O těchto dětech se neměl nikdo dozvědět aneb Utajení potomci celebrit

Herec, zpěvák nebo politik? I ten může mít nemanželské dítko „jen to hvízdne“. Ostatně, důkazů je na červeném koberci k vidění hned několik. Má větší máslo na hlavě Arnold Schwarzenegger, Steven Tyler nebo Hugh Grant?

celebrity-a-deti--1100x618.jpg Zdroj: profimedia.cz, Shutterstock.com

Narození ratolesti je vždy nádherným okamžikem. Jenže pozor, zdaleka ne všechny populární osobnosti o tak důležitém životním okamžiku s nadšením informují širokou veřejnost. Kdo ze slavných se tváří jako věrnost sama, přitom zplodil potomka mimo svůj oficiální vztah? Zde je pět hříšníků, pro které mělo cizoložství neplánované následky…

Eddie Murphy, hodně produktivní taťka

Herec, komik a vlastník mnoha významných ocenění by si z fleku mohl založit školku – následovníků s jeho DNA má totiž celkem devět. Když na něj v roce 2007 vyrukovala bývalá členka skupiny Spice Girls Mel B, že je těhotná, sympaťák prásknul do bot se slovy, že s něčím takovým nemá vůbec nic společného. Zpěvačka však nelenila a podala na něj žalobu, takže Eddiemu nezbylo nic jiného, než ostudně podstoupit testy otcovství. Jakmile se ukázalo, že holčička Angel Iris je skutečně jeho, zpětně se omluvil a přijal veškerou zodpovědnost.

Hugh Grant nakupoval dvojí výbavičku

Hlavní hvězda snímku Čtyři svatby a jeden pohřeb vůbec nelenila, neboť počala tři nádherné děti v rozmezí pouhých 15 měsíců. Dvě s partnerkou Tinglan Hong a jedno s producentkou švédské televize Annou Eberstein. Smutnou pravdou je, že obě ženy byly těhotné ve stejnou dobu, což ale vyšlo najevo o hodně později. O to větší to pak bylo překvapení – pro všechny.

Chuck Norris. Ten, co nevěděl

Uznávaný mistr bojových umění vlastně přišel k potomkovi za hodně zvláštních událostí. Ale to ho přece neomlouvá, že jo? Herec o svém otcovství neměl ani páru až do roku 1991. Tehdy mu přišel dopis od šestadvacetileté dívky jménem Dina, že jejich společná noc se neobešla bez následků. Ona měla před třicítkou, on už po padesátce. Jak se asi akční hrdina popral s vědomím, že má na stará kolena další dítě a doma fakt problém? To by nás taky zajímalo…

Steven Tyler a jeho nečekaný dáreček

O tom, že zpěvák a leader rockové skupiny Aerosmith má dceru Liv Tyler, ví asi každý. Málokdo však tuší, že herečka známá z filmu Armageddon či trilogie Pán prstenů až do svých osmi let považovala za svého právoplatného rodiče docela jiného muže. Matka a bývalá modelka Bebe Buell totiž Liv vychovávala se svým přítelem Toddem Rundgrenem. Jak se věci doopravdy mají, to stejně prosáklo na veřejnost. Sice hodně pozdě, ale přece.

Arnold Schwarzenegger, šéf roku

Nevěra praskla i na herce a bývalého guvernéra amerického státu Kalifornie. A to přesně ve chvíli, kdy se lidé začali podivovat nad tím, že syn jeho hospodyně se svalovci neskutečně podobá. Pod tíhou ztělesněného důkazu se Arnold ke svému hanebnému činu musel chtě nechtě přiznat. Ostatně, co mu také zbývalo? Zapírat tady vážně nemělo smysl. Dalšího člena rodiny nepřivítala ani Arnoldova manželka, která po 25 letech svazku podala žádost o rozvod.

Co si o těchto hříších slavných myslíš ty? Napiš nám svůj názor, těšíme se na příspěvky. A když už jsme naťukli tu podobnost rodičů a jejich dětí, omrkni ve videu i další malé VIP klony, které své geny vážně nezapřou.

Foto: Shutterstock.com, profimedia.cz

28.5.2018 10:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist