Femina.cz » Magazín » Celebrity » 6 osudových mužů Dary Rolins

6 osudových mužů Dary Rolins

6 osudových mužů Dary Rolins

Magazín: Celebrity | autor: Lucie Elen | vydáno 15. 11. 2010

Krásná zpěvačka Dara Rolins je díky svým půvabům celý život obletována muži. A kteří byli nejdůležitější v jejím životě?

Jistěže vám nemůžeme zprostředkovat výpis všech chlapů, kteří se v jejím životě objevili, ale zato vám můžeme zrekapitulovat ty z nich, kteří měli v Dařině životě velký význam.

1. Prvním mužem s velkým „M“ byl bezesporu Ladislav Štaidl. Byl v podstatě objevitelem pěveckého talentu, tehdy ještě mladičké Darinky Rolincové. Jeden by očekával, že jejich vztah bude spíše přátelský, až rodinný. Štaidl však ve své autobiografii "Víno z hroznů"  píše, „Velký milostný románek jsem prožil s Darinkou Rolincovou v čase, kdy jsem se přestal dělit o postel se svou tehdejší ženou. Nejprve mě to děvčátko uhranulo svou obrovskou dávkou muzikálnosti, a v zápětí i svou nebývalou sexualitou." Dara podobná tvrzení považuje za Štaidlovu pomstu kvůli tomu, že s ním ukončila spolupráci.

2. Milostný život Dary by se dal datovat od okamžiku, kdy podlehla jižanskému temperamentu srbského herce Kikiho (vlastním jménem Dragan Radivojevič). Ten si konec konců po svém příjezdu do Česka získal srdce nejedné ženy či dívky. To jeho však po jistou dobu patřilo jedině Darince.

3. S tvrdým ranařem ze Slavia Praha, Jaroslavem Bednářem to byl opravdu trochu hokej (o čemž by mohla vyprávět i Helena Zeťová), ale jeho blankytně modré oči za to nejspíš stály.

4. Podnikatel Petr Vlasák uměl vydělat peníze a také uměl Daru zahrnout dárečky, pozornostmi a komplimenty. Bohužel nebyla Dara jediná, které lichotil. Kromě toho, že sem tam objal, či políbil náhodné krasavice v barech, se mu také zalíbila Kateřina Průšová a co víc, také nejlepší kamarádka Dary, Simona Krainová. Skutečný průšvih byl ten, že Vlasák doslova "pendloval" mezi trojúhelníkem blondýn, že nevěděl, kam dřív skočit. Naštěstí to přátelství Dary se Simonou Krainovou ustálo ve zdraví. Zřejmě se opět osvědčilo staré dobré dívčí spojenectví. To ale ještě holky netušily, že tohle měla být jen první zkouška, kterou si mělo jejich přátelství projít.

5. Dalším nástrahám muselo přátelství Simony a Dary čelit, když se na scéně objevil nestárnoucí lamač dívčích srdcí, Sagvan Tofi. O snědého krasavce s uhrančivýma očima a kladným vztahem k alkoholu se musela Dara s kamarádkou Simonou dělit. Dnes už na tento složitý vztahový trojúhelník vzpomínají všichni v dobrém.

6. Matěj Homola je pravděpodobně nejdůležitějším mužem v životě Dary Rolins, neboť s ním má dceru Laurinku. Nebo jím spíš byl. Bohužel se ukázalo, že to zase není "ten pravý". Rozchod, kterým dvojice v současné době prochází má na Daru pochopitelně zdrcující vliv. Takovou ránu pod pás, navíc dopodrobna propíranou všemi médii, si rozhodně nezasloužila. Snaží se proto trávit co nejvíce času v soukromí s dcerou Laurou, která zůstane i nadále v její péči. Za trochou klidu, celkem pochopitelně, odjela do USA, a zatím není jasné, kdy se má vrátit...

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
27. 05. 2012 EmmaganTeyla frajer (reakcí: 0)
18. 09. 2011 Daniela76 Dara (reakcí: 0)
07. 08. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
12. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
27. 02. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 0)
23. 02. 2011 Linda Frajer (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Vykouzlí extrémně temné a dokonalé řasy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 23. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

24. 03. 2017 Horoskop Blíženec

Muž, se kterým tě pojí pracovní záležitosti, tě natolik okouzlí, že docela ztratíš rozum a úplně mu podlehneš. A to n... Celý horoskop

Karta dne

Sedm mečů
Můžeš se cítit vyčerpaná a stát téměř na pokraji sil díky porážce, kterou jsi právě prožila. Pokud jsi o něco důležitého přišla a nezískala jsi to právě čestným způsob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist