Alena Šeredová si nemůže dovolit svatební šaty z Paříže!

Příjmení Šeredová tmavovlasé krásce, která se před lety umístila na čtvtém místě ve světové soutěži krásy, nikdy nesedělo. V červnu se ho česká modelka zbaví nadobro. Svatbu s italským fotbalistou Buffonem plánuje v Praze.

Alena si na svatební pochod musela řádku let počkat, ačkoli je neodmyslitelnou partnerkou Gianluigiho Buffona už pěkně dlouho a Itálie ji vnímá jako ikonu. Skoro by se dalo říci, čím je Victoria Beckham pro Angličany, tím je Šeredová pro Italy. Buffon přesto se žádostí o ruku dlouho otálel a se zásnubním prstýnkem přišel až rok po narození druhého syna. Alena se mu tak trochu pomstila – místo okamžité odpovědi si vzala čas na rozmyšlenou a na nabídku k sňatku přikývla až za několik dní. Se svatbou souhlasila jednak kvůli dětem a potom také z důvodu, že se tak zbaví nehezkého příjmení. A nakonec si dělá zálusk na italské doklady!

Snoubenci si řeknou „ano“ 14. června v jednom z pražských katolických kostelů. Buffonova rodina je silně věřící a civilní obřad by zřejmě těžce nesla. Ačkoli se v tisku rozmazává, že by fotbalistovy rodiče trefil šlak, kdyby si Alena přivedla za svědkyni nepokřtěnou kamarádku, nikde není vidu ani slechu po tom, co vlastně říkají na fakt, že slavná dvojice už přivedla na svět dvě děti, aniž byla sezdána. Nehledě na odhalená Alenina ňadra, jimiž se česká i italská média jen hemží. Alespoň obřad se tedy odehraje přesně podle církevních představ a zvyklostí.

Protože jsou Italové ve víře přeci jen konzervativnější, nevyhnula se Alena uštěpačným útokům italského tisku. „Budoucí paní Buffonová zvolí tradiční bílou barvu svatebních šatů, ale v jejím případě určitě nepůjde o symbol nevinnosti,“ píše server Starlettime.com. Alena podle něj novinářům vysvětlila, že bílou barvu vnímá jako symbol „závazku na celý život“, který hodlá strávit s jediným mužem. „Myslím si a doufám, že se budu vdávat jenom jednou,“ prohlásila. Prozradila také, že si v Paříži vyhlédla úžasnou princeznovskou svatební róbu, ale nakonec si ji kvůli přemrštěné ceně nekoupila. Kdo by to byl řekl, že si budoucí choť italského fotbalového reprezentanta nebude moci dovolit šaty svých snů?

Slavnostní šaty – inspirativní fotogalerie

kabelky inspirace fotogalerie

Zmínka o snaze šetřit na šatech vyvolala také otázku, zda si pár nezvolil Prahu jako místo svatby jen proto, že tady hostina vyjde levněji než v Itálii. To ale Buffon popřel: „Místo jsem vybral s ohledem na svou budoucí manželku. A taky doufám, že tam vzbudíme méně pozornosti,“ vysvětlil. V tom má asi pravdu. Zatímco v Itálii Alena patří k nejpopulárnějším celebritám a fanoušci ji obklopují na každém kroku, česká veřejnost jí nemůže zapomenout, že na mezinárodním šampionátu fandila italským fotbalistům a v Talentmanii dala najevo despekt k českému prostředí. Zástupy zvědavců snad tedy její svatbu v Praze skutečně nenaruší…

5.5.2011 12:01| autor: Libuše Burger

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist