Femina.cz » Magazín » Zábava » Michelle Williams: Premiéry posledního filmu Heathe Ledgera se nezúčastním

Michelle Williams: Premiéry posledního filmu Heathe Ledgera se nezúčastním

Michelle Williams: Premiéry posledního filmu Heathe Ledgera se nezúčastním

Magazín: Zábava | autor: Korzo | vydáno 08. 07. 2008

Michelle Williams (27) odmítá tvrzení, že by opovrhla premiérou dalšího dílu Batmana v New Yorku kvůli trvající rozepři s rodinou jejího bývalého přítele Heathe Ledgera.


Herečka byla poslední dobou v centru pozornosti kvůli roztržce mezi ní a pozůstalými po tragicky zesnulém herci. Několik let s ním žila a v roce 2005 se jim narodila dcera Matilda Rose. Nedlouho před Ledgerovou smrtí se však jejich vztah rozpadl. Spor s příbuznými se měl údajně týkat jeho majetku.

Heath Ledger si zahrál jednu z posledních rolí právě ve snímku, který se nyní chystá do kin pod titulem Temný rytíř (The Dark Knight). Role Jokera se zhostil těsně před svou smrtí, kdy se letos 22. ledna omylem předávkoval léky.

Zástupkyně herečky Mara Buxbaumová se horlivě snaží nechat tyto zvěsti jednou provždy stranou s tím, že Michelle se nad ničím s Ledgerovými nedohaduje a trvá také na tom, že Michelle ani nikdy neměla v plánu vstoupit během premiéry na červený koberec.

"Jedná se o jedno velké nedorozumění. Premiéru ani neměla v plánu navštívit a v tom filmu ani nehraje. Tohle pro ni není příležitost k publicitě. Nikam se nechystá, není pro to důvod," říká Buxbaumová.

Ledgerovi rodiče a sestra přiletí do New Yorku z jejich domova v australském Perthu, aby se 14. července zúčastnili premiéry, která proběhne přesně 6 měsíců po nešťastné smrti Heathe Ledgera v jeho bytě na Manhattanu.

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
24. 03. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Helena Rubinstein Korektor očního okolí

Helena Rubinstein Korektor očního okolí

Vaše oči budou rozzářené!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 17. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

18. 01. 2017 Horoskop Váhy

Rozhodnutí vymalovat byt a přestavit nábytek tvá rodina neocení. Ale to tě nezsataví, vyšleš je na nákupy a sama se v... Celý horoskop

Karta dne

Velekněz
Obohatí tě práce ve skupinách, ať již různé ezoterické nauky, semináře nebo vše, co se týká tvého duchovního života. Pokud si nejsi jistá, jaký zájem přesně máš, zkus ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist