Femina.cz » Magazín » Celebrity » Emma Stone: Z blondýny herečkou

Emma Stone: Z blondýny herečkou

Emma Stone: Z blondýny herečkou

Magazín: Celebrity | autor: Aneta K. | vydáno 14. 09. 2011

Sympatický talent v patnácti přemluvil mámu, aby ji vzala do Hollywoodu. Tam se Emma prosadila poté, co přestala být blondýnkou a odbarvila si vlasy na tmavo. Jako zrzka už dosáhla i na nominaci na Zlatý globus.

Překvapivý úspěch středoškolské komedie Easy A (u nás na dvd jako Panna nebo orel) o holce, kterou lež o ztrátě panenství promění v nejvíc (nechvalně) proslulou holku na škole, ji proměnil v tzv. „It girl“, módní figuru, která udává směr. Po stopách sympatické, krásné a talentované Emmy Stone je příjemné se vydat.

Na divácké hity má štěstí. Debutovala v teenagerovské komedii Superbad, teď do kin k nám přichází v kolektivní romanci Bláznivá zatracená láska, v Americe v létě k tomu sbíralo peníze ze vstupného její první (melo)drama, příběh ze 60. let o rasové integraci Proti pravidlům.

Její matka tak nemusí litovat, že před sedmi lety, když bylo Emmě teprve patnáct, podlehla naléhání své dcery a přestěhovala se s ní načas do Hollywoodu, zatímco manžela a mladšího syna nechala doma v Arizoně. „Nedovedu si představit, jak bych reagovala, kdyby s tímhle za mnou přišlo mé vlastní dítě. Mí rodiče jsou oba velmi zábavní, ale taky relativně jemní a slušní, normální lidské bytosti, zatímco já jsem prostě blázen. Nevím, kde se to komediantství ve mně vzalo. Ale jsem ráda, že jsem šla za svým cílem,“ vypráví svým sexy chraptivým hlasem Emma.

V L. A. aspirující herečka obcházela konkurzy, měsíce neúspěšně. Dokud si své původně blond vlasy neobarvila na tmavo. „Můj první agent si myslel, že protože jsem blondýnka, chci hrát jenom roztleskávačky. A posílal mě ucházet se o role, na které jsem se nehodila. Nevím, jestli mě někdo podceňoval jako blondýnu, nejspíš jsem prostě měla jenom hrozného agenta. Ale jednou jsem se v záchvatu, že musím zkusit něco jiného, obarvila na tmavě hnědou a první roli jsem dostala o týden později. Judd Apatow pak chtěl, abych byl v Superbad zrzka, a od té doby mám většinou zrzavé vlasy,“ popisuje Stone.

Jako blondýnu ji nicméně uvidíme příští rok v očekávaném rebootu Spidermana, kde hraje jeho lásku Gwen Stacy. Kromě toho ji čeká další film s Ryanem Goslingem a dalšími v krimi od režiséra komedie Zombieland, kde slavila úspěch předloni. Jenom prací ovšem žít nehodlá. „Uvědomuju si, kolik mám úžasných příležitostí, ale nevím, jak můžete hrát obyčejnou lidskou bytost bez toho, abyste neprožívali obyčejný život. Vždycky mě mátlo, jak můžou herci přecházet z jednoho filmu do druhého bez přestávky. Když trávíte čas jen na natáčení, jak se můžete ztotožnit s normálními lidmi?“

Další informace o Emmě Stone:

Narodila se v listopadu 1988 v městě Scottsdale v Arizoně. Její otec je stavitel, matka v domácnosti, bratr je mladší o dva roky. Z otcovy strany má švédské předky.

V roce 2009 se přestěhovala do newyorské Greenwich Village.

Mezi její kamarádka patří i zpěvačka Taylor Swift. „Potkaly jsme se na cenách Mladý Hollywood před pár lety a zůstaly jsme v kontaktu. Ráda s ním trávím čas. Akorát ven s ní chodí ochranka, takže radši zůstáváme doma.

O svém milostném životě odmítá mluvit, ale proslýchá se, že se zakoukala do kolegy ze Spidermana Andrew Garfielda.

Další články z rubriky

Komentáře (13)

Datum Autor Nadpis
16. 07. 2013 Lafik Emma (reakcí: 0)
29. 07. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
23. 05. 2012 goldie ... (reakcí: 0)
28. 09. 2011 manislava emma (reakcí: 0)
22. 09. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
15. 09. 2011 kralicek herečka (reakcí: 0)
15. 09. 2011 Daniela76 Emma Stone (reakcí: 0)
15. 09. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 1)
14. 09. 2011 Lydia001 Emma (reakcí: 3)
14. 09. 2011 Werushka7 Skoro (reakcí: 0)
14. 09. 2011 doublefantasy herečka (reakcí: 0)
14. 09. 2011 mistrix Hollywood (reakcí: 1)
14. 09. 2011 helenadon vlasy (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Smyslná vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 28. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

29. 03. 2017 Horoskop Váhy

Budeš se cítit naprosto báječně. A stejně tak budeš působit i na své okolí. Muži na tobě budou moci oči nechat a ženy... Celý horoskop

Karta dne

Blázen
Možná se ocitáš v těžké životní situaci, kdy je změna jediným řešením, proto vše, co se ti děje, přijímáš jako výzvu a nepřízni čelíš se vztyčenou hlavou. Můžeš si být...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist