Mahulena Bočanová: Pomluvy ji na kolena nesrazí

Dlouho se Mahulena Bočanová (44) z mladého milence neradovala. Někdejší muž roku Martin Černý ji záhy opustil kvůli jiné, a ještě ji v médiích sprostě pomluvil. Fuj, Martine, to se nedělá!

Titul Muže roku z člověka celebritu neudělá, a tak se vlastně ani nemůžeme divit, že Martin Černý neumí v šoubyznyse chodit a neví, co se sluší a patří. Každý ví, že bulvární novináři žádnou informační etiku nectí, a tak většina rozumně uvažujících známých osobností na jejich dotazy okolo rozchodu odpoví vyhýbavě. „Rozešli jsme se v dobrém, jsme stále přátelé, neměli jsme na sebe čas.“ Podobné věty od nich uslyšíte i přesto, že při rozchodu létaly talíře a padaly nejhorší nadávky. Ve stejném duchu se vyjádřila i „profesionálka“ Mahulena Bočanová. Co ale pověděl bulváru Martin Černý?

Nevím, jak si to paní Bočanová přebrala, ale rozhodně bych to nenazýval vztahem, láskou. Nejsem totiž takového ražení, abych byl na takovou věkovou kategorii,“ prohlásil Martin, který prý neunesl posměšky kamarádů, že chodí se starou ženskou. Celý románek podle něho netrval ani měsíc, přitom jejich vztah trval víc než půl roku. Pokud ale pro něj byla Mahulena tak stará a neatraktivní, proč si s ní vůbec něco začínal?

Z dalších slov šestatřicetiletého modela vyplynulo, že ho Mahulena hned od druhého dne uháněla, aby se k ní nastěhoval. Mladý fešák se ale nechtěl vázat, Mahulena pro něj byla pouhým flirtem. Navíc by se nehodlal starat o její dceru Márinku, sám má totiž roční holčičku, a ta mu stačí.

[[related]]
Dobrá, Martin se celému světu snažil ukázat, že on je sexy king a Mahulena stará hloupá naivka, co se na něj přilepila a bylo obtížné ji sklepat. Snad si tím trochu zvednul sebevědomí… Co je ale nejhorší, že se Mahulenu snažil přesvědčit, že nic takového médiím nikdy neřekl. Další chyba zelenáče, hochu! Novináři si dneska všechno nahrávají.

A jak se na jeho slova tváří Mahulena? „Je to pro mě nepochopitelný a chci na to jen zapomenout,“ nechala se slyšet s tím, že teď na další chlapy nemá ani pomyšlení a odjíždí na dovolenou, aby si vyčistila hlavu. Primitivní pomluvy ji na kolena nesrazí. Přejeme Ti pořádného chlapa, Mahuleno!

2.8.2011 12:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist