Femina.cz » Magazín » Celebrity » Kate Middleton čeká druhé dítě!

Kate Middleton čeká druhé dítě!

Kate Middleton čeká druhé dítě!

Magazín: Celebrity | autor: Marta Dostoupilová | vydáno 09. 09. 2014

Princ George sotva oslavil první narozeniny, a už se může těšit na nového bratříčka či sestřičku. Kensingtonský palác oznámil, že vévodkyně z Cambridge, Kate Middleton, je opět v radostném očekávání!

Vévodkyně Kate Middleton sice ještě nepřekonala kritickou hranici dvanácti týdnů, nicméně společně se svým manželem, princem Williamem, se rozhodla oznámit radostnou událost jako omluvu, proč neplní své manželské povinnosti a neobjevuje se po jeho boku. Odpadne tak zřejmě i Kateina první sólo zahraniční návštěva Malty, která se měla uskutečnit na konci září.

Stejně jako při svém prvním těhotenství i tentokrát vévodkyni sužuje hyperemesis gravidarum - stav, který je horší než normální zvracení, a při němž hrozí celková dehydratace (pacientky zvracejí až 30krát deně), trápí zhruba každou padesátou nastávající maminku. Zatím ji ale ošetřují lékaři v Kensingtonském paláci.

Totální úlety celebrit

Totální úlety celebrit

O tom, že celebrity by měly mít povinně osobního stylistu, nás každý den přesvědčují fotky všech ...

Budoucím následníkem trůnu se Georgeův sourozenec zřejmě nestane, ačkoliv ani to není zcela vyloučené, vzpomeňme na koktavého George VI., který se žezla ujal poté, co se jeho bratr vlády v roce 1936 vzdal kvůli sňatku s rozvedenou Američankou Wallis Simpsonovou.

"Pro tuhle chvíli, jedno dítě opravdu stačí," tvrdil ještě letos v březnu princ William. V dubnu ale začal opatrně obracet a Cynthii Readové z Nového Zélandu, která pro George upletla šátek, sdělil, že možná bude nutné brzy uplést ještě další. Dohady o blížícím se potomku ovšem brzy dementovala sama Kate, když si večer dala sklenku vína s tím, že je fajn, že už zase může pít. Ještě na konci května Kate ochutnávala whisky.

Teď je ale vše jinak. A s gratulací přispěchal i britský premiér David Cameron. Nezbývá než urozené Kate popřát pokud možno nekomplikované těhotenství. Pokud by se narodila holčička, bylo by to poprvé, co by se vládnoucí monarcha, v tomto případě Alžběta II., dočkal pravnučky.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
10. 09. 2014 kativas .. (reakcí: 0)
09. 09. 2014 pepina . (reakcí: 0)
09. 09. 2014 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)
09. 09. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
09. 09. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)
09. 09. 2014 glady ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Mary Kay® Odličovač očí 110ml

Mary Kay® Odličovač očí 110ml

Jemně odstraňuje oční líčení včetně voděodolné řasenky, aniž by poškozoval citlivou pokožku v oblasti očí.

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 24. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

24. 10. 2016 Horoskop Beran

I když jsi v dlouhodobém vztahu, dnes tě snadno okouzlí jakýkoliv muž, který ti zalichotí. Pokud nechceš přijít o pev... Celý horoskop

Karta dne

Smrt
Cokoliv tě trápí, máš velkou příležitost jednou provždy smést ze stolu, na nic již nečekej a začni jednat. Pusť se do odstraňování všech překážek, které ti stojí v ces...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Halloweenský týden i výklady karet na Fem...

Nový týden bude nejen o den kratší, protože nás v pátek čeká svátek, ale také u nás na Femině ve znamení Halloweenu. ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist