Femina.cz » Magazín » Celebrity » Opuštěná Dara Rolins – je snad příliš dokonalá?

Opuštěná Dara Rolins – je snad příliš dokonalá?

Opuštěná Dara Rolins – je snad příliš dokonalá?

Magazín: Celebrity | autor: Nataša Slánská | vydáno 12. 11. 2010

Krásná, úspěšná... a nešťastná. Zpěvačka Dara Rolins oslaví příští měsíc 38. narozeniny, pusu ale dostane jen od své dvouleté holčičky Laury. Tatínek Matěj Homola od nich nadobro odešel k jiné ženě. „Má rodina se právě definitivně rozpadla,“ přiznala Dara.

Poslední půlrok se atraktivní zpěvačce nevydařil. V červenci nešťastnou náhodou srazila autem staršího motocyklistu, který nehodu nepřežil. Nyní se vyrovnává s rozpadem pětiletého vztahu, do něhož vkládala naděje. Nikdy sice nepopírala, že má Matěj zcela odlišný pohled na svět, ale doufala, že láska a dítě jsou dostatečně sbližujícími prvky. „Je to pro mě největší životní zklamání. Nebyli jsme ideální rodina, ale v poslední době to byl právě Matěj, který tak moc stál o to, abychom pro Lauru udělali to nejlepší,“ vyjevila své pocity Dara jen pár dní před tím, než se zbalila, a i s dcerou utekla před obrovským náporem médií a emocí do Los Angeles. S neznámým datem návratu.

Pálilo ho dobré bydlo

Dara je známou osobností od dětstkých botek. K zajištění materiálního zázemí nepotřebovala pomalu ani rodiče, natož aby čekala finanční přísun ze strany muže. „Nikdy mě žádný chlap neživil, nedal mi peníze na nákup, nezaplatil za mě jeden účet,“ uvedla hrdě v jednom nedávném rozhovoru. Na to, že jí táhne na čtyřicítku, je přitažlivou ženou s obdivuhodným tělem a pro mnohé fanoušky módní ikonou. Kromě zpívání a péče o dcerku v sobě našla energii i na podnikání a otevřela obchod s designovým nábytkem. Od muže svého života nežádá nic jiného, než lásku. Umím si představit naše babičky, jak nabádají vnuky: „Takovýho děvčete se, hochu, drž.“ Opravdu – není snad Dara typem ideální ženy? Pro Matěje evidentně nebyla dost dobrá. Nebo možná až příliš.

Dobrota se nevyplácí

Hodné holky, ať jsou sebehezčí a sebeúspěšnější, to nemají jednoduché. Na první pohled byste řekli, že by se měl případného rozchodu obávat spíš partner. Čekali byste, že spíš na hezkou blondýnku budou čekat na rautech po večerních představeních rozličná pokušení v podobě kolikrát movitějších a lépe vypadajících ctitelů. Rána pod pás přitom přijde nečekaně z druhé strany. Dara Rolins rozhodně není jediná. Připomeňme si například případ Simony Krainové a jejího ex, hokejisty Jiřího Hudlera. Známá modelka mu nestačila, vydal se za lehkými děvami. Což se ale nakonec ukázalo jako zásah prozřetelnosti, Simona je teď šťastně vdaná. Smůla v lásce se nevyhnula ani zpěvačce Leoně Machálkové – ačkoli byl její partner Bořek Šípek téměř o dvacet let starší než ona sama, podnět k rozchodu dal on... a hned na to se objevil na veřejnosti s jinou.

Lepší je být mrcha

Říká se, že muži milují potvory. Určitě ve svém okolí znáte nějaký pár, kde ženská oškubala chlapa z peněz, zakazuje mu chodit za kamarády, pivo povolí jen příležitostně, a on chudák jen na všechno kývá a svou ženu nepřestává milovat, i když tato za celé roky manželství přibrala dvacet kilo a dávno o sebe nedbá... Inu, zní to jako druhý extrém. Možná by ale nebylo na škodu se tím lehce inspirovat a vzít na ty naše protějšky tvrdší ruku. A ještě jedno ponaučení – nemusíte se trápit, že nejste dokonalá. Jak vidíte, i holky dokonalky nemají recept na štěstí.

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
11. 08. 2011 Knifey ... (reakcí: 0)
12. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
29. 05. 2011 Bobina1 - (reakcí: 0)
24. 03. 2011 Harlekyn opuštěná Dara (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Smyslná vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 28. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

28. 03. 2017 Horoskop Ryby

Partner tě velmi příjemně potěší, nejen, že ti hned ráno vysekne pochvalu, jak moc ti to sluší, ale ještě zajistí rom... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist