Femina.cz » Magazín » Zábava » Michelle Williams: Premiéry posledního filmu Heathe Ledgera se nezúčastním

Michelle Williams: Premiéry posledního filmu Heathe Ledgera se nezúčastním

Michelle Williams: Premiéry posledního filmu Heathe Ledgera se nezúčastním

Magazín: Zábava | autor: Korzo | vydáno 08. 07. 2008

Michelle Williams (27) odmítá tvrzení, že by opovrhla premiérou dalšího dílu Batmana v New Yorku kvůli trvající rozepři s rodinou jejího bývalého přítele Heathe Ledgera.


Herečka byla poslední dobou v centru pozornosti kvůli roztržce mezi ní a pozůstalými po tragicky zesnulém herci. Několik let s ním žila a v roce 2005 se jim narodila dcera Matilda Rose. Nedlouho před Ledgerovou smrtí se však jejich vztah rozpadl. Spor s příbuznými se měl údajně týkat jeho majetku.

Heath Ledger si zahrál jednu z posledních rolí právě ve snímku, který se nyní chystá do kin pod titulem Temný rytíř (The Dark Knight). Role Jokera se zhostil těsně před svou smrtí, kdy se letos 22. ledna omylem předávkoval léky.

Zástupkyně herečky Mara Buxbaumová se horlivě snaží nechat tyto zvěsti jednou provždy stranou s tím, že Michelle se nad ničím s Ledgerovými nedohaduje a trvá také na tom, že Michelle ani nikdy neměla v plánu vstoupit během premiéry na červený koberec.

"Jedná se o jedno velké nedorozumění. Premiéru ani neměla v plánu navštívit a v tom filmu ani nehraje. Tohle pro ni není příležitost k publicitě. Nikam se nechystá, není pro to důvod," říká Buxbaumová.

Ledgerovi rodiče a sestra přiletí do New Yorku z jejich domova v australském Perthu, aby se 14. července zúčastnili premiéry, která proběhne přesně 6 měsíců po nešťastné smrti Heathe Ledgera v jeho bytě na Manhattanu.

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
24. 03. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Mary Kay® Odličovač očí 110ml

Mary Kay® Odličovač očí 110ml

Jemně odstraňuje oční líčení včetně voděodolné řasenky, aniž by poškozoval citlivou pokožku v oblasti očí.

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 24. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

25. 10. 2016 Horoskop Štír

Zcela nečekaně se ve tvém životě objeví muž, který ti zamotá dokonale hlavu. Pokud jsi nezadaná, klidně mu podlehni, ... Celý horoskop

Karta dne

Sedm pohárů
Zpráva, která k tobě přichází, tě velmi nemile překvapí. Budeš postavena přes složité a náročné rozhodování. Nic neuspěchej, dopřej si dostatek času na odpověď a pořád...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Halloweenský týden i výklady karet na Fem...

Nový týden bude nejen o den kratší, protože nás v pátek čeká svátek, ale také u nás na Femině ve znamení Halloweenu. ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist