Novoluní ve Vodnáři přeje přátelství i osobnímu růstu

Toto je krásné novoluní, které ti může přinést mnoho nových přátel do tvého života. Rozhodně se dnes nevyplatí být doma sama. Zavolej své staré přítelkyni nebo příteli a jděte do společnosti. Je velmi pravděpodobné, že večer potkáš někoho, kdo ti bude velmi sympatický. Uvědom si svůj společenský život a postarej se o jeho oživení. Pokud se bavíš až příliš, zaměř se spíš na kvalitu a hloubku tvých vztahů, než na jejich rozšíření. Večer si představ všechny lidi, se kterými bys chtěla v budoucnosti být častěji a s touto představou usni.

novoluni-1100x618.png Zdroj: iStock

Novoluní ve Vodnáři

Přesné novoluní nastane v pátek 9. února ve 23:58, ale již ráno se mohou mnoha lidem zdát důležité sny, které v sobě budou obsahovat zvláštní sílu. Zapiš si vše, co si zapamatuješ, a to zvláště tehdy, pokud se tyto sny budou týkat tvých přátel, spolupracovníků nebo osobní vize. Po celý den si uvědomuj dar přátelství a oživ vztahy, na kterých ti doopravdy záleží. Nečekej na to, až se ti někdo ozve, ale vezmi iniciativu do svých rukou a někoho pozvi na čaj nebo dobrou společenskou akci. Uvědom si rovněž své dlouhodobé životní cíle a ptej se svých přátel, co si o tom myslí. Dobrý přítel k tobě bude upřímný, ale zároveň podporující.

Jaká je tvá vysněná budoucnost?

Přestav si sama sebe za deset let. V jakém zaměstnání a s jakými lidmi bys chtěla doopravdy trávit čas? Máš v tom jasno, nebo zatím vůbec nemáš tušení? Vytvoř si dnes představu ideálního dne, kde neexistuje žádné finanční nebo jiné lidské omezení. Dej své představivosti průchod. Zkus tyto představy zaznamenat na papír nebo ještě lépe, vytvoř si svou osobní nástěnku přání a udělej si koláž své ideální budoucnosti. Nebo si vyrob z krabice od bot schránku pro dopisy životu, kam přesně popíšeš nejhlubší přání své duše. Tuto schránku pak po deseti letech obnov a možná se budeš divit všemu, co se z těchto přání svým způsobem vyplnilo.

Pomáhej druhým a zároveň se nauč o pomoc požádat

Síla přátelství je mocná. Ve více lidech se toho více zvládne, a tak výběr pracovních kolegů stejně jako obchodních partnerů je pro budoucí úspěch více než důležitý. Vzpomeň si na někoho, ke komu cítíš dlouhodobou silnou citovou vazbu, a pokud máš možnost svému příteli nebo přítelkyni nějakým způsobem pomoci, nečekej, až tě o to požádá a udělej, co je třeba. Zároveň, když budeš cítit, že potřebuješ s něčím pomoci, neboj se své přátele o pomoc požádat. Nic však neočekávej, abys nebyla zklamaná. Udržuj ve svých přátelských i kolegiálních vztazích rovnováhu a nauč se některým lidem nastavit i zdravé hranice.

Vyzkoušej také:

Sleduj neviditelné změny, ke kterým dochází

Tento rok je významný především v obrovském pohybu lidí, kteří budou měnit nejen svá zaměstnání, ale i okruh lidí, se kterými se doposavad potkávali. Toto novoluní může do tvého života přinést nový příliv lidí, kteří mohou mít hluboký vliv na tvé další životní směřování. Vliv přátel je mnohem mocnější, než se na první pohled zdá. Více se zaměř na osudy tvých nejbližších, protože v mnoha příbězích může docházet k velkým změnám, které mohou ovlivnit i frekvenci vašeho vzájemného setkávání. Vítej nové lidi, kteří přicházejí, a nauč se dát prostor těm, kteří si zvolili jiné životní směřování. Pravé přátelství setrvává v srdci, které působí jako magnet, a tak je jasné, že s některými lidmi se napříč časem opět setkáš. Co je opravdové, to přetrvává a tím je láska.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist