Femina.cz » Magazín » Celebrity » Lenka Dusilová má manželství na dálku

Lenka Dusilová má manželství na dálku

Lenka Dusilová má manželství na dálku

Magazín: Celebrity | autor: Korzo | vydáno 23. 10. 2008

Jedna z nejvýraznějších osobností české hudební scény posledních let Lenka Dusilová (32), několikanásobná držitelka hudebních cen Anděl, vydává nové album Eternal Seekers.


Vydala už čtyři sólová alba, často koncertuje například s Davidem Kollerem nebo se skupinou Čechomor. Své soukromí ale tají.

"Já totiž žiji obyčejný život," přiznala se. "Od svých patnácti let neustále vystupuji s kapelami. A pak mám svého muže, se kterým ráda jezdím na výlety, i když naše manželství je tak trochu na dálku. On je totiž sklář a pracuje v Americe," vysvětluje půvabná tmavovláska, kterou určitě nepotkáte na žádném společenském večírku. Ty zásadně nenavštěvuje.

"Obdivuji jeho skleněné sochy, jsou fascinující. Můj Martin je totiž neskutečný talent. Ráda bych s ním měla miminko, ale to je věc pána Boha, věřím v přírodu. A pak, člověk nesmí být sobecký," říká Lenka.

Lenka Dusilová, rocková básnířka a zpěvačka, je filozoficky založená, přemýšlí o přírodě, o lidech, kteří ji obklopují. "Nemedituji, ale jsem asi přemýšlivá povaha. Jsem spíš takový voyer, který sleduje lidi a jejich příběhy. A zajímá mě analyzování situací, proč se tak dějí a jak se v nich má člověk zachovat," vysvětlila rockerka.

Na ruce má zvláštní tetování. "To už jsem si nechala udělat dávno. Je to spíš ozdoba, jakoby keramika, dekorace, než aby to mělo symbolický význam. A zatím s dalším tetováním nepočítám," řekla Lenka závěrem.

 

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
07. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Helena Rubinstein Korektor očního okolí

Helena Rubinstein Korektor očního okolí

Vaše oči budou rozzářené!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 17. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

17. 01. 2017 Horoskop Váhy

Dnes máš velkou šanci se zamilovat, a to bezhlavě, a láska to bude jako z románu. Bude mít jedinou vadu, nebude mít t... Celý horoskop

Karta dne

Kolo štěstí
Důvěřuj v přirozený běh života, jedno náročné období je u konce, možná ještě necítíš úlevu a stále jsi ve vleku smutných událostí, ale věř, že zlepšení již přichází. Z...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist