Femina.cz » Magazín » Zábava » Tip: Biskiti od Emco

Tip: Biskiti od Emco

Tip: Biskiti od Emco

Magazín: Zábava | autor: Katka | vydáno 14. 07. 2008

Společnost Emco získala třetí místo za výrobek Biskiti v prestižní mezinárodní potravinářské soutěži Sial d´Or zaměřené na inovace v potravinách a nápojích.

 

Biskiti byly oceněny v kategorii sladkých/neslaných potravin. Jedná se o nejvyšší umístění v oblasti cereálií v celosvětové konkurenci. Všechny oceněné výrobky budou následně vystaveny na mezinárodním potravinářském veletrhu Sial v Paříži v sekci Sial d´Or ve dnech 19. až 23. října.

"Ocenění jsme získali za inovativní přístup při zpracování ovesných vloček," uvedl Zdeněk Jahoda, majitel společnosti Emco. "Komise složená z 29 porotců z celého světa posuzovala při hodnocení právě inovativní přístup, dále kvalitu výrobků, marketingový mix a prodejní úspěch výrobků. O vítězích rozhodli nezávislí odborníci v květnu letošního roku v Šanghaji a diplom jsme získali 19. června na akci Retail Business Mixer. Komise pozitivně hodnotila především vysoký obsah ovesných vloček, které jsou sice nejdražší složkou produktu, ale výživově nejhodnotnější," dodal Jahoda.

 

Za redakci Femina.cz můžeme Biskiti jen doporučit! Nejvíce nám chutnají ty čokoládové - mají také nižší energetický obsah než oříškové nebo banánové. K snídani jsou opravdu výborné a zdravé!


Výrobek Emco Biskiti je určen především dětem ve věku 8 až 12 let, ale na základě výzkumů společnosti Emco je hojně konzumován i dospělými. Vyrábí se z ovesných vloček, obilných klíčků a distribuuje ve čtyřech různých příchutích: jahoda, čokoláda, oříšek a banán. Biskiti mají tvar veselých smajlíků, kteří se zalévají mlékem.

 

 

 

 

Zdroj: Webreporter.cz

 

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Testy kosmetiky

Clinique Čisticí pleťový gel Pep-Start

Clinique Čisticí pleťový gel Pep-Start

Pro hedvábně jemnou, jasnou a čistou pleť!

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 22. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

22. 02. 2017 Horoskop Štír

Dnes tě čekají jen samá zajímavá setkání. Budeš se seznamovat s lehkostí klidně i na ulici nebo v autobuse. Pamatuj a... Celý horoskop

Karta dne

Mág
Žádné otálení, právě nyní nastává magický okamžik k naplnění a uskutečnění všech tvých snů! Nastal čas činů, jsi na cestě splnit tvé životní poslání. Pokud se snad nec...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist