Femina.cz » Magazín » Celebrity » Michaela Kociánová: Dala sbohem Marešovi a míří výš

Michaela Kociánová: Dala sbohem Marešovi a míří výš

Michaela Kociánová: Dala sbohem Marešovi a míří výš

Magazín: Celebrity | autor: Nataša Slánská | vydáno 28. 03. 2012

Slovenská topmodelka se už nějaký čas pohybuje ve vysokých vodách. Kampaně předních světových značek jí přivedly do cesty slavné muže, včetně bývalého manžela zpěvačky Madonny. Není divu, že románek s Leošem Marešem vydržel jen čtyři měsíce.

Ačkoli je Leoš Mareš nejlépe placeným moderátorem v Čechách a je na něho docela i pěkný pohled, za oceánem na Michaelu čekají mnohem atraktivnější kusy. Půvabná modelka loni při natáčení reklamy pro módní gigant Christian Dior padla do oka režisérovi Guyovi Ritchiemu a prožila s ním ostře sledovaný románek. Vzhledem k tomu, že Guy po rozvodu se slavnou Madonnou dlouhodobý vztah viditelně nehledá, milostná epizoda neměla dlouhého trvání.

Leoš Mareš je na české poměry bohatý, ale zdaleka nemá tolik peněz jako Guy Ritchie. A jeho příjmy jsou dokonce nižší než příjmy krásné Kociánové. Mohl si tak být více než jistý, že kvůli penězům s ním randit nezačala. A že to vzala vážně, o tom svědčí fakt, že si po noci strávené s Leošem nechala přesunout let do New Yorku na pozdější datum, aby mohla být se svým novým miláčkem déle.

Leošovi jistě lichotilo, že se do něho zahleděla tvář světových magazínů, která v minulosti předváděla dokonce i prádlo pro luxusní značku Victoria’s Secret. Udržet si ji však nedokázal. V jeho okolí se šušká, že je stále zaháčkovaný v minulém vztahu s modelkou Hankou Svobodovou. Ta se ovšem Michaele v modelingové branži nemůže rovnat - prádlo sice předvádí také, ale na diskotékách a s šátkem okolo boků.


Jestliže to ale Leoš přeci jen dá s Hankou znovu dohromady, bude to bezpečnější volba. Tato rybička mu za věhlasnými americkými režiséry hned tak neuplave. Michaela je ve svých 22 letech ostatně příliš mladá a rozlétaná, aby se vázala s českým moderátorem. V rámci své práce neustále létá z jedné zemské polokoule na druhou a vídala by ho jen sporadicky. Navíc se o ni opět uchází mladý fotograf Dylan Don Dirk, se kterým měla pletky už dříve. Spojuje je profese a také podobný životní styl - oba se hodně nalétají. Třeba to bude klapat lépe.

Další články z rubriky

Komentáře (10)

Datum Autor Nadpis
01. 06. 2012 goldie ... (reakcí: 0)
26. 05. 2012 helenadon leo (reakcí: 0)
21. 04. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
29. 03. 2012 11789 :-) (reakcí: 0)
29. 03. 2012 nairi vkus (reakcí: 0)
29. 03. 2012 Daniela76 Michaela Kociánová (reakcí: 0)
29. 03. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)
28. 03. 2012 Tecireg ... (reakcí: 0)
28. 03. 2012 pepina . (reakcí: 0)
28. 03. 2012 krockovapavla :( (reakcí: 4)

Testy kosmetiky

XPel Hydratační mýdlo na ruce Coconut Water

XPel Hydratační mýdlo na ruce Coconut Water

Intenzivně hydratuje...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 17. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

19. 02. 2017 Horoskop Ryby

Snaž se kolem sebe šířit lásku a pohodu a tak se ti potom bude vracet zpět. Než bys vypustila jedovaté slovo vůči dru... Celý horoskop

Karta dne

Devět pohárů
Život k tobě začíná být velmi láskyplný, sny se ti pomalu ale jistě začínají plnit a tvé srdce bije radostí s touhou sdílet šťastné chvíle s ostatními. Tvé vztahy s ro...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Týden ve znamení lásky na Femině!

Ať už se ti to líbí nebo ne, už v úterý nás čeká Valentýn. Jedni tento svátek milují a nedají na něj dopustit, druzí ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist