Femina.cz » Magazín » Zábava » Tip: Biskiti od Emco

Tip: Biskiti od Emco

Tip: Biskiti od Emco

Magazín: Zábava | autor: Katka | vydáno 14. 07. 2008

Společnost Emco získala třetí místo za výrobek Biskiti v prestižní mezinárodní potravinářské soutěži Sial d´Or zaměřené na inovace v potravinách a nápojích.

 

Biskiti byly oceněny v kategorii sladkých/neslaných potravin. Jedná se o nejvyšší umístění v oblasti cereálií v celosvětové konkurenci. Všechny oceněné výrobky budou následně vystaveny na mezinárodním potravinářském veletrhu Sial v Paříži v sekci Sial d´Or ve dnech 19. až 23. října.

"Ocenění jsme získali za inovativní přístup při zpracování ovesných vloček," uvedl Zdeněk Jahoda, majitel společnosti Emco. "Komise složená z 29 porotců z celého světa posuzovala při hodnocení právě inovativní přístup, dále kvalitu výrobků, marketingový mix a prodejní úspěch výrobků. O vítězích rozhodli nezávislí odborníci v květnu letošního roku v Šanghaji a diplom jsme získali 19. června na akci Retail Business Mixer. Komise pozitivně hodnotila především vysoký obsah ovesných vloček, které jsou sice nejdražší složkou produktu, ale výživově nejhodnotnější," dodal Jahoda.

 

Za redakci Femina.cz můžeme Biskiti jen doporučit! Nejvíce nám chutnají ty čokoládové - mají také nižší energetický obsah než oříškové nebo banánové. K snídani jsou opravdu výborné a zdravé!


Výrobek Emco Biskiti je určen především dětem ve věku 8 až 12 let, ale na základě výzkumů společnosti Emco je hojně konzumován i dospělými. Vyrábí se z ovesných vloček, obilných klíčků a distribuuje ve čtyřech různých příchutích: jahoda, čokoláda, oříšek a banán. Biskiti mají tvar veselých smajlíků, kteří se zalévají mlékem.

 

 

 

 

Zdroj: Webreporter.cz

 

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Testy kosmetiky

Gliss Kur Ultimate Color dvoufázový elixír

Gliss Kur Ultimate Color dvoufázový elixír

Pro dlouhotrvající ochranu barvy a zářivý lesk...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 25. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Býk

25. 10. 2016 Horoskop Býk

Nenech se dnes otrávit a nenech si kazit radost lidmi, kteří se neustále dívají na svět skrz prsty. Sni své sny a jdi... Celý horoskop

Karta dne

Sedm pohárů
Zpráva, která k tobě přichází, tě velmi nemile překvapí. Budeš postavena přes složité a náročné rozhodování. Nic neuspěchej, dopřej si dostatek času na odpověď a pořád...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Halloweenský týden i výklady karet na Fem...

Nový týden bude nejen o den kratší, protože nás v pátek čeká svátek, ale také u nás na Femině ve znamení Halloweenu. ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist