Femina.cz » Magazín » Celebrity » Jolana Voldánová: Funguji na první signální!

Jolana Voldánová: Funguji na první signální!

Jolana Voldánová: Funguji na první signální!

Magazín: Celebrity | autor: Nikol Kouklová | vydáno 28. 03. 2014

Na nějaký čas se vytratila z televizní obrazovky. Kam? Čemu se momentálně věnuje nejvíce, co ji naplňuje a jaká je matka? To vše a ještě mnohem více v našem rozhovoru...

Před naším rozhovorem jsem četla ty 'konkurenční' na internetu. Byla jste celkem přísná a nekompromisní. Je to tím, že jste dostávala 'špatné' otázky, neměla náladu, nebo zkrátka nemáte rozhovory v oblibě?
Máte ten dojem? Já už vlastně ani nevím. Ale možná je to tím, že na špatnou otázku se nedá dobře odpovědět, občas nemívám na rozhovory náladu, ale držím slovo, takže odpovídám a s těmi rozhovory je to tak, že jsem celý život zvyklá se někoho na něco ptát a vlastně se docela ošívám, když mám odpovídat já. Nějak mi to není vlastní. Tak možná a) i b) i c) je správně (smích).

Z již zmíněného rozhovoru jsem získala informaci, že jste si naordinovala rok pracovní pauzy na televizní obrazovce, což vám vychází. Můžu se zeptat, co tedy momentálně děláte, čemu se nejvíce věnujete?
Je toho hodně. Řekla bych, že stěžejní v té uplynulé společenské sezoně bylo moderování nejrůznějších akcí, od odborných konferencí, přes koncerty, charitativní projekty až po ty vyloženě společenské. K tomu je třeba přidat Český rozhlas Pardubice, kde mám pořad Rande s Jolanou a nově Český rozhlas Dvojka Je jaká je. A momentálně intenzivně spolupřipravuji vlastní televizní projekt. Ale nespěchám. Všechno má svůj čas.

Můžete naznačit o jaký formát pořadu by se mělo jednat?
Nemůžu, nezlobte se. Co není černé na bílém, odzkoušené v terénu i ve studiu a zejména schválené, není ke zveřejnění. To není žádné tajnůstkářství, to je fakt. Takže strpení, prosím.

Kromě moderátorské branže se také věnujete té hecké. Čím je pro vás divadelní herectví od toho moderátorského nové, jiné?
Já jsem dost precizní člověk, takže i když je to pro mě zábava, hra, splněné přání, tak do toho jdu naplno. V mém případě je úplně jedno, jestli hraju s profesionály nebo s amatéry, podstatné je pro mě to nasazení, chuť zkoušet, nadšení a elán. A když se to povede, je to nevýslovné blaho. Když je divák na vaší straně, a to poznáte velmi záhy, je to čirá rozkoš. Něco takového nelze ve sterilním zpravodajském studiu zažít, ale na divadle ano. To je pro mě vlastně velký objev a taky štěstí. 

Co vás na herectví nejvíce baví?
Hra, okamžitá zpětná vazba z publika, veliký zážitek z toho, že jsem se odvážila a že to jde. Hra se slovy, s gesty, s hereckými partnery, ta možnost být na chvíli někým jiným a užít si to. Mně u toho normálně hoří tváře, jak jsem do toho ponořená.

Kromě toho, že jste moderátorka a herečka, tak jste také především matka tří dětí. Jak se to dá všechno skloubit a zvládnout?

Já jsem se vždycky držela jednoho hesla nebo citátu, že když je šťastná a spokojená máma, jsou takové i její děti. Věřte mi, že to platí. Zvládnout se dá všechno to, co považujete za dobré a prospěšné, co vás a vaše blízké činí šťastnými. Toho se držím a už nikdy nepustím.

Začalo jaro, co ve vás vyvolává, nebo symbolizuje toto období?
Nový začátek, očistu, příliv energie. A krásu spojenou se zářivými až kýčovitými barvami. Světlo, teplo a barvy u mě téměř okamžitě spouštějí pocity štěstí. V něčem prostě funguji na první signální (smích).

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
26. 07. 2014 xxkouckaxx x (reakcí: 0)
31. 03. 2014 glady .... (reakcí: 0)
29. 03. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Ideální pro jemné vlasy...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 27. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

27. 03. 2017 Horoskop Střelec

Uzavíráš svůj životní kruh, došla jsi až k cíli bez ohledu na to, jaké pocity tě právě provází. Nemusíš se bát, čeká ... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist