Co dělat, když se udělá dřív než vy

Možná následující situaci také znáte…Vy ani partner nemáte obecně při sexu problém s vyvrcholením, ale v podstatě nedokážete jednoznačně říct, jestli se vám vaše milování líbí nebo ne, protože samotný akt netrvá déle než pár minut. Jak ale zabránit tomu, aby měl váš partner orgasmus už těsně po „startu“?

Kde je chyba?
Faktem je, že někdy může být výhodnější, pokud má váš partner opačný problém – tedy, že dlouho čeká na erekci. Taková léčba pomocí dlouhého mazlení a nekonečné předehry může být „docela“ příjemmá i pro vás. Bohužel při předčasném vyvrcholení vašeho partnera musíte řešit spíše to, jak jeho vzrušení potlačit. Existují však i takové metody, při nichž si můžete sex užít a přitom krotit vášně vašeho miláčka.

Co nepomáhá

Kdo maže, ten jede… ale moc si při tom neužije
Metoda zadržení předčasného orgasmu pomocí znecitlivujících mastí je sice daleko příjemnější, než například silné tisknutí penisu u kořene těsně před jeho orgasmem, ale také to pro něj není bůhví jaká sláva. Tyto masti většinou prodlouží sex maximálně o třetinu, a pokud se to přežene, mohou způsobit úplné ochabnutí – takže nic moc.

Vrstvené kondomy
Jsou nejen nepraktické, ale většinou zase berou i veškeré potěšení. Někdo kdysi řekl: jako lízat zmrzlinu přes sklo… Jestli jste přesto zaznamenali pozitivní vliv, poohlédněte se raději po speciálně zesíleném kondomu (třeba pro anální styk).

Co pomáhá

Usilovný trénink
Bude to sice chtít notnou dávku odvahy, ale vy to jistě zvládnete. V okamžiku, kdy bude při milování jeho vzrušení gradovat, zkrátka úplně přestaňte se vším „co budete mít rozdělané“. Myslete taky trochu sobecky a vybírejte si takové polohy, aby se vám partner mohl v ten okamžik dál věnovat i jiným způsobem. Nebo ho klidně nechte úplně vyklouznout a dopřejte si pro změnu orální laskání. Pokoušet se myslet na něco jiného moc nepomáhá, ale když se bude důkladně věnovat třeba vašemu ušnímu lalůčku či šíji, nebude se na svůj penis tolik soustředit.

Magické polohy
Experimentujte s různými polohami tak dlouho, dokud nenajdete takovou, která vašeho miláčka tak úplně nebere (a vás třeba ano). Nejosvědčenější je osedlat ho seshora, což se mužům samozřejmě líbí, ale kdy máte taky plnou moc nad vším, co se děje. Zkuste také tzv. mělké pronikání, kdy se budete pohybovat jen v rozmezí pár centimetrů kousek za vstupem do vaší brány smyslnosti – podráždí tak váš G-bod a sám se nevzruší tolik, jako při pumpování „dovnitř-ven“.

Chytrá předehra
Opět platí, že pokud zvládáte královskou předehru, tak máte vyhráno. Platí, že vy musíte být samozřejmě hýčkanou královnou a on do vás smí vstoupit teprve až budete na pokraji exploze. Vyzkoušejte také hrátky s vibrátorem – pokud možno menším, než je penis vašeho partnera. Až budete vzrušením bez sebe a jeho úd do vás vtrhne v plné formě, dlouhatánská soulož vygraduje tím nejúžasnějším způsobem.

30.6.2011 12:00| autor: Elen
Více o tématu: orgasmussex

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist