Femina.cz » Magazín » Zábava » Partnerský horoskop: S kým pojí Rybu vášnivý sex a s kým jen starosti?

Partnerský horoskop: S kým pojí Rybu vášnivý sex a s kým jen starosti?

Partnerský horoskop: S kým pojí Rybu vášnivý sex a s kým jen starosti?

Magazín: Zábava | autor: Renata Petříčková | vydáno 22. 02. 2013

Jak se ty něžné a přílišně romantické Ryby snáší s dalšími znameními? No, není to vždy jednoduché, ale o to víc platí, že když tady přijde na osudovou lásku, stává se vztah něčím, co znají snad jen labutě či mořští koníci. Nadosmrti a navždy. Snad i napříč životy.

S Beranem…
Žena Ryba s Beranem žít může, pokud bude plnit představy svého pána, něžná a podřízená. Jak se u toho bude cítit, je ovšem už jen její věc. Na to beraní hlava moc nedbá. Opačně to také není nic moc. Beranice může svým sexuálním apetitem muže v Rybách odradit. Přece jen, on má raději víc něhy.

S Býkem…
Osudové spojení – ženská něha v Rybě, ženská něha v Býku. Dokonalost v životě i v posteli a sexuální síla mezi nimi jen hraje. Oba jsou hraví a připraveni plnit jeden druhému právě to, co mu na očích vidí. Vnitřní síla a něha je pro ně společná a tak je od sebe jen máloco umí odtrhnout.

S Blíženci…
Muž Blíženec nechává svou ženu v Rybách hrát roli královny, a to je základ úspěchu. Tito dva mohou tvořit báječný tvůrčí a pracovní tým. Naopak, Blíženkyně umí v Rybím muži probudit takovou touhu, že budou jiskřit i kovové rámy u postele.

S Rakem…
Dvě nadmíru citlivé duše. Velmi si rozumí při milování, dostávají se do naprosto stejných hlubin a spočívají tam rádi a dlouho. V běžném životě si tato dvě znamení hrají na notu tvořivosti a kreativity, dokáží velké věci. Není třeba se bát ani rodinných podniků!

Se Lvem…
I tohle je báječné spojení. Žena v Rybách Lva obšťastňuje na duchovní úrovni a Lev pak může celý život táhnout po materiální rovině. Rozumí si ve všech směrech. Kupodivu i Lvice umí rozvášnit Rybu tak, že na okamžik zapomíná na svět kolem.

S Pannou…
Muž v Panně by se zdánlivě mohl s něžnou obětí Rybou dát do páru. Ale je tam příliš mnoho mlhy a zmatků a vztah většinou nevydrží. Z jakéhosi důvodu v něm za čas, i přes počáteční nadšení, začne skřípat, na program dne přijde lenost a neochota. A to i v druhém postavení, tedy Panna žena, Ryba muž.

S Váhami…
I s Váhami může Ryba udělat štěstí, ale je to o velké dřině. Citlivost bývá v tomto vztahu na obtíž, pokud není usměrněna nějakým tvořivým způsobem, třeba v umělecké činnosti. Lépe se jeví vztah, kdy je Rybou muž a Váhou žena. Tam je to o vzájemné extázi.

Se Štírem…
Dokonalý boj o moc. Sex je mocným nástrojem vítězství i absolutního ponížení. Ne, žena v Rybách by se měla Štíra raději vyvarovat, pokud nechce prožít moderní černý román z televize. Kupodivu naopak je to vztah velmi vyrovnaný. Muž v Rybách Štírku přivítá, vzájemně si posilují své sny a i v sexu jsou podstatně mírnější.

Se Střelcem…
I tohle je ideální spojení. Rozumí si. I v posteli je to někdy krásný a něžný sex a jindy hluboce nemravný, ale tááák uspokojující. A o to přece jde. Jediné, co oba potřebují, je čas od času od sebe oddech. Pak se budou mít jako v ráji. Intenzivní vztah, někdy až vyčerpávající.

S Kozorohem…
Tohle je vztah založený spíše na přátelství, ale když ho ti dva ukočírují, můžou zažít i docela skvělý milostný poměr, budou-li pravidelně pracovat na vášni. Kozoroží muž je pro Rybu naprosto skvělým milencem, který umí vycítit její touhy a potřeby. Vyrovnaný vztah.

S Vodnářem…
Tito dva se budou někdy na sebe dívat jako škarohlídi. Pocit, že jeden druhého o něco okrádá? Ne… bohatě se jim to pak vrací. Je to tak trochu jako na věčných vahách života. Když tohle přejdou, rozprostře se před nimi svět plný báječných zážitků, ideální pár k prožití tantrického sexu.

S Rybami…
Je-li něco více než osudový vztah, pak je to Ryba k Rybě. Neexistují slova, která by tu čistotu a závratnou krásu vůbec mohla popsat. Milují milostnou předehru a často jim bude nahrazovat i veškerý sex, protože, no protože je to přece tak krásné…

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
14. 03. 2013 krockovapavla :) (reakcí: 0)
26. 02. 2013 manislava ryba a sex (reakcí: 0)
23. 02. 2013 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Clinique Čisticí pleťový gel Pep-Start

Clinique Čisticí pleťový gel Pep-Start

Pro hedvábně jemnou, jasnou a čistou pleť!

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 22. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

22. 02. 2017 Horoskop Vodnář

Ráno vyskočíš z postele a budeš k nezastavení. V práci budeš jako vítr, doma se pustíš do úklidu, do vaření i pečení,... Celý horoskop

Karta dne

Mág
Žádné otálení, právě nyní nastává magický okamžik k naplnění a uskutečnění všech tvých snů! Nastal čas činů, jsi na cestě splnit tvé životní poslání. Pokud se snad nec...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist