučké čokolády se pak odvíjí jednotlivé aspekty, jimiž se všichni čokoholici liší.

Sem můžeme zařadit například výběr daného typu nebo příchuť čokolády, její tvar či náplň. Rozhodující také může být i to, jak čokoládu rozbalujete, zda ji cucáte nebo koušete. Tak například milovníci smetanové a mléčné čokolády jsou obvykle jedinci žijící minulostí a vynikající svou nevinností. Když zjistí, že se zmýlili, jen velmi těžko se smiřují s porážkou. Je taky ale nemyslitelné je donutit, aby jednali proti svému přesvědčení.

Dávají přednost citlivému a něžnému milování s nezkušeným  protějškem. Dovedou se ale i hodně přizpůsobit, nesmí se však jednat o extravagance.

Hořkou čokoládu naopak preferují materialističtí a cílevědomí lidé, orientovaní na budoucnost. Jejich hlavní zbraní a cestou k orgasmům je jazyk.

Bílou čokoládu zase milují čestní lidé, jež věří, že mají ve svých rukou budoucnost celého světa. Nikdy nemyslí jen na sebe a své uspokojení, ale chtějí dosáhnout dokonalého orgasmu společně se svým partnerem. Rádi střídají polohy a rychlosti milování.

Jak už bylo řečeno, i výběr tvaru nebo dokonce specifického vzhledu pralinky může odrážet to, jací jste. Sáhnete-li při otevřené bonboniéře takřka pokaždé po oválné čokoládě, je to důkaz, že jste společenští a empatičtí lidé. Náplň nebo přísady v čokoládě zase odhalí vaše niterní rozpoložení a třeba i zlozvyky. Tak například fanoušci kávové náplně prý působí velmi otevřeně, ve skutečnosti jsou to však velmi netrpěliví, úzkostliví a nevyzrálí lidé se sklony k depresím.

[[related]]

Nejen samotná čokoládová lahůdka však poukazuje na to, jakou máte povahu. Prý i to, jak naložíte s obalem od této hnědé cukrovinky o vás hodně napoví… Nejdříve jej zmuchláte a pak teprve vyhodíte? Jste tedy kreativní osobnost plná nápadů a energie k jejich realizaci. Avšak coby milenci jste v intimních okamžicích velmi nesoustředění. Takzvaní „žmoulačí“, nebo-li lidé válející si ze staniolu kuličky nebo šišky jsou prý v posteli jednoznačně nejnudnější a jejich výkony jsou chabé.

Tak, třeba je to další „spolehlivý“ způsob, jak zjistit o vašem případném novém objevu něco víc… 🙂

29.8.2011 12:00| autor: Lucie Elen
Více o tématu: drogačokoláda

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist