Femina.cz » Magazín » Celebrity » Jaromír Jágr a Inna Puhajková: Bude svatba, nebo rozchod?

Jaromír Jágr a Inna Puhajková: Bude svatba, nebo rozchod?

Jaromír Jágr a Inna Puhajková: Bude svatba, nebo rozchod?

Magazín: Celebrity | autor: Nataša Slánská | vydáno 22. 02. 2011

Hokejová legenda Jaromír Jágr je stále ve skvělé formě, ačkoli za rok oslaví čtyřicítku. Možná proto nepociťuje biologické hodiny, které s příchodem středního věku tikají i mužům. Dočká se jeho maminka vnoučátek?

Po rozchodu se slovenskou topmodelkou Andreou Verešovou měl Jaromír plné zuby ambiciózních úspěšných žen a hledal k sobě prostou dívku, která se bude držet doma a život zasvětí raději rodinnému krbu než kariéře. "Přál bych mu normální holku, která něco umí a zná hodnotu peněz," řekl tehdy jeho tatínek a Jaromír si vzal jeho přání k srdci. Mladičká Inna Puhajková byla ideálním výběrem. O čtrnáct let mladší půvabná blondýnka k němu vzhlížela a oddaně se do něj zamilovala. Svou krásu měla potvrzenou titulem Miss internet, ale v dravém modelingu se zatím nijak zvlášť neprosadila. Byla ochotná pověsit kariéru na hřebík hned v jejím začátku a odstěhovat se za milovaným mužem do Ameriky. Oblíbila si Járovu maminku a naučila se vařit řízky a kuře na paprice.

Jenomže stát se poslušnou přítelkyní slavného muže, když je něco přes dvacet a máte velkou šanci na vlastní profesní dráhu, není zrovna životní sen. Kdyby ji Jaromír aspoň požádal o ruku a ona mohla vychovávat jeho děti. Ale takhle? Copak se dá jen tak celé dny bloumat přepychovým domem a pročítat osvědčené recepty na nejchutnější česká jídla? Když se novináři před časem Inny zeptali, jak s Jaromírem tráví volný čas, zaváhala. Najednou nemohla najít odpověď. "Jarda hodně spí... Když na sebe máme čas, hrajeme hry na počítači, koukáme na televizi, nebo prostě něco děláme," řekla nakonec. V New Yorku to tedy musela být zábava. A v ruském Omsku to nemůže být o nic lepší.

O první vážnější krizi mezi Jaromírem a Innou média informovala už před třemi lety. Proslýchalo se, že hokejista svou přítelkyni nikam nepouští a Inně se život ve zlaté kleci začíná zajídat. A letos se od začátku roku šušká dokonce o rozchodu. Inna se vydala sama do Čech a chyběla na oslavě Jaromírových narozenin. Jejímu odjezdu prý předcházela hádka, kdy po bohatém hokejistovi hodila klíčky od luxusního BMW, které jí věnoval. Místo svatby desetiletí to tedy spíš vypadá na velký rozchod. Najde se ženská, která jednoho dne Jaromíra prostě užene?

Těmto se to nepovedlo:

Iva Kubelková (1996-1998): První Jaromírovu vážnější známost provázely časté hádky. Po letech oba přiznali, že Iva byla v té době už dospělou osobností, zatímco Jágr se pořád choval jako malý Jaroušek. Iva si navíc stěžovala, že je její přítel příliš závislý na své mamince, a nehodlala žít ve třech.  

Nicol Lenertová: Jaromírovým životem se spíše mihla. Románek vyšel najevo v roce 1999, jeho hvězda ale zase brzy zhasla. Nicol se tehdy nechala slyšet, že by s hokejistou chtěla mít dítě, ale nakonec prohlásila, že jejich vztah byl spíše přátelský.

Andrea Verešová (2000-2004): Slovenská Miss slavnému hokejistovi obětovala velký kus své kariéry, ale puťkou se stát nehodlala. "Jaromír má jinou výchovu, jiné představy o partnerce. Nerozuměli jsme si,“ vyjádřila se Andrea po rozchodu.

Další články z rubriky

Komentáře (16)

Datum Autor Nadpis
07. 10. 2011 Daniela76 Jaromír Jágr (reakcí: 0)
30. 09. 2011 helenadon Jarda (reakcí: 1)
20. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
26. 06. 2011 Maminka11 Svatba nebo rozchod (reakcí: 0)
27. 05. 2011 Bobina1 - (reakcí: 0)
18. 05. 2011 ladouch - (reakcí: 0)
17. 05. 2011 soffie maminka (reakcí: 0)
17. 05. 2011 soffie Jarda (reakcí: 0)
19. 03. 2011 puntik myslím (reakcí: 0)
27. 02. 2011 evhu Jaromír Jágr a Inna Puhajková: Bude svatba, nebo rozchod? (reakcí: 0)
27. 02. 2011 krockovapavla :( (reakcí: 0)
27. 02. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 1)
26. 02. 2011 hoooli - (reakcí: 0)
24. 02. 2011 tamata ... (reakcí: 1)
23. 02. 2011 maruskaji Neladi (reakcí: 0)
23. 02. 2011 marcelinak n (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Lavera Stylingový a pečující gel na řasy a obočí

Lavera Stylingový a pečující gel na řasy a obočí

Zpevňuje a posiluje strukturu řas...

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 01. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

01. 03. 2017 Horoskop Panna

Radost ze setkání se starým dobrým přítelem bude kalit jen fakt, že den bude příliš krátký. Ale nezoufej, nevidíte se... Celý horoskop

Karta dne

Královna poharu
Neboj se přijmout pomocnou ruku od muže, který ti je nablízku, nemusí to být partner, ale také dobrý kamarád nebo dávno zapomenutý přítel, který ti nečekaně vstoupí do...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist