Thomas

Ahoj,prosím…za ta léta jsi mi odpověděla na spoustu dotazů, v 99%naprosto přesně a vždy mi to pomohlo. Teď vůbec nerozumím…uz vícekrát jsi psala na různé otázky o Thomasovi, že z toho nebude nic, jako bychom spolu ani nebyli a dokonce že je mně žádné pozitivní energie nemá a nezabývá se mnou. Nevím jak to chápat. Nrlpim na něm, nevadí mi být single nebo bez něj, nemám strach. On se chová od prvního setkání velice láskyplně, zamilovane, partnerský, i píše přes den, zajímá se, pomáhá se vším, trávím u něj víkendy atd. Nevidím problém ani důvod mu neverit… Co je tedy to, co tvé karty ukazují? Děkuji M. moc:-)

Odpověď

Ahoj beruško. Pokud nevidíš důvod, proč mu nevěřit a mezi vámi není sebemenší problém, vše je zalité sluncem, tak se zkus zamyslet, jaký důvod máš se na vztah neustále ptát, proč tolik pochybností a nejistot? Pokud jsou dva zamilovaní, užívají si lásku, nemají sebemenší důvod k pochybnostem. Z nějakého důvodu muži nevěříš, což vyplývá z toho, že nevěříš ani sama sobě, jsi plná obav a pochybností.

Když změníš svůj postoj, tak věř, že se tvůj život velmi významně změní. Navíc neznám celý váš společný příběh a odpovídám vždy na daný dotaz, když si znovu pročteš úvodní řádky, tak zjistíš, jak se správně ptát.

Tvůj problém je tvá mysl, která je plná obalená splašenýma myšlenka, jako bys pořád o něčem přemýšlela a pochybovala.

Nezapomínej, ty jsi tvůrcem svého života a tvá mysl je stavitel. Začni stavět svůj život na pevných základech, věř si, nepochybuj o sobě a měj se ráda, pak přijde změna. Jsem moc ráda za tvé dotazy, protože jsi věrná čtenářka a snažíš se na sobě pracovat. Nepochybuj o lásce, beruško, ani o sobě, důvěřuj moudrosti tvého těla a následuj hlas srdce. Každá odpověď, na kterou se ptáš, je ve tvém srdci, věř si a kráčej hrdě životem jako žena, která má velký dar a tím je láska.

Samozřejmě chápu, že bys chtěla slyšet jinou odpověď, ale představ si, že jsi ve virtuální ordinaci lékaře a na dálku mu položíš otázku ohledně svého zdraví, bez jakýchkoliv dalších informací. Pokud napíšeš strohý dotaz, např. budu zdravá a jak dlouho mi to vydrží? Nikdo ti nemůže dát uspokojivou odpověď, proto je tolik důležité napsat co nejpřesněji. Tak jako vám, holky, pořád doporučuji, čím je dotaz podrobnější a jasnější, stejná je také odpověď. Jednoduchá rovnice, jaká otázka – taková odpověď. Na dálku nemohu zjišťovat, jak a s kým žijete nebo jaké problémy trápí nejbližší, to je práce na delší čas, což v této poradně nelze. Přesto se alespoň každou z vás snažím posunout dál a vidět na životě to krásné, lepší a radostnější.

Pokud jsi přeci jen zvědavá, jak se váš vztah bude vyvíjet dlouhodobě, tak je vhodnější navštívit někoho osobně a všechno v klidu probrat. Hodně štěstí na tvé nové cestě životem a těším se zase někdy příště :-)

6.3.2023 10:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist