Celebrity, které ohrožoval nebezpečný stalker. Kdo žil roky ve strachu?

Nulové soukromí, davy ječících fanoušků, dotěrné objektivy bulvárních fotografů – to je daň, kterou slavní musejí zaplatit za svoji popularitu. Jenže pozor, může být i hůř. Těmto celebritám šlo doslova o život!

Mezi fanoušky hvězd se občas objeví i někdo, kdo to nemá v hlavě v pořádku. A pak není o vloupání, vyhrůžky a krádeže nouze! Které osobnosti to zažily na vlastní kůži a dodnes jim z toho běhá mráz po zádech?

1. Pamela Anderson, dáma v nesnázích

celebrity-a-stalking-1.jpg

Zdroj: Shutterstock.com

Pam může za svou kariéru děkovat pánskému magazínu Playboy a seriálu Pobřežní hlídka, kde si střihla jednu z hlavních rolí. Jeden by řekl, že tohle láká především mužské ctitele, ale opak je pravdou. V roce 2011 se do jejího honosného sídla vloupala žena, která v kuchyni s klidem posvačila chleba. Když si pro nezvanou návštěvnici přijela policie, měla dáma na sobě originál „Baywatch“ plavky, ve kterých blondýnka hrála ve zmíněném seriálu a nechala si je jako suvenýr!

2. Justin Timberlake, kouzla a čáry

celebrity-a-stalking-2.jpg

Zdroj: Shutterstock.com

Perné chvilky si před pár lety prožil i bývalý člen pěvecké skupiny ´N Sync. Oddaná fanynka ho měsíce sledovala na každém kroku a jednoho osudného dne prošla branami jeho domu. Vykřikovala, že je Bůh a s Justinem jsou společně předurčení, aby vládli světu. Ještě než nešťastnici strážci zákona odvezli na psychiatrii, stihla se jim svěřit, že je obětí kletby čarodějnic z Babylonu. Tak to byla asi divočina!

3. Selena Gomez, hodně silné výhružky

celebrity-a-stalking-3.jpg

Zdroj: Shutterstock.com

Že se „nemocní“ lidé často ohánějí Bohem, o tom se přesvědčila i chuděra Sel. Před třemi lety ji terorizoval vyšinutý muž. Ten tvrdil, že s ním sám „nejvyšší“ rozmlouvá a denně mu nakazuje, aby zpěvačku zabil. O svém poslání zoufalou brunetku informoval v dopisech a emailech, navíc podrobně popisoval způsob, jakým to vykoná. Jak to dopadlo? Cvoka to časem přestalo bavit, šel se totiž dobrovolně přihlásit na polici. Tam požádal o soudní příkaz, aby se nemohl k fešandě přiblížit. Hodně divný!

4. Beyoncé, údajné lži a krádež identity

celebrity-a-stalking-4.jpg

Zdroj: Shutterstock.com

S nebezpečným násilníkem přišla do styku také popová diva, která je právě v očekávání dvojčátek. Šílený recidivista krásku osočil, že není skutečná Beyoncé, ale pouze její dvojnice. Svůj názor napsal známé pěvkyni do několika dopisů a nešetřil výhrůžkami, že takový podvod nezůstane nepotrestán. Vystrašená Bey pak posílila ochranku hlavně během svých koncertů, protože chtěla mít jistotu, že dotyčný není v její blízkosti. Ani se nedivíme…

5. Madonna, střelba na zahradě

celebrity-a-stalking-5.jpg

Zdroj: Shutterstock.com

I jedna z nejúspěšnějších umělkyň všech dob čelila vážnému nebezpečí. Od devadesátých let ji obtěžoval stalker. Týpka sice zavřeli, ale co čert nechtěl, z basy utekl a ještě v trestanecké „uniformě“ se vydal k domu Madonny. Varoval všechny kolem, že buď si ho vezme, nebo to neskončí dobře. Ochranka posedlého šílence musela nakonec postřelit, protože tady už šlo do tuhého… Ano, i tohle je odvrácená strana slávy. A teď upřímně, myslíš, že je o co stát?

Který hvězdný příběh ti připadá jako nejděsivější? Napiš nám svůj názor do diskuze pod článkem, těšíme se na příspěvky.

Text: Lucie Feiková

Foto: Shutterstock.com

11.4.2017 10:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist