Femina.cz » Magazín » Celebrity » Lenka Dusilová má manželství na dálku

Lenka Dusilová má manželství na dálku

Lenka Dusilová má manželství na dálku

Magazín: Celebrity | autor: Korzo | vydáno 23. 10. 2008

Jedna z nejvýraznějších osobností české hudební scény posledních let Lenka Dusilová (32), několikanásobná držitelka hudebních cen Anděl, vydává nové album Eternal Seekers.


Vydala už čtyři sólová alba, často koncertuje například s Davidem Kollerem nebo se skupinou Čechomor. Své soukromí ale tají.

"Já totiž žiji obyčejný život," přiznala se. "Od svých patnácti let neustále vystupuji s kapelami. A pak mám svého muže, se kterým ráda jezdím na výlety, i když naše manželství je tak trochu na dálku. On je totiž sklář a pracuje v Americe," vysvětluje půvabná tmavovláska, kterou určitě nepotkáte na žádném společenském večírku. Ty zásadně nenavštěvuje.

"Obdivuji jeho skleněné sochy, jsou fascinující. Můj Martin je totiž neskutečný talent. Ráda bych s ním měla miminko, ale to je věc pána Boha, věřím v přírodu. A pak, člověk nesmí být sobecký," říká Lenka.

Lenka Dusilová, rocková básnířka a zpěvačka, je filozoficky založená, přemýšlí o přírodě, o lidech, kteří ji obklopují. "Nemedituji, ale jsem asi přemýšlivá povaha. Jsem spíš takový voyer, který sleduje lidi a jejich příběhy. A zajímá mě analyzování situací, proč se tak dějí a jak se v nich má člověk zachovat," vysvětlila rockerka.

Na ruce má zvláštní tetování. "To už jsem si nechala udělat dávno. Je to spíš ozdoba, jakoby keramika, dekorace, než aby to mělo symbolický význam. A zatím s dalším tetováním nepočítám," řekla Lenka závěrem.

 

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
07. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Goldwell Lak na vlasy pro objem Stylesign Volume

Goldwell Lak na vlasy pro objem Stylesign Volume

Maximální fixace a dlouhotrvající objem!

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 09. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Býk

10. 12. 2016 Horoskop Býk

Po celý den se budeš cítit bez energie, bez života, bez elánu. Nepřemáhej se a odpočívej, pokud můžeš. Pusť si nějaký... Celý horoskop

Karta dne

Poustevníik
Ve tvém současném stavu bude zapotřebí zvážit všechny možnosti, neukvapuj se v žádném rozhodnutí a dovol si na chvíli poodstoupit stranou, abys mohla případné nedostat...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Stojí za hřích

Bydlete lépe s Living.cz

TOPlist