Femina.cz » Magazín » Zábava » Tip: Biskiti od Emco

Tip: Biskiti od Emco

Tip: Biskiti od Emco

Magazín: Zábava | autor: Katka | vydáno 14. 07. 2008

Společnost Emco získala třetí místo za výrobek Biskiti v prestižní mezinárodní potravinářské soutěži Sial d´Or zaměřené na inovace v potravinách a nápojích.

 

Biskiti byly oceněny v kategorii sladkých/neslaných potravin. Jedná se o nejvyšší umístění v oblasti cereálií v celosvětové konkurenci. Všechny oceněné výrobky budou následně vystaveny na mezinárodním potravinářském veletrhu Sial v Paříži v sekci Sial d´Or ve dnech 19. až 23. října.

"Ocenění jsme získali za inovativní přístup při zpracování ovesných vloček," uvedl Zdeněk Jahoda, majitel společnosti Emco. "Komise složená z 29 porotců z celého světa posuzovala při hodnocení právě inovativní přístup, dále kvalitu výrobků, marketingový mix a prodejní úspěch výrobků. O vítězích rozhodli nezávislí odborníci v květnu letošního roku v Šanghaji a diplom jsme získali 19. června na akci Retail Business Mixer. Komise pozitivně hodnotila především vysoký obsah ovesných vloček, které jsou sice nejdražší složkou produktu, ale výživově nejhodnotnější," dodal Jahoda.

 

Za redakci Femina.cz můžeme Biskiti jen doporučit! Nejvíce nám chutnají ty čokoládové - mají také nižší energetický obsah než oříškové nebo banánové. K snídani jsou opravdu výborné a zdravé!


Výrobek Emco Biskiti je určen především dětem ve věku 8 až 12 let, ale na základě výzkumů společnosti Emco je hojně konzumován i dospělými. Vyrábí se z ovesných vloček, obilných klíčků a distribuuje ve čtyřech různých příchutích: jahoda, čokoláda, oříšek a banán. Biskiti mají tvar veselých smajlíků, kteří se zalévají mlékem.

 

 

 

 

Zdroj: Webreporter.cz

 

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Testy kosmetiky

Mary Kay Intenzivní hydratační krém

Mary Kay Intenzivní hydratační krém

Pro pocit úžasné hebkosti a měkkosti...

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 20. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

22. 01. 2017 Horoskop Vodnář

Dnes si z tebe někdo nepěkně vystřelí. Ty však vtípek vůbec neoceníš, urazíš se a s dotyčným se pořádně pohádáš. Zbyt... Celý horoskop

Karta dne

Hvězda
Do tvého života přichází klid, mír a láska. Pokud máš nějaká přání, vyšli je nahoru ke hvězdám a věř, že se ti splní. Důvěřuj svým snům, přichází k tobě období prosper...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist