Femina.cz » Magazín » Celebrity » Lenka Dusilová má manželství na dálku

Lenka Dusilová má manželství na dálku

Lenka Dusilová má manželství na dálku

Magazín: Celebrity | autor: Korzo | vydáno 23. 10. 2008

Jedna z nejvýraznějších osobností české hudební scény posledních let Lenka Dusilová (32), několikanásobná držitelka hudebních cen Anděl, vydává nové album Eternal Seekers.


Vydala už čtyři sólová alba, často koncertuje například s Davidem Kollerem nebo se skupinou Čechomor. Své soukromí ale tají.

"Já totiž žiji obyčejný život," přiznala se. "Od svých patnácti let neustále vystupuji s kapelami. A pak mám svého muže, se kterým ráda jezdím na výlety, i když naše manželství je tak trochu na dálku. On je totiž sklář a pracuje v Americe," vysvětluje půvabná tmavovláska, kterou určitě nepotkáte na žádném společenském večírku. Ty zásadně nenavštěvuje.

"Obdivuji jeho skleněné sochy, jsou fascinující. Můj Martin je totiž neskutečný talent. Ráda bych s ním měla miminko, ale to je věc pána Boha, věřím v přírodu. A pak, člověk nesmí být sobecký," říká Lenka.

Lenka Dusilová, rocková básnířka a zpěvačka, je filozoficky založená, přemýšlí o přírodě, o lidech, kteří ji obklopují. "Nemedituji, ale jsem asi přemýšlivá povaha. Jsem spíš takový voyer, který sleduje lidi a jejich příběhy. A zajímá mě analyzování situací, proč se tak dějí a jak se v nich má člověk zachovat," vysvětlila rockerka.

Na ruce má zvláštní tetování. "To už jsem si nechala udělat dávno. Je to spíš ozdoba, jakoby keramika, dekorace, než aby to mělo symbolický význam. A zatím s dalším tetováním nepočítám," řekla Lenka závěrem.

 

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
07. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Pro pocit čistoty a svěžesti po celý den!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 27. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

27. 02. 2017 Horoskop Rak

Kolegyně v práci ti přichystají krásné překvapení, které tě dojme až k slzám. Pochopíš, že i když mezi sebou občas má... Celý horoskop

Karta dne

Královna pentaklu
Dnešek bys měla zaměřit na péči o své zdraví a tělo. Pokud již delší dobu přemýšlíš nad změnou stravovacích zvyků a láká tě být na chvíli vegetariánem nebo přejít na r...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist