Femina.cz » Magazín » Celebrity » Nevěrná Dana Morávková

Nevěrná Dana Morávková

Nevěrná Dana Morávková

Magazín: Celebrity | autor: Redakce | vydáno 07. 04. 2009

Po pěti letech opouští Dana Morávková nekonečný seriál Velmi křehké vztahy! Děje se tak kvůli nabídce, která se neodmítá. Konkrétně se jedná o seriál Ordinace v růžové zahradě a mluví se tak o televizním přestupu roku!

 

Tento fakt se kolegové z VKV dozvěděli poprvé z tisku, protože ve chvíli, kdy vše prasklo, byla Dana Morávková v zahraničí. Prý má ale od kolegů velikou podporu, a s nevraživostí se, dle svého vyjádření, setkala minimálně. Jak ovšem bude vypadat seriál bez stěžejní postavy Andrey Rubešové je otázkou....
Podle tisku kývla Morávková na nabídku hlavně proto, že bylo na čase přijmout novou výzvu a posunout se ve své kariéře dál. „ Přeci nemohu hrát Andreu do šedesáti“ říká Dana Morávková! Další roli v tom hrála samozřejmě i finanční stránka, překvapivě je ale důvodem i to, že VKV mají končit!
Je jasné, že po pěti letech hraní stejné role nebude vůbec jednoduché vžít se do nové postavy. Proslýchá se, že její úlohou bude ředitelka nemocnice, která bude mít úplně jiné povahové rysy, než potvora a intrikánka Andrea. Všichni jsou zvědaví, jak se této úlohy Dana Morávková zhostí, a jak posílí oblíbený seriál z lékařského prostředí.

Dana Morávková:

 

Narodila se v roce 1971 v Písku. Vystudovala herectví na pražském DAMU a hned poté choreografii na HAMU.

 

Jako divadelní herečka působila nejprve v Činoherním studiu v Ústí nad Labem, později získala angažmá v Divadle Na zábradlí a od roku 2001 účinkuje v Divadle Bez zábradlí.

 

Do diváckého povědomí se zapsala v letech 1994 až 1998, kdy moderovala pořad TV Nova Snídaně s Novou, později přesídlila na Primu, kde moderovala Prima jízdu.

 

Manželem Dany Morávkové je klavírista a skladatel Petr Malásek, s nímž má syna Petra. V seriálu Velmi křehké vztahy (dříve Rodinná pouta) hraje od roku 2004.

 

V poslední době se objevila v Troškově filmu Kameňák 2 či Líbáš jako Bůh.

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
09. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
05. 07. 2011 Zuzana2403 Dana Morávková (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Květinově-ovocná rozkoš

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 21. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

21. 10. 2016 Horoskop Ryby

Dnes si dej pozor na žárlivost. Od rána budeš jak na trní a budeš mít tendenci partnerovi vyčítat všechny jeho aktivi... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Máš velkou šanci na úspěch! Blíží se k tobě změna, na kterou tak dlouho a netrpělivě čekáš. Jakmile učiníš první vstřícný krok vpřed, všechno se dá do pohybu a ty pevn...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Svatební tradice, rozvody i soutěž aneb N...

Svatba - není snad ženy, která by se na ten jedinečný den v životě netěšila. Nevím, jak jsi to měla ty, ale my s kama...

Celý článek

Módní policie

TOPlist