Celebrity, které mají pověst naprosto příšerných rodičů

Když herec svede kamarádku své dospívající dcery, normální to určitě není. Co je to ale proti svěření dítěte do péče drogově závislého umělce? O tom by zase mohla vyprávět supermodelka, kterou načapali na kokainovém večírku!

celebrity-spatni-rodice-1100x618.jpg Zdroj: www.shutterstock.com

Populární osobnosti? Jo, tak ty jsou neustále pod dohledem. Vždyť je téměř na každém kroku sledují bulvární fotografové lačnící po senzaci. Soukromí jim ovšem nedopřejí ani fanoušci, sponzoři, agenti, jejich poradci a vizážisté. V takových podmínkách fakt nelze vlastní chyby a selhání nenápadně zamést pod koberec! Koneckonců, tyhle hvězdy o tom vědí svoje. Čí výchovné praktiky prosákly na veřejnost, přičemž se propírají po celém světě?

Kim Kardashian, svlečená matka roku

Podnikatelka a profesionální celebrita, která sňatkem s rapperem Kanyem Westem ke štěstí, slávě i vytouženému bohatství přišla, je známá tím, že sociální sítě denně zásobuje desítkami svých fotek. Jenže některé jsou vážně přes čáru! Třeba jako momentka, na níž se Kim nechala zvěčnit „nahoře bez“. Zatímco pár jedinců snímek s nádechem erotiky vychválilo do nebes, tisíce lidí řešilo, že fešandu v téhle póze vyfotila malá dcerka North West, jež byla vidět v odrazu zrcadla. Za tenhle kousek dostala diva původem z Arménie pořádnou čočku…

Ozzy Osbourne jako hodně špatný vzor

Bláznivý vlak, který projel životem nejkontroverznějšího zpěváka současnosti, zahrnoval spoustu závislostí, včetně té na alkoholu a drogách. Co se týče jeho dětí, zde se dá jen smutně konstatovat, že pomyslné jablko nepadlo daleko od stromu. Mnozí dodnes bývalému členovi heavy metalové skupiny Black Sabbath nemohou odpustit, že se jeho následovnice Kelly stala závislou na omamných látkách už ve třinácti letech. Bezstarostné dospívání neměl ani syn Jack, jenž byl ve čtrnácti letech hospitalizován na dětské psychiatrické klinice – kvůli alkoholismu.

Gwyneth Paltrow, hladovka a omezená televize

Pod rodnou střechou téhle herečky a zpěvačky to taky zřejmě nebude žádná hitparáda. Jako přísná dietářka dodržuje blondýnka všechna pravidla zdravé stravy, která vnucuje i svým ratolestem. Její potomci prý nikdy neochutnali bonbony, čokoládu, pizzu, hamburger, těstoviny a možná ani pečivo – stravují se totiž bezlepkově, přestože nemají žádné potíže se zažíváním. Připadá ti to jako přehnaně přísné? Pak tě asi vykolejí, že drobotina Gwyneth může sledovat televizi jen pár minut denně. Povolené jsou ovšem jen programy v cizích jazycích! Těžko říct, jestli tohle už není až moc…

Hulk Hogan, přítulný taťka

Herec a wrestler byl vždy vnímán jako sympaťák, pro něhož je rodina naprosto vším. Jenže ouha! V roce 2009 prosákla informace, že svalovec je v rozvodovém řízení s manželkou Lindou – po celých 26 letech spokojeného soužití. Důvod? Tak ten by nenapadl vážně nikoho. Ukázalo se, že silák svedl nejlepší kamarádku své dospívající holčičky Brook. Ta k nim domů chodila na návštěvy. Ostudná kauza na popularitě Hulkovi fakt moc nepřidala.

Kate Moss měla divoké období

Anglická supermodelka a módní návrhářka se také ocitla na pranýři. A není se vlastně co divit. Když byla kráska v roce 2005 přistižena při užívání kokainu, musela u soudu svatosvatě slíbit, že se nechá „ubytovat“ na odvykací klinice. Ještě před tím, než sbalila kufry a odjela na celé týdny do onoho zařízení, svěřila svou dceru tehdejšímu příteli Peteru Dohertymu. Proč to byl ten nejhorší nápad na světě? Hudebník a textař měl v tu dobu hodně blízko k tvrdým drogám, což Kate nějak přehlédla. Záměrně!

Co říkáš na tyhle slavné rodiče, kteří svoji úlohu nezvládli? Napiš nám o tom do diskuze pod článkem, těšíme se na příspěvky.

Foto: Shutterstock.com

27.1.2020 2:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist