Sen…

Dobrý den i když asi vím co mi napovídá intuice,tak se chci zeptat. V noci jsem měla živý sen.Viděla jsem švagra svého přítele přes zavřené dveře se sklem zastřelit svojí ženu,malá pistol s tlumičem.Byla jsem tam u nich v baráku s přítelem,bylo nás tam víc,ale ty druhé obličeje nevím kdo byl….pak jsem se sebrala a šla jsem pryč,ale on šel za mnou ten švagr,byl úplně mimo a v tom jsem se donutila ty oči v noci otevřít.Měla jsem strach a špatný pocit…ten sen měl pokračovat dál,ale já jsem nechtěla,v podvědomí vím,že jsem nechtěla a pak jsem se bála usnout páč jsem ho viděla v ložnici…stát a čekat.Pak jsem usnula.Vím,že jdou vždy tři špatné sny za sebou,tak čekám co bude dál…díky za info Mirka.

Odpověď

Ahoj Mirečko. Ráda bych ti napsala důvěřuj intuici, ale v tuto chvíli mám pro tebe jen vzkaz, že to, co si myslíš, je pouze tvá představa, sen, iluze noci. Nic se neděje a dít nebude, pokud si z hlavy vyhodíš myšlenku: do třetice všeho..., očekávej od života to nejlepší, a tak to také bude. Takže tvůj sen byl pouze sen a nějaká představa, které jsi uvěřila, když změníš postoj, nic zlého se nestane a nenaplní. Stačí si jen říct, byl to pouze sen, o nic nejde, a tak to také je. Samozřejmě pokud jsi přesvědčená o tom, že přijde něco špatného, tak si vše můžeš opravdu zhmotnit, proto je zcela zbytečná bát se něčeho, co je pouze ve tvé hlavě.

1.9.2021 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist