Femina.cz » Magazín » Zábava » Michelle Williams: Premiéry posledního filmu Heathe Ledgera se nezúčastním

Michelle Williams: Premiéry posledního filmu Heathe Ledgera se nezúčastním

Michelle Williams: Premiéry posledního filmu Heathe Ledgera se nezúčastním

Magazín: Zábava | autor: Korzo | vydáno 08. 07. 2008

Michelle Williams (27) odmítá tvrzení, že by opovrhla premiérou dalšího dílu Batmana v New Yorku kvůli trvající rozepři s rodinou jejího bývalého přítele Heathe Ledgera.


Herečka byla poslední dobou v centru pozornosti kvůli roztržce mezi ní a pozůstalými po tragicky zesnulém herci. Několik let s ním žila a v roce 2005 se jim narodila dcera Matilda Rose. Nedlouho před Ledgerovou smrtí se však jejich vztah rozpadl. Spor s příbuznými se měl údajně týkat jeho majetku.

Heath Ledger si zahrál jednu z posledních rolí právě ve snímku, který se nyní chystá do kin pod titulem Temný rytíř (The Dark Knight). Role Jokera se zhostil těsně před svou smrtí, kdy se letos 22. ledna omylem předávkoval léky.

Zástupkyně herečky Mara Buxbaumová se horlivě snaží nechat tyto zvěsti jednou provždy stranou s tím, že Michelle se nad ničím s Ledgerovými nedohaduje a trvá také na tom, že Michelle ani nikdy neměla v plánu vstoupit během premiéry na červený koberec.

"Jedná se o jedno velké nedorozumění. Premiéru ani neměla v plánu navštívit a v tom filmu ani nehraje. Tohle pro ni není příležitost k publicitě. Nikam se nechystá, není pro to důvod," říká Buxbaumová.

Ledgerovi rodiče a sestra přiletí do New Yorku z jejich domova v australském Perthu, aby se 14. července zúčastnili premiéry, která proběhne přesně 6 měsíců po nešťastné smrti Heathe Ledgera v jeho bytě na Manhattanu.

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
24. 03. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Stroj času pro vaši pleť!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 02. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

03. 12. 2016 Horoskop Štír

Jsi obdařená schopností strhnout na svoji stranu každého, kdo je ve tvé blízkosti. Tvé nadšení a horlivost, se ti vyp... Celý horoskop

Karta dne

Král poháru
Očekávej skvělý den, naplněný harmonií a radostí. Skvělá spolupráce na tebe čeká s muži narozenými ve znamení Ryby, Raka a Štíra. Pokud toužíš po lásce, přátelství či ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Šikana, zlozvyky i rozchody aneb Nový týd...

No, podle nadpisu to nevypadá na moc veselý první adventní týden na Femině, ale rozhodně se nemusíš bát. Zas tak drsn...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist