Femina.cz » Magazín » Celebrity » Marta Jandová: Dočká se vytouženého dítěte?

Marta Jandová: Dočká se vytouženého dítěte?

Marta Jandová: Dočká se vytouženého dítěte?

Magazín: Celebrity | autor: Nataša Slánská | vydáno 16. 05. 2011

Se zpěvačkou Martou Jandovou si osud nepříjemně zahrává. Nedávno oslavila 37. narozeniny, v kariéře sklízí úspěchy na všech stranách, ale v lásce je ticho po pěšině. Marta už přestává doufat, že se jí podaří založit vlastní rodinu.

Paradoxně jí přitom o závratnou kariéru nikdy nešlo. Aspoň to v jejím životě nebyla priorita. Odjakživa  toužila po manželovi a dětech - s přibývajícími lety ale narůstá obava, že mateřství nestihne. "Mám, po čem netoužím, a nemám, po čem toužím," povzdychla si zpěvačka, která by  ráda upřednostnila šťastný rodinný život před tím pracovním.

První manželství s německým hudebníkem Thorstenem Mewesem nevydrželo, i když jsou bývalí  partneři dodnes kamarádi a vystupují spolu v kapele Die Happy. Návrat zpět už ale není možný.  Thorsten už prý chová miminko a chystá svatbu s jinou ženou. Martu to možná ve skrytu duše mrzí, ale přeje mu to. "Osobní věci jsme hodili za hlavu, neřešíme je a jsme teď opravdu jako bratr a sestra," tvrdí.

Čerstvá rána v srdci nicméně zůstává po rozchodu s producentem Viktorem Mrázem. Románek to byl krátký, ale intenzivní. Způsobil trhlinu v Mrázově manželství s herečkou Mahulenou Bočanovou, které je na to konto v rozvodovém řízení. Marta s Viktorem strávili romantickou  dovolenou na Kostarice a v Divadle Broadway se dokonce šuškalo, že spolu čekají dítě. Vztah skončil stejně rychle, jako začal. A nic z toho.

Marta popírá, že by za rozchodem stála Mrázova manželka Mahulena. "Potkali jsme se jen ve špatnou dobu a čas hrál proti nám," vysvětlila. Kdo ale trochu vidí do pozadí Mrázova manželství, snadno si vyvodí, že temperamentní Mahulena Bočanová je pro Mráze stále významnou ženou jeho života. Navíc spolu mají dcerku Márinku, která je lehce mentálně postižená a potřebuje speciální péči.

Mráz má v sobě dostatek slušnosti na to, aby se o manželku s dítětem i nadále staral. Není mu lhostejné, jaký bude jejich osud, a styk s nimi nepřerušil. Márinka nyní začala navštěvovat speciální školu a vypadá to, že se jí rodiče budou muset více věnovat. Mahulena se už rozešla s "kolouškem" Jakubem Vytáčkem a může tu být plně pro dceru. Zdá se, že Mráz uvažuje podobně.

Marta Jandová se tak musí poohlédnout jinde. Snad na někoho brzy natrefí a všechno půjde hopem. Možná by si ale měla vzít ze špatné zkušenosti hlavně ponaučení: ženaté nebrat!

Další články z rubriky

Komentáře (14)

Datum Autor Nadpis
26. 07. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
12. 09. 2011 helenadon dítě (reakcí: 0)
07. 08. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
26. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
10. 07. 2011 cadouas Jandová (reakcí: 0)
07. 07. 2011 HankaSZ marta (reakcí: 0)
04. 07. 2011 Lafik :) (reakcí: 0)
01. 07. 2011 hanapart . (reakcí: 0)
22. 06. 2011 vivi100 vek (reakcí: 0)
17. 05. 2011 magic11 - (reakcí: 0)
16. 05. 2011 ladouch - (reakcí: 0)
16. 05. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
16. 05. 2011 nadka1 mimi (reakcí: 2)
16. 05. 2011 katherine miminko (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Stroj času pro vaši pleť!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 02. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

04. 12. 2016 Horoskop Ryby

Využij volný den k odpočinku a péči o své tělo. Dopřej si relaxační koupel, promasíruj celé tělo a pak si udělej poho... Celý horoskop

Karta dne

Dva poháry
Máš před sebou nádherný den naplněný radostí a láskou. Přestože jsi sama, budeš velmi intenzivně řešit vztahy kolem sebe a také své srdíčko. Jestli toužíš po lásce, má...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Šikana, zlozvyky i rozchody aneb Nový týd...

No, podle nadpisu to nevypadá na moc veselý první adventní týden na Femině, ale rozhodně se nemusíš bát. Zas tak drsn...

Celý článek

Módní policie

TOPlist