Femina.cz » Magazín » Bydlení » Ať se děti vydovádí na vlastním hřišti!

Ať se děti vydovádí na vlastním hřišti!

Ať se děti vydovádí na vlastním hřišti!

Magazín: Bydlení | autor: Redakce | vydáno 26. 08. 2009

Máte zahradu, kde pobíhají Vaše čilé děti a jejich kamarádi? Udělejte dětem radost a vybudujte jim krásné dřevěné dětské hřiště! Že nevíte, jak na to? Proto jsme zde my, abychom Vás seznámili se skutečným specialistou ve svém oboru, který Vám s jeho realizací ochotně pomůže.


PR článek

http://www.femina.cz/files/detske-hriste-blue-rabbit-freeslide-2.jpgDřevěná zahradní architektura

Představujeme Vám internetový obchod www.bluerabbit.cz, který již 13. rokem úspěšně provozuje společnost VLADEKO specializující se na výrobu a prodej dětských hřišť a příslušenství značky BLUE RABBIT. Součástí bohaté nabídky výrobků je vybavení do zahrady BEAR COUNTY, dětská hřiště JUNGLEGYM a další prvky dřevěné zahradní architektury, jako jsou například pergoly, altány, zahradní domky a nábytek. My se však zaměříme především na tu část sortimentu, která je věnována dětem.

Dětská hřiště


Pokud jste se rozhodli, že svým malým rošťákům zařídíte v rohu zahrady jejich vlastní teritorium, na stránkách internetového obchodu www.bluerabbit.cz máte skutečně z čeho vybírat. Najdete zde dřevěné konstrukce, z nichž lze sestavit hrací věže, houpačky, prolézačky, pískoviště a další zajímavé prvky, z nichž snadno a pohodlně sestavíte dětské hřiště vhodné buď do malé, nebo velké zahrady.

http://www.femina.cz/files/detske-hriste-blue-rabbit-cabanna-3.jpgKompletní dodávka dětského hřiště obsahuje na míru nařezané hladce hoblované impregnované dřevo určené ke stavbě samotného hřiště, veškerý spojovací materiál včetně úchytek, doplňků, montážních návodů a potřebného nářadí, a zpravidla také barevné skluzavky, které jsou součástí většiny typů hřišť. Odborníci na dětská hřiště ochotně vyhoví i Vašim individuálním požadavkům, jako je například dodávka hřiště včetně barevné úpravy. Stačí jen zavolat, nebo napsat e-mail.

Ne na každou zahradu se však vejde dětské hřiště. S tím výrobce počítá, a proto zahradní prvky, jako je například pískoviště (s krytem či bez krytu) nebo houpačka, lze objednat také samostatně.


Příslušenství a moduly nejen na zahradu


Možnosti dětských herních aktivit je možné rozšířit pomocí prvků příslušenství dětských hřišť a modulů. Mezi nejoblíbenější prvky příslušenství patří různé druhy závěsných houpaček, bezpečnostní houpačky, šplhací či provazové žebříky a lana, dětské tabule nebo třeba volanty. O něco větším dětem můžete pořídit moduly v podobě šplhacích stěn s horolezeckými úchyty lan a lanových sítí.

Nástupní plošiny a rampy lze použít jako doplněk dětských hřišť. Veškeré konstrukční prvky umožňují i samostatné použití, například v dětském pokoji. Součástí nabídky jsou i velmi praktické prvky, které Vám pomohou při vlastní konstrukci hřiště, a to spojovací prvky, houpačkové háky, nebo zemní kotvy.

http://www.femina.cz/files/detske-hriste-blue-rabbit-bunker-3.jpgHoupačky a skluzavky

Dětské houpačky BLUE RABBIT představují ideální řešení pro menší zahrady, lze jich samozřejmě využít také k rozšíření dětského hřiště. Dětské skluzavky patří mezi obvyklé součásti většiny kompletů hřišť, lze je však objednat také samostatně, třeba jako zpestření zahradního bazénu. Skluzavky jsou vyrobeny z pevného plastu, který je odolný vůči vnějším vlivům, měří 250 cm a jsou produkovány ve čtyřech barevných variantách, v červené, modré, zelené a žluté.

Dětské zahradní domečky

Zdalipak si ještě vzpomínáte na dobu, kdy jste si jako děti stavěli domečky? Dětské domečky v různých velikostech vyrobené z hladce hoblovaného jehličnatého dřeva, které svým vzhledem připomínají opravdové chaty, budou Vašim dětem dělat radost po mnoho let. Když si objednáte stavebnici a společně ji se svými dětmi poskládáte, užijete si mnoho zábavy a Vaši potomci navíc získají alespoň přibližnou představu o tom, jak se staví dům. Hotový zahradní domeček Vám doporučujeme ještě přetřít ekologickým lakem.

Přijďte vyzkoušet dětské hřiště!

Dětská hřiště BLUE RABBIT, stejně jako ostatní prvky dřevěné zahradní architektury od altánků až po zahradní nábytek, si můžete prohlédnout a vyzkoušet na stálé výstavní expozici v areálu firmy VLADEKO v Tachlovicích nedaleko Rudné u Prahy. Přejeme Vám příjemný výlet a hodně zábavy!

Další články z rubriky

Komentáře (11)

Datum Autor Nadpis
29. 03. 2016 Aneta hřiště (reakcí: 0)
30. 09. 2011 mistrix hřiště (reakcí: 0)
09. 09. 2011 helenadon hčiště (reakcí: 0)
03. 07. 2011 xxkarelxx kk (reakcí: 0)
02. 07. 2011 Lafik Hřiště (reakcí: 0)
29. 06. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
27. 06. 2011 Viky17 :-) (reakcí: 0)
26. 03. 2011 wrazedkyne hriste (reakcí: 0)
21. 03. 2011 manislava hřiště (reakcí: 0)
21. 03. 2011 puntik už (reakcí: 0)
13. 03. 2011 agad Hřiště (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Pro pocit čistoty a svěžesti po celý den!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 27. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

28. 02. 2017 Horoskop Střelec

Návštěva, která se nečekaně objeví u tvých dveří, v tobě vyvolá mnoho rozporuplných pocitů. Nakonec strávíte velmi př... Celý horoskop

Karta dne

Svět
Máš příležitost zakončit složité životní období, dokončit karmické záležitosti a osvobodit se tak od svazujících vzorců minulosti. Dnes můžeš mít velmi šťastný a rados...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Módní policie

TOPlist