Celebrity, které jsou v rámci kampaně Me too obviněné ze sexuálního obtěžování

Mezi celebritami si nikdo nemůže být jistý. Vždyť co den, to obvinění z čuňačinek, kterých se populární muži dopustili! O kom se teď mluví nejvíc? Hodně co vysvětlovat má David Copperfield i Michael Douglas!

celebrity-mee-to-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Harvey Weinstein – muž, který ke konci loňského roku rozpoutal jeden z největších sexuálních skandálů všech dob. Filmový producent, na něhož si dodnes znechuceně ukazují desítky slavných dam s tím, že po nich pod příslibem kariérního postupu vyžadoval erotické služby, si v Hollywoodu podepsal rozsudek společenské smrti. Ale jedno se tomuhle „čuněti“ upřít nedá! On byl ten, jehož přičiněním se semkly všechny ženy světa a rozhodly se veřejně promluvit…

Kampaň Me too aneb I já jsem oběť!

Kdyby všechny ženy, které byly sexuálně obtěžovány nebo napadeny, napsaly ,me too‘ jako status, mohly bychom lidem ukázat, jak velký je to ve skutečnosti problém,“ zněla nedávná výzva, kterou prostřednictvím jedné sociální sítě zveřejnila americká herečka Alyssa Milano. Během pár hodin měl její příspěvek přes 60 tisíc komentářů. Tímhle způsobem začaly herečky, moderátorky, modelky i zpěvačky tahat kostlivce ze skříně – respektive odhalovat, kdo z VIP mužů se k nim choval krajně nevhodně. Seznam osočených narůstá den co den, a na pranýři se ocitají i pánové, do kterých bys to možná neřekla. Nebo ano?

David Copperfield, omamné látky a pokus o znásilnění

Americký iluzionista, který ročně předvede divákům přibližně 600 kouzelnických představení, zřejmě klame tělem. Tedy alespoň podle modelky Brittany Lewis. Ta o něm prohlásila, že v roce 1988, v době, kdy jí bylo pouhých 17, se ji tenhle sympaťák pokusil znásilnit. Aby toho nebylo málo, údajně se vyděšenou dívku snažil i zdrogovat! Jestli je to pravda, nebo holá pomluva, těžko soudit.

Michael Douglas? Ten útočí slovně

Doma má asi co vysvětlovat i hlavní hvězda filmů Honba za klenotem Nilu nebo Základní instinkt. Do křížku se dostal se Susan Braudy, což je novinářka, která pracovala pro jeho produkční společnost v 80. letech. Tato dáma veřejnosti popsala zážitek z 18. ledna tohoto roku. Osudný den se prý s panem Douglasem potkali na nějaké akci, a on, ten hulvát, dělal nemístné poznámky na její vzhled. Kam až s popisem zevnějšku žurnalistky došel, to se neví.

Nick Carter, násilný trestný čin

Jeden z členů chlapecké skupiny Backstreet Boys má na triku znásilnění. K události mělo dojít v roce 2002. Hrůzné setkání popsala do médií Melissa Schuman, která působí v dívčí skupině Dream. Dle vlastních slov byla osmnáctiletá panna, on zase dvaadvacetiletý namyšlený hejsek, co na kladený odpor nebral zřetel.

Sylvester Stallone, vyznavač mládí?

Ranař s italskými kořeny a představitel kultovního Rockyho také prý nemá čisté svědomí. O jeho nemístném chování informoval pro změnu britský deník Daily Mail. Plátek zveřejnil policejní zprávu, v níž se jistá dívka rozpovídala o tom, že ji herec koncem 80. let napadl. Údajné oběti bylo jen šestnáct let! Zajímavé na celé věci je, že slečna nakonec své obvinění popřela, jenže samotnému policejnímu oddělení přišlo vyprávění tak pravdivě autentické, že si o tom strážci zákona myslí své…

Steven Seagal, hoch s odhaleným nádobíčkem

Herec, mistr bojových umění a možná překvapivě i bluesový zpěvák také padl v nemilost žen. Je to proto, že mu herecká kolegyně Portia de Rossi dala na sociální síti „co proto“. Kočka zapátrala v paměti a práskla celému online světu, že když u něj kdysi dělala konkurs, panáček před ní stáhl kožené kalhoty – a nechal ji nahlédnout do těch nejsoukromějších intimních míst. A není to zdaleka poprvé, co si na „otevřenost“ otce celkem sedmi dětí někdo stěžoval…

Které slavné prase tě nemile překvapilo nejvíc? Napiš nám svůj názor do diskuze, těšíme se na příspěvky. A mrkni taky na video, tam jsou i další hollywoodské krásky, které chtěl někdo zneužít!

Foto: Shutterstock.com

5.2.2018 10:00| autor: Lucie Fieková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist