Femina.cz » Magazín » Celebrity » Marta Jandová: Dočká se vytouženého dítěte?

Marta Jandová: Dočká se vytouženého dítěte?

Marta Jandová: Dočká se vytouženého dítěte?

Magazín: Celebrity | autor: Nataša Slánská | vydáno 16. 05. 2011

Se zpěvačkou Martou Jandovou si osud nepříjemně zahrává. Nedávno oslavila 37. narozeniny, v kariéře sklízí úspěchy na všech stranách, ale v lásce je ticho po pěšině. Marta už přestává doufat, že se jí podaří založit vlastní rodinu.

Paradoxně jí přitom o závratnou kariéru nikdy nešlo. Aspoň to v jejím životě nebyla priorita. Odjakživa  toužila po manželovi a dětech - s přibývajícími lety ale narůstá obava, že mateřství nestihne. "Mám, po čem netoužím, a nemám, po čem toužím," povzdychla si zpěvačka, která by  ráda upřednostnila šťastný rodinný život před tím pracovním.

První manželství s německým hudebníkem Thorstenem Mewesem nevydrželo, i když jsou bývalí  partneři dodnes kamarádi a vystupují spolu v kapele Die Happy. Návrat zpět už ale není možný.  Thorsten už prý chová miminko a chystá svatbu s jinou ženou. Martu to možná ve skrytu duše mrzí, ale přeje mu to. "Osobní věci jsme hodili za hlavu, neřešíme je a jsme teď opravdu jako bratr a sestra," tvrdí.

Čerstvá rána v srdci nicméně zůstává po rozchodu s producentem Viktorem Mrázem. Románek to byl krátký, ale intenzivní. Způsobil trhlinu v Mrázově manželství s herečkou Mahulenou Bočanovou, které je na to konto v rozvodovém řízení. Marta s Viktorem strávili romantickou  dovolenou na Kostarice a v Divadle Broadway se dokonce šuškalo, že spolu čekají dítě. Vztah skončil stejně rychle, jako začal. A nic z toho.

Marta popírá, že by za rozchodem stála Mrázova manželka Mahulena. "Potkali jsme se jen ve špatnou dobu a čas hrál proti nám," vysvětlila. Kdo ale trochu vidí do pozadí Mrázova manželství, snadno si vyvodí, že temperamentní Mahulena Bočanová je pro Mráze stále významnou ženou jeho života. Navíc spolu mají dcerku Márinku, která je lehce mentálně postižená a potřebuje speciální péči.

Mráz má v sobě dostatek slušnosti na to, aby se o manželku s dítětem i nadále staral. Není mu lhostejné, jaký bude jejich osud, a styk s nimi nepřerušil. Márinka nyní začala navštěvovat speciální školu a vypadá to, že se jí rodiče budou muset více věnovat. Mahulena se už rozešla s "kolouškem" Jakubem Vytáčkem a může tu být plně pro dceru. Zdá se, že Mráz uvažuje podobně.

Marta Jandová se tak musí poohlédnout jinde. Snad na někoho brzy natrefí a všechno půjde hopem. Možná by si ale měla vzít ze špatné zkušenosti hlavně ponaučení: ženaté nebrat!

Další články z rubriky

Komentáře (14)

Datum Autor Nadpis
26. 07. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
12. 09. 2011 helenadon dítě (reakcí: 0)
07. 08. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
26. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
10. 07. 2011 cadouas Jandová (reakcí: 0)
07. 07. 2011 HankaSZ marta (reakcí: 0)
04. 07. 2011 Lafik :) (reakcí: 0)
01. 07. 2011 hanapart . (reakcí: 0)
22. 06. 2011 vivi100 vek (reakcí: 0)
17. 05. 2011 magic11 - (reakcí: 0)
16. 05. 2011 ladouch - (reakcí: 0)
16. 05. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
16. 05. 2011 nadka1 mimi (reakcí: 2)
16. 05. 2011 katherine miminko (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

27. 03. 2017 Horoskop Lev

Dnes budeš mít neustále touhu pomáhat ostatním. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby ostatní o tvou pomoc stáli. Radě... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist