Farma: Intriky, hádky a nenávist

Propadli jste reality show, která se pětkrát v týdnu vždy v osm večer vloudí přes televizní obrazovky do našich domovů? Není divu, na farmě to totiž opravdu žije. Hádky střídají dny plné klidu a relativní pohody a jestli je někde místo, kde není o překvapení nouze, pak docela jistě na farmě plné farmářů, kteří většinou neviděli krávu blíže než z rychlíku…

Poslední týden na farmě byl opravdu krušný a plný zvratů. Libuška ležela v žaludku snad úplně všem soutěžícím a jen velmi těžko se smiřovali s tím, že se jim jí ještě nepodařilo vyloučit a to ani ne úplně férovým duelem se Sárou, která si na starší a s rukama marodící soupeřku připravila řezání pilou. Libuška byla uznává snad jen coby kuchařka. Proto, když se Tereza při jedné ze svých návštěv zeptala, koho by se chtěli na farmě zbavit, nebylo žádným překvapením, že si osazenstvo farmy odhlasovalo Libušku jednomyslně. Jaké však bylo jejich překvapení, když zjistili, že Libuška neodchází z farmy s prázdnou. Tereza jí totiž nabídla lákavých sto tisíc a okamžitý odchod z farmy, nebo návrat do hry. Libuška, která je podle obyvatel městečka odkud pochází poměrně zadlužená, se nerozmýšlela dlouho a se sto tisíci v kapse bez nostalgie opustila farmu.

[[related]]

Zbývajících pět farmářů bylo v šoku. Doslovný šok pak zažila Jana, která Libuščinu zradu absolutně nevydýchala, její šok byl zřejmě nehraný a o to méně pochopitelný. Scénka, kterou předvedla by jí mohla bez problémů zajistit místo na některé z hereckých škol. Jejím vyvrcholením byl i její odchod z farmy. Nevím, jak vy, ale já osobně jsem jí toto teatrální rozhořčení a spílání nevěřila ani tolik, co by se za nehet vešlo. Nicméně na farmě zůstali po tomto dni už jen čtyři hráči.

Btw, co byste dělali vy na místě Libušky? Myslím, že člověk se špetkou zdravého rozumu a základní inteligencí by udělal totéž. Moc dobře věděla, že se jí zbylé osazenstvo farmy bude snažit za každou cenu vyhodit.

O nic méně zajímavý nebyl ani nedělní duel. Mirek k sobě coby první duelant zvolil po dlouhém a těžkém vnitřním boji zvolil Jirku. Možná i proto, že si Šárka přála zůstat na farmě s Michalem. Do duelu šel bez chuti bojovat, ale přesto všechno s chutí zůstat v soutěži. Nahrával mu k tomu i fakt, že Jirka vybral almanach, který poměrně ovládal. Bohužel ne tolik, jako Jirka, otázky z almanachu mu nesedly a tak souboj prohrál. Ve svém dopise na rozloučenou nechal svým mlsným kamarádům také rýpnutí, jak si letí koupit místo psaní čokoládu. To asi nebude pro ně až takovým šokem, jako návrat Kubího na farmu. Zbaví se ho někdy? Dvakrát se ho chtěli farmáři zbavit, potřetí se jim to konečně podařilo a zase se vrátil. No není to k naštvání?! Zrovna tenhle týpek mi teda vůbec nesedí a raději bych dala šanci Mirkovi, než jemu.

A co vy? Sledujete osudy moderních lidí snažících se vžít do života našich předků? A myslíte, že byste zvládli život bez telefonů, internetu, elektřiny a sprchy se záchodem?

13.8.2012 6:00| autor: Dorota G.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist