Femina.cz » Magazín » Celebrity » Skandál v Británii: Princ Harry nahou fotku neututlal

Skandál v Británii: Princ Harry nahou fotku neututlal

Skandál v Británii: Princ Harry nahou fotku neututlal

Magazín: Celebrity | autor: Libuše Burger | vydáno 29. 08. 2012

Cokoli se stane v Las Vegas, mělo by tam také zůstat. Princ Harry měl tu smůlu, že detaily z jeho mládeneckého řádění unikly na internet i s patřičnou fotodokumentací. Královská rodina se teď za něj stydí.

Kdo jednou zavítá do "města hříchu", je pohlcen jeho nočním životem plným barů, kasin a snadno dostupných dívek. Průběh pobytu mladého prince Harryho nebyl odlišný, jen následky jsou mnohem horší než v případě obyčejných prostopášníků. Stačila jedna rychlá fotografie, na které se vystavuje v rouše Adamově, a je z toho skandál!
Ještě ve tři hodiny ráno si Harry dával závod v bazéně s olympijským vítězem Ryanem Lochtem, poté se s přáteli přesunul do luxusního hotelového apartmánu, kam pozval i skupinku náhodně potkaných dívek. Podle všeho hráli svlékací biliár - a při něm právě vznikl kompromitující snímek. "Harryho nejbližší kamarádi jsou obvykle velice diskrétní, ale během tohoto výletu šlápli vedle. Jako by zapomněli, že je s nimi vnuk samotné královny, vyvěsili citlivé informace na Facebook," vysvětlil zdroj listu Mirror.

Zatímco fotografie nahého prince obletěla internet, britská tištěná média dodržela pomyslný mravní kodex a neotiskla ji - až na jedinou výjimku. Bulvární deník The Sun si nebral servítky a hanbatý snímek nasadil na titulní stránku s odůvodněním, že čtenáři mají právo ho vidět. Redaktory neodradilo ani vyhrožování Buckinhamského paláce soudním procesem. Žalobu by přitom mohl podat jen sám Harry a zatím není známo, jestli se k tomu chystá.

Chování svého syna ostře odsoudil korunní princ Charles. Velmi ho prý zklamalo, že se Harry vlastní vinou dostal do takové situace. "Po telefonu mu doporučil, aby se radši soustředil na své vojenské a královské povinnosti a připravoval se na misi v Afgánistánu," uvedl zdroj z Buckinghamského paláce.

Princ Harry je už léta považován za černou ovci rodiny. V mladých letech vymetal jeden bar za druhým a byl přistižen s marihuanou. Veřejnost pobouřil také nacistickým převlekem, ve kterém se dostavil na formální maškarní ples. Ve svých 27 letech dosud nemá vážnou známost, kterou by se mohl odvážit představit babičce-královně. Na druhé straně ale pomáhá při humanitárních misích a u Britů se těší velké oblibě.

Další články z rubriky

Komentáře (12)

Datum Autor Nadpis
09. 10. 2012 helenadon don (reakcí: 0)
11. 09. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
29. 08. 2012 ladouch . (reakcí: 3)
29. 08. 2012 Ifka daň slavných (reakcí: 1)
29. 08. 2012 kacenka811 . (reakcí: 0)
29. 08. 2012 pepina . (reakcí: 0)
29. 08. 2012 nairi princatko (reakcí: 2)
29. 08. 2012 Daniela76 Princ Harry (reakcí: 1)
29. 08. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
29. 08. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)
29. 08. 2012 FEMICKEY no comment (reakcí: 0)
29. 08. 2012 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Gliss Kur Šampón Ultimate Color

Gliss Kur Šampón Ultimate Color

Pro zářivý lesk vlasů...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 05. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

06. 12. 2016 Horoskop Váhy

Pracovní záležitosti, které ti nedávaly spát, se jakoby mávnutím kouzelného proutku vyřeší a tebe čeká navíc buď pový... Celý horoskop

Karta dne

Smrt
Cokoliv tě trápí, máš velkou příležitost jednou provždy smést ze stolu, na nic již nečekej a začni jednat. Pusť se do odstraňování všech překážek, které ti stojí v ces...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist