Mayský horoskop: Vytvoř si svou snovou budoucnost

Nastává čas, kdy se opravdu s plnou vervou můžeš opřít do tvoření své budoucnosti. Nemusí to však být vždy jednoduché, protože tvá minulost tě bude chtít přitáhnout zpět do rádoby bezpečných končin tvého vědomí, na které jsi byla roky zvyklá. Čeká tě souboj o to nové a hlavním bitevním polem bude tvá vlastní mysl.

mayske-1100x618.png Zdroj: iStock

Mayské horoskopy na následující dny

Období 1-Cimi-7 (Smrt) od 16. 2. 2024 do 20. 2. 2024

Když se zaměříš na přítomnost a následné tvoření nové budoucnosti, můžeš zažívat extatické stavy z nově příchozího. Pokud se však budeš příliš otáčet zpět a nebudeš mít odvahu jít za svým nejodvážnějšími sny, můžeš být pořádně frustrovaná. Buď otevřená všemu novému a jdi tomu vstříc.

Cimi patří k severním znamením, která jsou známa svou velkou duchovností i zájmem o praktické záležitosti. Nastal čas propojit nebe a zemi a vytvořit tak ideální podmínky ve tvém životním příběhu. Není čas příliš rozjímat nad tím, co bylo, ale nastává ideální doba pro energické vytváření tvé nejlepší možné budoucnosti. Často se sama sebe ptej, s kým by tě bavilo nejvíce spolupracovat? A pak učiň nezbytné změny s úctou ke všem zúčastněným.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, snaž se být co nejvíce inovativní a zaměř se na svou skvělou budoucnost. Pokud budeš investovat energii do něčeho, co tě již nenaplňuje, může se tvůj duševní stav ještě zhoršit. Měj odvahu hledat nové druhy příjmu a nauč se s druhými spolupracovat na projektech, které mají jedno srdce. Najdi si svůj pomyslný kmen, a pokud ho již máš, rozšiř ho o další lidi. Tento rok je velkým mezníkem v lidské historii, a tak se neboj být součástí této kolektivní proměny. Štěstí přeje odvážným a připraveným. Čas příprav skončil, a tak se naplno opři do realizování všech tvých záměrů.

V rovině mysli tě mohou navštívit různé katastrofální scénáře, které ti budou chtít ukrást jasnost a tvůrčí energii. To v žádném případě nesmíš dovolit, protože jinak se do tvé mysli vkrade pochybnost, která tě oslabí. Nečiň si starosti se vzdálenou budoucností, protože ta zatím neexistuje, tu vytváříš spolu se všemi v tomto přítomném okamžiku. Nauč se nové afirmace, zpěvy nebo mantry, které tvou mysl uzdraví a naplní silou a pozitivní energií. Skoncuj ve své mysli se vším, co tě jen oslabuje. Každá myšlenka, která v tobě vytváří odpor, je jen myšlenka, kterou můžeš s láskou nechat jít.

Vyzkoušej také:

Co se týká vztahů, zaměř se především na kolegiální a přátelské vztahy. Některé vztahy mohou získat novou formu, a tak se snaž následovat „neviditelnou energii“, která provází každou velkou změnu. Všem, kteří chtějí jít jinou cestou než ty, projevuj úctu a uznání. Vesmír je opravdu rozmanitý a nám nenáleží nikoho soudit, protože tak v podstatě odsuzujeme sami sebe. Nastav některým lidem správné hranice a buď ve svém postoji pevná. Vše se nakonec ukáže v pravém světle. Upřímnost je klíčem jak k věrnosti, tak k hloubce.

V rovině ducha nastává kouzelný čas, kdy se můžeme rozloučit s naším starým „já“ a vytvořit příhodnější verzi nás samých. Zamysli se i nad tím, jakým způsobem bys chtěla v daleké budoucnosti opustit tento svět. V jakém stavu mysli, věku a podmínkách bys chtěla dokončit svůj příběh s tímto jménem? Zkus si v mysli představit své budoucí já, jak zpětným pohledem pohlíží na svůj život. Čeho bys mohla opravdu litovat? Co můžeš v této životní fázi změnit, aby ses na smrtelném loži mohla opravdu usmívat? Nech si poradit od anděla smrti, jehož hloubka vhledu může změnit tvůj dosavadní běh.

16.2.2024 7:00| autor: astrolog Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist