Femina.cz » Magazín » Celebrity » Rozchody: další filmové celebrity to zabalily

Rozchody: další filmové celebrity to zabalily

Rozchody: další filmové celebrity to zabalily

Magazín: Celebrity | autor: Aneta K. | vydáno 17. 05. 2011

Hayden Panettiere a Benedict Cumberbatch se rozloučili se svým partnery, Charlie Sheen nebo Matthew Settle se rozvedli a manželské problémy se nevyhnuli ani Arnoldu Schwarzeneggerovi.

Po dvou letech se rozešli herečka Hayden Panettiere a ukrajinský boxer Vladimir Kličko. „I když jsme došli k tomu, že rozchod bude pro oba nejlepší, pořád se máme rádi a respektujeme se a zůstáváme velmi blízkými přáteli,“ oznámila mladá hvězda seriálu Hrdinové a posledního Vřískotu. Podle pětatřicetiletého sportovce jejich láska vyhasla hlavně proto, že každý trávil hodně času na jiném kontinentu. A vztah na dálku není nic lehkého, jak se poučilo už mnoho jiných slavných a zaneprázdněných lidí před nimi.

K mání je zase i Benedict Cumberbatch, proslavený v poslední době hlavně rolí moderního Sherlocka Holmese. Charismatický herec od univerzitních let v Manchesteru chodil s kolegyní Olivií Poulet a bydleli spolu v Londýně. Po deseti letech ale přišel místo svatby konec, prý přátelský a vzájemný, zrovna v době, kdy Benedict okouzloval britské publikum svým výkonem v divadelní verzi Frankensteina.

Svobodným se stal opět Matthew Settle, fešák ze seriálů Bratrstvo neohrožených nebo Super drbna. Manželství s modelkou Naamou Nativ se mu rozpadlo už loni, po necelých čtyřech letech, nějakou dobu ale trvalo, než se partneři dohodli na finančním vypořádání a na tom, jak budou vychovávat svou dvouletou dceru.

Další rozvod má úspěšně za sebou Charlie Sheen, tentokrát s Brooke Mueller, matkou svých dvojčat, s níž se občas hádal s takovou vervou, až ho za to zatkli. Rozvod se táhl už od loňského ledna, než oba souhlasili, že Sheen vyplatí své bývalé ženě skoro dva miliony dolarů a bude přispívat 55 tisíc dolarů měsíčně na své dvouleté syny. Brali se v květnu 2008.

Až k rozvodu může dojít i manželství Arnolda Schwarzeneggera s Marií Shriver, které trvá už pětadvacet let. Oddaná manželka bývalého terminátora a bývalého guvernéra Kalifornie veřejně podporovala i přes obvinění, že jí je manžel nevěrný, i navzdory rozdílné politické příslušnosti. Zatímco Arnie patří k republikánům, Maria pochází z té nejznámější rodiny amerických demokratů, její strýc byl prezident John F. Kennedy. Nyní ale oba potvrdili, že vedou „oddělené životy“, ačkoliv prý na budoucnosti svého vztahu pracují. „Také zůstáváme rodiči našich čtyř dětí, které jsou světlo a střed našich životů,“ stojí v oficiálním prohlášení slavného páru.

Další články z rubriky

Komentáře (10)

Datum Autor Nadpis
19. 09. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
12. 09. 2011 helenadon rozchod (reakcí: 0)
26. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
10. 07. 2011 amnoroc vztah (reakcí: 0)
04. 07. 2011 Lafik ... (reakcí: 0)
03. 07. 2011 perfekta Arnie (reakcí: 0)
18. 05. 2011 Bobina1 Arnold (reakcí: 0)
18. 05. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
17. 05. 2011 ivetinkav - (reakcí: 0)
17. 05. 2011 ladouch - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Smyslná vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 28. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

28. 03. 2017 Horoskop Rak

Dnes budeš jednat s horkou hlavou. Rozbouřené emoce tě dovedou až do krajnosti a ty tak pustíš z pusy slova, kterých ... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist