Celebrity, kterým nevěra s prostitutkou přišla pěkně draho. Kdo měl z ostudy kabát?

Zaplatit za noc plnou vášně přes půl milionu korun? To svého času dokázal jen bouřlivák Charlie Sheen. Ovšem i další prominentní tváře moc dobře vědí, že tyhle služby nejsou zrovna levné. Hugh Grant, Tiger Woods i Ne-Yo by o tom mohli vyprávět!

celebrity-prsostitutka--1100x618.jpg Zdroj: profimedia.cz

Prostituce je jedno z nejstarších řemesel, které hrálo svou osobitou roli napříč všemi kulturami, světovými státy i stoletími. Co to přesně toto „povolání“ obnáší, to asi není třeba vysvětlovat. Věřila bys, že s ním má podle statistik zkušenost každý pátý muž? A populární tváře nejsou žádnou výjimkou! Kdo z červeného koberce je fanouškem prodejné lásky?

Charlie Sheen. Ten, co rozhazuje jmění

Kdyby se vyhlásila soutěž o nejaktivnějšího kance, bylo by o vítězi nepochybně jasno. V roce 2012 se herec a jeden ze seriálových Dvou a půl chlapů v jistém rozhovoru pro časopis Playboy otevřeně přiznal, že měl pohlavní styk zhruba s pěti tisíci ženami, z nichž většina neměla tu nejlepší pověst. Bylo to přibližně ve stejnou dobu, kdy byla za vykonávání své profese zatčena nechvalně známá hollywoodská prostitutka Heidi Fleiss, u níž muži zákona našli čerstvý šek od tohoto VIP průšviháře. Kolik za žhavou noc plnou vášně vysolil? V přepočtu 590 tisíc korun!

Hugh Grant neumí projevit vděk

Že rodáci z Anglie jsou konzervativní slušňáci? Tohle tvrzení rozhodně neplatí pro hlavní hvězdu snímku Čtyři svatby a jeden pohřeb. Panáček, jenž jeden osudný letní večer před několika lety tvořil pár s kolegyní Elizabeth Hurley, si zadělal na malér obřích rozměrů. Po erotické divočině na něj totiž podala žalobu žena lehčích mravů, která ho nařknula z násilného chování. Fešák dostal tučnou pokutu a příštích pár týdnů si sypal popel na hlavu. Tak jasně, že tahle jobovka se rozkřikla rychlostí blesku, přičemž to všichni a všude dost řešili…

Tiger Woods má rád jamky. A nejen ty golfové

Na své choutky těžce doplatil i elitní golfista Tiger Woods. Skandál ho stál nejen manželství, které se v roce 2010 definitivně rozpadlo, ale i propad v kariéře. Charismatický chlapík pod tíhou důkazů musel chtě nechtě přiznat, že je na sexu vlastně závislý, což potvrdily hlavně peprné zpovědi několika prostitutek. Ty se v médiích moc rády pochlubily, kolik si za celá ta léta „spolupracováním“ s profesionálním sportovcem vydělaly. Stejně jako v případě Charlieho Sheena šlo o hodně zajímavé částky.

Ne-Yo. Sex s dítětem?!

Pod palbou kritiky – a to vážně oprávněné, se ocitl i zpěvák a skladatel Ne-Yo. Psal se rok 2010, kdy jistý francouzský týdeník otiskl šokující zprávu, že hudebník měl při návštěvě Francie pohlavní styk s šestnáctiletou prostitutkou. Dodnes vlastně nikomu nejde do hlavy, jak se slavný hříšník z něčeho takového „vysekal“. K všeobecnému překvapení celá aféra skončila tak rychle, jak začala. Vlastně stačilo pár návštěv policie a byl klid. Že by to celé byla jedna velká kachna?

Eve. Ta má prostě ráda holky

Pořádně horko bylo v roce 2007 i americké rapperce Eve. Nějaký svědomitý občan na policejní stanici nahlásil – pochopitelně s dobrým úmyslem, že dotyčná si v jednom miamském hotýlku užívá s placenou „kamarádkou“ tak divoce, až to ostatní hosty ruší. Pěvkyně obvinění razantně odmítla s tím, že se jedná o kolosální hloupost. Tak kdo ví, kde je pravda…

Co ty na to, jsi z těchto prohřešků celebrit nemile překvapená? Ve videu jsou i další VIP chlípníci, kteří mají s prostitucí své zkušenosti!

Foto: Profimedia.cz

2.7.2018 10:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist