Celebrity s největším počtem sexuálních partnerů. Komu z VIP prošly postelí celé davy?

I když mají populární tváře kvůli natáčení filmů a seriálů zoufale málo volného času, na své koníčky si najdou prostor vždycky. Tedy hlavně, když jde o sex! Ostatně, počiny těchto náruživých osobností mluví asi za vše…

celebrity-sex--1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Většina lidí o svých ložnicových aktivitách raději pomlčí, protože hovořit o počtu svých sexuálních partnerů je prostě až příliš osobní. To ale není případ ostře sledovaných celebrit! Ty to holt mají všechno jinak, takže se svými úspěchy, respektive milostnými „zářezy na pažbě“, ještě chlubí, čímž dávají prostor k mnoha pomluvám. Kdo z červeného koberce má nálepku největšího samce nebo pěkné poběhlice?

Charlie Sheen, vyznavač lásky na prodej

Kdyby se vyhlásila soutěž o nejaktivnějšího kance, bylo by o vítězi nepochybně jasno. V roce 2012 se jeden ze seriálových Dvou a půl chlapů v jistém rozhovoru pro časopis Playboy otevřeně přiznal, že měl pohlavní styk se zhruba pěti tisíci ženami. Proutník se netajil ani tím, že se jednalo hlavně o prostitutky. Na svou promiskuitu však herec tvrdě doplatil. V roce 2015 totiž veřejně oznámil, že je HIV pozitivní. Jo, tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu…

Lindsay Lohan si vede přesné záznamy

Zajímavá data ukrývá i lechtivý deníček věčné průšvihářky, která je na policejní stanici „jako doma“. Rebelská herečka a popová zpěvačka nedávno ukázala reportérům z magazínu In Touch Weekly ručně psaný seznam šamstrů, které měla pod peřinou. Na hříšném soupisu je zatím něco kolem 50 jmen, z nichž některá zní hodně povědomě – třeba Adam Levine, Zac Efron, Justin Timberlake nebo Joaquin Phoenix. Lindsay má dobrý vkus, to se musí nechat! Jen by se tím asi neměla tak chlubit, protože její už tak narušené pověsti to nikterak nesvědčí.

Jack Nicholson má jen přibližný odhad

Na co vzpomínat má i trojnásobný držitel Oskara a vlastník celkem sedmi Zlatých Glóbů. Ovšem ceny za herectví nejsou to jediné, čím se sympaťák může pochlubit. Před pár lety na sebe prásknul do časopisu US Weekly, že s přibývajícím věkem už přestává být pro opačné pohlaví atraktivní, takže ani v milostné sféře to není, co bývalo. Svému upřímnému prohlášení poté nasadil pomyslnou korunu hláškou, že pokud mu paměť slouží, hrubým odhadem prý za svou kariéru obsloužil dva tisíce dam. Tak ten se taky nezdá!

Dennis Rodman a jeho smůla na zlatokopky

Bývalý americký basketbalista a pětinásobný vítěz titulu NBA patří k nejkontroverznějším sportovním osobnostem vůbec. Kromě svého talentu se proslavil i rebelským způsobem života a skandály všeho druhu. Protože legendární idol sportu poměrně brzy oslaví kulatou šedesátku, rád občas zavzpomíná na staré dobré časy. Tuhle v jednom televizním rozhovoru pronesl, že měl smůlu na holky. I když jich v rouše Evině u sebe doma viděl asi dva tisíce, připustil, že minimálně pěti stovkám z nich šlo jen o prachy a možné zviditelnění. To chtěl jako politovat?

Amy Schumer nemá pamatováka na jména

Herečka a komička, která se letos v lednu na tajňačku vdala za šéfkuchaře Chrise Fischera, má ve všem tak trochu zmatek. Tedy, o počtu svých milenců má jasno – dle vlastních slov jich bylo přibližně 30. Potíž však je, že kočka si ani za nic nemůže vzpomenout, jak se jmenovali. Vybavuje si údajně jen jejich přezdívky, a musíme uznat, že některé znějí vskutku podivně. Pro příklad jmenujeme alespoň tyhle – Třetí koule, Pitbulboy a Divná kérka. Taky přemýšlíš, co asi znamená ta první?

Které náruživé hvězdy tě překvapily nejvíc? Napiš nám o tom do diskuze pod článkem, těšíme se na příspěvky. A omrkni taky video, kde jsou kromě výše zmíněných i další VIP proutníci!

Foto: Shutterstock.com

23.4.2018 10:00| autor: Lucie Fieková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist