9 nejšťastnějších manželství Hollywoodu

Jestliže dneska je rozvedeno téměř každé druhé manželství, v Hollywoodu je kvóta rozvodovosti ještě daleko vyšší. Přesto se ale najdou bílé vrány. Existují také hollywoodské páry, které to spolu táhnou dvacet let a více. A jaký je jejich recept na šťastné soužití?

Tom Hanks (56) a Rita Wilson (55)

Délka manželství: 24 let

Jeho recept na šťastné manželství je prostý. „Jsem stále ještě ženatý, protože nejsem žádný idiot,“ říká herec a dodává, že si prostě dokázal správně vybrat.

Dustin Hoffmann (75) a Lisa Gottsegen (57)

Délka manželství: 31 let

Herec a státní zástupkyně jsou svoji už přes tři dekády. I tak ale na veřejnosti stále vystupují jako čerstvě zamilovaný pár. „Pro mě je partnerství s mojí ženou velmi důležité. Proto je pro mě věrnost velmi smysluplná. Podporuji monogamii,“ nechal se slyšet Hoffmann.

[[related]]

Steven Spielberg (65) a Kate Capshaw (58)

Délka manželství: 21 let

Poznali se v roce 1984 na natáčení snímku Indiana Jones a chrám zkázy. „Na tom filmu to byla tak nejkrásnější věc. Kate od té doby ovládá můj život,“ pyšně opakuje v rozhovorech slavný režisér.

John Travolta (58) a Kelly Preston (49)

Délka manželství: 21 let

Jejich manželství prošlo jednou z nejtvrdších zkoušek. V lednu 2009 jim zemřel na záchvat sedmnáctiletý syn Jett, který trpěl Kawasakiho nemocí a autismem. O téměř dva roky později se jim v listopadu 2010 narodil Benjamin – nepopírají, že to pro vztah byla obrovská vzpruha.

Hugh Jackman (43) a Deborra-Lee Furness (56)

Délka manželství: 16 let

Už od začáku vztahu museli čelit mnoha překážkám. Deborra je o 13 let starší než Hugh, což vedlo k různým uštěpačným komentářům. I přesto jsou svoji už 15 let, zdárně přečkali mizerné časy, Deborra dvakrát potratila. Nyní jsou šťastnými rodiči adoptovaných dětí Avy a Oskara.

Antonio Banderas (52) a Melanie Griffith (55)

Délka manželství: 16 let

Vzali se v roce 1996. Banderas měl za sebou jedno nevydařené manželství, Griffith dvě. Herečka si dokonce nechala jeho jméno vytetovat v srdíčku na pravé paži.

Barbra Streisand (70) a James Brolin (72)

Délka manželství: 14 let

Herec se o slavnější kolegyni ucházel hned pětkrát, než ho konečně „vzala na milost“. Spokojeně žijí v Malibu.


Pierce Brosnan (59) a Keely Shaye Smith (48)

Délka manželství: 11 let

Je pro něho moc tlustá,“ ozývaly se jedovaté komentáře. Ale agent 007 si do svého vkusu remcat naštěstí nenechá. A dobře dělá.

Foto: inthebasement.com, examiner.com, zimbio.com, exposay.com, people.com, newshopper.sulekha.com, fanpop.com, movies.about.com, tvguide.com

 

6.11.2012 10:00| autor: Marta Dostoupilová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist