Slavní, kteří v roce 2019 oslaví kulaté narozeniny

Taylor Swift, Daniel Radcliffe i Matthew McConaughey už pomalu plánují, jaké menu se bude podávat na jejich narozeninovém večírku. Zatímco jeden na dortu sfoukne 30 svíček, druhý jich musí zmáknout rovných 50!

kulatiny-celebrity-1100x618.jpg Zdroj: www.shutterstock.com

Ačkoli to vypadá, že nestárnou, ani ty největší hollywoodské hvězdy svůj věk prostě nezapřou. Čas totiž odměřuje všem stejně, a to bez ohledu na pohlaví, povolání i finanční poměry. Které populární osobnosti letos čekají oslavy významných kulatin?

Taylor Swift nemine třicítka

Zpěvačka, textařka a skladatelka si podle časopisu Forbes zatím vydělala přibližně 180 milionů dolarů. Na rozdíl od jiných pracně nashromážděné jmění necpe do drahých aut a nemovitostí, ale přispívá obětem přírodních katastrof, podporuje gramotnost dětí a pomáhá rekonstruovat střední školy. Ano, takový je to anděl! Už jen díky tomu blondýnka dostane ke svým třicetinám, které nastanou 13. prosince, celé hromady dárků.

Daniel Radcliffe jako sexy třicátník

Není těžké uhodnout, jaká role vynesla Daniela mezi naprostou hereckou elitu – samozřejmě jde o ztvárnění čarodějnického učně Harryho Pottera. Od chvíle, co diváci spatřili první díl téhle kouzelnické pohádky, nemá sympaťák o příznivce nouzi. Všichni fanoušci také bezpečně vědí, že 23. července vstoupí 165 centimetrů vysoký fešák do třetího desetiletí svého života. A pravděpodobně to zapije vodou! Od doby, co Daniela náklonnost k metle lidstva dohnala k pobytu na jedné specializované klinice, si totiž na alkohol dává pořádný pozor…

Kate Hudson. Vážně už čtyřicet?

Za pár týdnů, přesněji 19. dubna, bude hlavní hvězdě snímků Jak ztratit kluka v 10 dnech, The Skeleton Key, Život s Helenou nebo My dva a křen, 40 let. Ale že na to tahle čerstvá trojnásobná maminka ani trochu nevypadá, co? I v tomhle případě se nejspíš večírek ponese v klidnějším duchu, neboť Kate na 100 % zaměstnávají mateřské povinnosti. Nejnovějšímu přírůstku, holčičce Rani Rose, je sotva půl roku.

Pink. Tu čeká čtvrtá dekáda

Alecia Beth Moore, v hudebním světě známá jako Pink, má hodně napilno. Zpívá ostošest, občas se objeví v nějakém filmu a rovněž se věnuje produkci. Když se k tomu přidá ještě péče o dvě poměrně akční děti, má tahle diva o zábavu postaráno. A teď se přiznej, hádala bys, že 8. září oslaví známá rebelka čtyřicítku? Na jejím nestárnoucím vzhledu má asi velký podíl šťastné manželství s motokrosovým závodníkem, s nímž je už 13 let.

Matthew McConaughey s padesátkou na krku

Hezoun se skotskými, anglickými, irskými, švédskými a německými kořeny byl vždy jedním z těch, na které bylo na televizní obrazovce radost pohledět. Souhlasíš? Pravděpodobně se na tom nic nezmění, i když se Matthew 4. listopadu zařadí do skupiny padesátníků. Herec pověstný chabým smyslem pro osobní hygienu si z toho ale dle vlastních slov vůbec nic nedělá a bere stárnutí sportovně. Koneckonců, co mu taky zbývá, že?

Které hvězdné jubileum tě překvapilo nejvíc, protože oslavenec na svůj věk vůbec nevypadá? Napiš nám o tom do diskuze pod článkem, těšíme se na příspěvky.

Foto: Shutterstock.com

2.4.2019 10:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist