Celebrity, které propadly alkoholu. Kdo nad ním zvítězil a kdo svůj boj prohrál?

Zdá se, že mají vše. Jsou krásné, slavné a bohaté. Ale bojují s největší metlou lidstva. Řeč je o celebritách, které propadly alkoholu i navzdory tomu, že jim svět leží u nohou, nebo možná právě proto.

charlie-sheen-nahledak-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Co spojuje Lindsay Lohan, Amy Winehouse a například Charlieho Sheena? Tedy kromě talentu je to velká chuť na alkohol. Kdo ze slavných lidí se mu dokázal postavit a porazit ho a kdo mu zcela propadl nebo dokonce za něj zaplatil cenou největší?

Lindsay Lohan

Tuto americkou herečku, která hrála v desítkách snímků, například v Mezi námi děvčaty, položilo to, že se stala slavnou příliš mladá. Měla slušně rozjetou kariéru a role se jí jen hrnuly. Bohužel velkou slávu a horentní sumy utápěla v drogách a alkoholu. Bujaré večírky a alkoholové opojení jí bylo přednější než herectví a za řízení v opilosti se také nejednou dostala do vězení. Dnes je z ní už zralá žena a pokouší se o comeback. Tak uvidíme, jestli se jí podaří.

Amy Winehouse

Anglická zpěvačka se stala miláčkem celého světa, šokovala svou bezprostředností i vizáží. Bohužel slávu neunesla a utíkala do světa drog a alkoholu. Proslavila se například hitem Back To Black a svým charismatickým hlasem dostávala fanoušky do varu. Čím dál častěji ale vystupovala opilá a její kariéra začínala být v troskách. Nakonec doplatila na své závislosti a jednoho letního dne ji nalezli doma mrtvou. Zařadila se tak do Klubu 27, tedy mezi umělce, kteří zemřeli v pouhých dvaceti sedmi letech, a že jich bylo, například Kurt Cobain či Janis Joplin.

Miley Cyrus

Americká hvězda se proslavila zejména v teenagerovském seriálu Hannah Montana. Tam ještě byla za sladkou a zodpovědnou dospívající holčičku. Jenže za pár let se Miley změnila a začala na pódium předvádět tak obscénní scény, že rodičům dcerušek, které sledovaly Montanu a Miley braly jako svůj vzor, z toho šla hlava kolem. Cyrus se ale netají svou láskou k alkoholu a k marihuaně a večírky prostě miluje. No, uvidíme, jestli se tato kontroverzní diva bude věnovat své dobře našlápnuté kariéře nebo také propadne alkoholu.

Whitney Houston

Kdo by neznal dojemnou píseň I Will Always Love You z filmu Osobní strážce. Whitney to tam nesmírně slušelo a stala se hvězdou první kategorie, ale tato legendární zpěvačka a příležitostná herečka to rozhodně neměla v soukromém životě lehké. Své deprese utápěla v alkoholu, drogách a lécích. Nakonec ji našli ve čtyřiceti osmi letech mrtvou ve vaně. Bohužel její osud následovala i její krásná dcera, která se o tři později také utopila zdrogovaná ve vaně.

Charlie Sheen

Herec Charlie Sheen byl svého času idol všech idolů. Jeho svůdný pohled a rošťácký kukuč dostával do kolen každou divačku. Ale i on doplatil na divoký styl života. Místo kariéry se věnoval pití, drogám a ženám. Dokonce musel být nahrazen v sitcomu Dva a půl chlapa, kde hrál vlastně sám sebe, tedy věčně opilého sukničkáře. V roce 2015 přiznal, že je HIV pozitivní. No, smutný konec jednoho komediálního herce.

Jak je vidět, peníze a úspěch šťastný život nezaručí. Závislost na alkoholu se holt nevyhýbá ani celebritám. A možná právě proto, že mají peníze, si chtějí život co nejvíce užít. Proč podle tebe slavní lidí tak rádi sáhnou po skleničce?

foto-zdroj: shutterstock.com

28.8.2019 6:00| autor: Alžběta Bublanová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist