Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy pro 40.týden od 30.9. do 6.10.2013

Co vás čeká v novém týdnu? Kdo by měl raději držet jazyk za zuby a nepouštět se do žádných sporů a komu naopak vyřídilka a pořádně proříznutá pusa zajistí úspěch? Na koho čeká láska a na koho zklamání? Přečtěte si v našem novém horoskopu…

 • Slunce je ve Vahách. Toto znamení opustí 23.10. a až do 22.11. bude Slunce ve Štíru.
 • Merkur je ve Štíru. Setrvá zde až do 5.12.
 • Venuše je ve Štíru kde setrvá do 7.10.
 • Mars je ve Lvu, kde setrvá do 15.10.
 • Jupiter  je v Raku, kde setrvá do 16.7.2014.
 • Saturn je ve Štíru, kde setrvá do 23.12.2014.
 • Retrográdní Uran je v bojovném znamení Berana.
 • Retrográdní Neptun pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.
 • Pluto je ve znamení Kozoroha.
 • Fáze Luny…
 • Měsíc ubývá…V sobotu 5.10. nastane v 2.35 hodin novoluní ve Vahách.

Beran (21.3. – 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé. 
Vládcem znamení je Mars – polarita Yang

Kousněte se v následných sedmi dnech do jazyka, a poslouchejte rady lidí, kteří jsou ve svém oboru jedničky. Pro vaši povahu to sice bude náročné, ale litovat nebudete. Otevřou vám oči, naznačí cestičky, jak se v zaměstnání šikovně vyšplhat až na pomyslný vrchol, aniž byste museli použít ostré lokty. Když rady zkušenějších nebudete brát vážně, následovat bude ke konci týdne váš strmý pád!

Býk (22.4. – 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka  – polarita Yin

Upřímností si můžete pořádně zavařit. Když totiž začnete říkat lidem do očí, co si o nich myslíte, začne vám stoupat sebevědomí, a vy dostanete odvahu obout se i do lidí s autoritou, možná si podáte i někoho z nadřízených. To by byla velká chyba, protože šéf se sice bude tvářit jako mílius, ale následně vám začne znepříjemňovat život, takže mnozí začnete zvažovat, zda nemáte podat výpověď.

Blíženci (21.5. – 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné. 
Vládu drží Merkur – polarita Yang

Když se v tomto týdnu budete spoléhat na štěstí, nedočkáte se. Sebemenší risk vás připraví o peníze, zdravou sebedůvěru. To se ale týká i intimních vztahů. Hormony totiž nebudete mít pod kontrolou, a nevěra by vás mohla přijít pořádně draho. Vaše zálety se provalí během několika týdnů jakoby samovolně, a to zjištěním, že jste počali potomka!

článek

Rak (22.6. – 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin

Jste znamení, kterému daly sudičky do vínku jakousi rodinnou moudrost. Proto pro vás nebude problém pochopit bezohledné chování jednoho člena rodiny, a zklidnit pořádně rozbouřené emoce na domácí půdě. Nezadaní uprostřed týdne narazí na osůbku, která vám pořádně zahraje na city, ale zda z toho bude jenom flirt, či dlouhodobý vztah si ujasníte až okolo 21.11., kdy bude Merkur naposled v tomto roce přecházet přes Saturn ve vašem sektoru romantiky.

Lev (22.7. – 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé. 
Vládne Slunce – polarita Yang

Ani omylem se v tomto týdnu nevměšujte do sporů! V dobré víře, že hájíte spravedlnost, se totiž můžete pořádně ztrapnit. Všechno bude jinak, než vám jistá osůbka sdělí, a následovat bude ledová sprcha. Nicméně to pro vás bude svým způsobem užitečná lekce. Od daného okamžiku se totiž nestane, abyste si neověřili informaci z více zdrojů, a díky tomu se už nikomu nepodaří vás oblafnout, dostat do potíží.

Panna (23.8. – 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské. 
Vládcem je Merkur – polarita Yin

Ačkoliv jste znamení, které ctí i nepsaná pravidla hry, tentokrát se odvážíte na tenký led. Pustíte se do akce, která nebude úplně čistá, a to jak z morálního, tak i právního hlediska. Sice vyděláte nemalou sumičku, ale svědomí vás nenechá pořádně vyspat, trápit vás budou noční můry ještě v dalším měsíci.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné. 
Toto znamení ovládá Venuše –  Večernice  – polarita Yang

Naprosto vás v tomto týdnu vykolejí dominantní chování jednoho člena širší rodiny. Začnete mít na domácí půdě pocit, že tam překážíte, tím přijdete o klid, rovnováhu. Bydlíte-li například pod jednou střechou s příbuznými, či prarodiči, zbytečně budou uměle vytvářet dusno, napětí a vy začnete zvažovat stěhování.

Štír (24.10. – 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní. 
Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin

Při neharmonické vazbě svého vládce, planety Pluto, se Sluncem ve Vahách, vám bude v první polovině týdne připadat, že lhát a podvádět je naprosto normální. Samozřejmě že není, a to poznáte na vlastní kůži během víkendu. Budete z širší rodiny asi jediní, koho příbuzní nepozvou na oslavu, protože intrikováním je tak naštvete, že jen při vyslovení vašeho jména jim naskočí husí kůže.

článek

Střelec (23.11. – 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé. 
Vládcem je Jupiter – polarita Yang

V první polovině týdne budete mít pocit, že vám snad někdo hází klacky pod nohy, pomlouvá za zády. Přátelé se k vám budou chovat studeně, takže začnete večery trávit doma a přemýšlet o sobě. Naštěstí budete mít intuici nastavenou na příjem, a ta vás upozorní, že když něco nezměníte na svém chování, mohli byste přijít i o důvěru rodiny. A tak ostatním přestanete neuváženě slibovat nesplnitelné, a váš život se ke konci týdne opět vrátí do starých kolejí.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské. 
Vládcem je Saturn – polarita Yin

Pluto ve vašem znamení vás bude zásobovat energií, sebevědomím, možná až příliš. Jednat budete díky tomu v následných sedmi dnech impulzivně, občas až příliš dominantně. Pracujete-li v nadřízeném postavení, prospěje vám to, protože si upevníte autoritu, bez které velet prostě nejde. Ale máte-li podřízené postavení, kroťte se! Šéf by vám dal obratem velmi nepopulární formou najevo, kdo v práci vládne železnou rukou!

Vodnář (21.1. – 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran, spoluvládce je Saturn – polarita Yang

Zkraje týdne mnozí budete slavit podpis výhodné smlouvy, popřát vám přijdou i přátelé, protože se vám svým způsobem podaří husarský kousek. Najdou se ale i jedinci, kteří se budou snažit zvrátit váš úspěch, a to pomluvami, intrikami, a možná to bude taková síla, že kauza skončí u soudu. To nezní sice optimisticky, ale vy budete mít čisté svědomí, takže si tím hlavu lámat nebudete.

Ryby (19.2. – 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní. 
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin

V první polovině týdne se pro mnoho lidí stanete vrbou i rádcem v jedné osobě. Pomůžete spoustě osůbkám dostat se z podzimní deprese, ale jediný člověk, komu poradit nedokážete, budete vy sami. Pokusíte se totiž harmonizovat některé rodinné vazby, ale nakonec se smíříte s faktem, že to prostě nedokážete, už i proto, že v hloubi duše o to vlastně nestojíte, protože se bude jednat o jedince, kteří vám v minulosti ublížili, a nikdy nemáte jistotu, že by se stejná situace z jejich strany neopakovala v budoucnu.

e-mail  :  nadamagic@seznam.cz 
http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz
foto: profimedia.cz
30.9.2013 12:00| autor: Naďa Šmídová

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist