Femina.cz » Magazín » Zábava » Michelle Williams: Premiéry posledního filmu Heathe Ledgera se nezúčastním

Michelle Williams: Premiéry posledního filmu Heathe Ledgera se nezúčastním

Michelle Williams: Premiéry posledního filmu Heathe Ledgera se nezúčastním

Magazín: Zábava | autor: Korzo | vydáno 08. 07. 2008

Michelle Williams (27) odmítá tvrzení, že by opovrhla premiérou dalšího dílu Batmana v New Yorku kvůli trvající rozepři s rodinou jejího bývalého přítele Heathe Ledgera.


Herečka byla poslední dobou v centru pozornosti kvůli roztržce mezi ní a pozůstalými po tragicky zesnulém herci. Několik let s ním žila a v roce 2005 se jim narodila dcera Matilda Rose. Nedlouho před Ledgerovou smrtí se však jejich vztah rozpadl. Spor s příbuznými se měl údajně týkat jeho majetku.

Heath Ledger si zahrál jednu z posledních rolí právě ve snímku, který se nyní chystá do kin pod titulem Temný rytíř (The Dark Knight). Role Jokera se zhostil těsně před svou smrtí, kdy se letos 22. ledna omylem předávkoval léky.

Zástupkyně herečky Mara Buxbaumová se horlivě snaží nechat tyto zvěsti jednou provždy stranou s tím, že Michelle se nad ničím s Ledgerovými nedohaduje a trvá také na tom, že Michelle ani nikdy neměla v plánu vstoupit během premiéry na červený koberec.

"Jedná se o jedno velké nedorozumění. Premiéru ani neměla v plánu navštívit a v tom filmu ani nehraje. Tohle pro ni není příležitost k publicitě. Nikam se nechystá, není pro to důvod," říká Buxbaumová.

Ledgerovi rodiče a sestra přiletí do New Yorku z jejich domova v australském Perthu, aby se 14. července zúčastnili premiéry, která proběhne přesně 6 měsíců po nešťastné smrti Heathe Ledgera v jeho bytě na Manhattanu.

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
24. 03. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Pro pocit čistoty a svěžesti po celý den!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 27. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

28. 02. 2017 Horoskop Kozoroh

Blíží se k tobě změna. Život, který se ti v posledních dnech zdál trošku v chaosu, se uklidní a ty s ním. Dopřej si č... Celý horoskop

Karta dne

Svět
Máš příležitost zakončit složité životní období, dokončit karmické záležitosti a osvobodit se tak od svazujících vzorců minulosti. Dnes můžeš mít velmi šťastný a rados...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Módní policie

TOPlist