Speciální
horoskop

Úplněk ve Lvu

Těš se z přítomnosti opravdových přátel

Je rok velkých změn a ty si můžeš tento den uvědomit, s kým se cítíš být opravdu spřízněna. Vnímej své pocity u lidí, na které jsi zvyklá a možná pocítíš změny, které budou důležitým signálem pro tvůj postoj k určitým lidem. Neboj se seznámit s novými lidmi a nelpi na starém. Každý člověk prochází svým vlastním osudem a občas se cesty mohou spojit a zase na čas rozejít. Buď věrná svým snům a nenech se silou přesvědčení jiných lidí zmást nebo svést ze své cesty.

Přesný úplněk nastane v neděli ráno v 8:33. Zapiš si všechny sny, které se ti zdály, protože v sobě mohou obsahovat velmi důležitá poselství. Zeptej se na ně i svých nejbližších a snažte se je u snídaně navzájem pochopit. Může to být způsob, jak oživit partnerské a rodinné vztahy. Mnoho lidí si své sny nepamatuje, ale kolem úplňku jsou sny silnější, a tak tu existuje větší pravděpodobnost, že si je vybavíš.

Jaká je tvá osobní vize?

Zapřemýšlej nad tím, jaká je tvá životní vize, a pokud ji ještě nemáš, tak ji zkus definovat nebo si ji zapsat na papír. Zaměř se i na lidi, se kterými bys ve své budoucnosti chtěla strávit více času. Neboj se udělat odvážný krok k uskutečnění tvých tajných snů. Vše začíná prvním krokem, a tento rok je ideálním pro zahájení něčeho velkolepého. Abys na své cestě vydržela, je nutné znát svou osobní vizi. Čím podrobněji bude definovaná, tím lépe rozeznáš její opravdovou podobu, až se bude před tvýma očima uskutečňovat. Nauč se důvěřovat neznámu a neber si osobně názory svých nejbližších, pokud jsi si skutečně jistá tím, kam směřuješ.

Obklop se spřízněnými dušemi

Přestože člověk touží po podpoře od těch nejbližších, což je obvykle partner, rodina nebo děti, této podpory se občas nedostává tak, jak by se očekávalo. Nenech se zmást jejich názory, protože mohou pocházet pouze z jejich starostlivosti. Můžeš být překvapena některými lidmi, od kterých bys podporu téměř nečekala. V těchto dnech může být všechno možné, a tak buď vůči těmto změnám otevřená. Následuj svůj instinkt a následuj energii. Nelpi na starém a otevři se novým horizontům.

Strach nebo láska?

Když budeš stát před důležitým rozhodnutím, vyber si cestu svého srdce. Následuj pozitivní energii, a když ji zrovna neuvidíš nebo nepocítíš, zkus ji najít na jiném místě. Důležité je nestát na místě, ale udělat malý krůček vstříc budoucím snům. Když se budeš nudit, zajdi do nějaké společnosti a seznamuj se s novými lidmi. Respektuj však své pocity a buď si vědoma toho, že můžeš narazit na lidi se zcela opačnými názory. Nic si z toho nedělej a buď si věrná. Měj respekt k odlišným příběhům, ale neměj strach se podělit o ten svůj.

Skok do neznáma

Uvědom si, že existuje jen tento přítomný okamžik. Vše, co se odehrálo ve tvém minulém příběhu, už není a ty můžeš zcela změnit svůj budoucí životní scénář. Měj odvahu být sama sebou, v plné své kráse. Každý je obdarován něčím jiným, a tak si připomeň své silné stránky. Dovol si dnes koupit pro sebe něco krásného, abys uctila svou jedinečnost. Věnuj si péči a pobývej s lidmi, kteří ti rozumí v tvých budoucích snech. Neztrácej čas s lidmi, kteří o tobě pochybují a neustále opakují to samé dokola. Ty jsi hlavní postavou svého příběhu a kormidlo svého života máš v rukou jen ty.

7.2.2020 2:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist