Femina.cz » Magazín » Celebrity » Nevěrná Dana Morávková

Nevěrná Dana Morávková

Nevěrná Dana Morávková

Magazín: Celebrity | autor: Redakce | vydáno 07. 04. 2009

Po pěti letech opouští Dana Morávková nekonečný seriál Velmi křehké vztahy! Děje se tak kvůli nabídce, která se neodmítá. Konkrétně se jedná o seriál Ordinace v růžové zahradě a mluví se tak o televizním přestupu roku!

 

Tento fakt se kolegové z VKV dozvěděli poprvé z tisku, protože ve chvíli, kdy vše prasklo, byla Dana Morávková v zahraničí. Prý má ale od kolegů velikou podporu, a s nevraživostí se, dle svého vyjádření, setkala minimálně. Jak ovšem bude vypadat seriál bez stěžejní postavy Andrey Rubešové je otázkou....
Podle tisku kývla Morávková na nabídku hlavně proto, že bylo na čase přijmout novou výzvu a posunout se ve své kariéře dál. „ Přeci nemohu hrát Andreu do šedesáti“ říká Dana Morávková! Další roli v tom hrála samozřejmě i finanční stránka, překvapivě je ale důvodem i to, že VKV mají končit!
Je jasné, že po pěti letech hraní stejné role nebude vůbec jednoduché vžít se do nové postavy. Proslýchá se, že její úlohou bude ředitelka nemocnice, která bude mít úplně jiné povahové rysy, než potvora a intrikánka Andrea. Všichni jsou zvědaví, jak se této úlohy Dana Morávková zhostí, a jak posílí oblíbený seriál z lékařského prostředí.

Dana Morávková:

 

Narodila se v roce 1971 v Písku. Vystudovala herectví na pražském DAMU a hned poté choreografii na HAMU.

 

Jako divadelní herečka působila nejprve v Činoherním studiu v Ústí nad Labem, později získala angažmá v Divadle Na zábradlí a od roku 2001 účinkuje v Divadle Bez zábradlí.

 

Do diváckého povědomí se zapsala v letech 1994 až 1998, kdy moderovala pořad TV Nova Snídaně s Novou, později přesídlila na Primu, kde moderovala Prima jízdu.

 

Manželem Dany Morávkové je klavírista a skladatel Petr Malásek, s nímž má syna Petra. V seriálu Velmi křehké vztahy (dříve Rodinná pouta) hraje od roku 2004.

 

V poslední době se objevila v Troškově filmu Kameňák 2 či Líbáš jako Bůh.

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
09. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
05. 07. 2011 Zuzana2403 Dana Morávková (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Dodává příjemný pocit hydratace...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 24. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

25. 02. 2017 Horoskop Kozoroh

Dnes ti štětí přeje především v oblasti práce a kariéry. Pokud jsi dlouho nemohla žádnou práci najít, dnes dostatneš ... Celý horoskop

Karta dne

Osm pohárů
Dnes máš skvělou příležitost odpoutat se od všeho starého, co ti již neslouží a pouze tě omezuje. Čeho se to může týkat? Vztahy, které dávno přetrvávají spíš jen ze zv...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Módní policie

TOPlist