Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář pro zdraví, krásu i zahradu na tento týden

Jaké bude nedělní novoluní? Kdy je vhodný čas dojít si ke kadeřnici a kdy by sis měla dát pozor na nachlazení? Proč ti nevychází vztahy a jak to souvisí s tím, jak se máš ráda? Kdy řezat stromy a kdy sázet nové? To a mnohem více se dozvíš v našem novém lunárním kalendáři!

24. – 25. 10. – Lev

Luna putuje ve znamení Lva a ovlivňuje krevní oběh, srdce, bránici a arterii. Jak podpořit správnou funkci srdíčka? Ne, nadarmo je srdce symbolem lásky, což je také základ bytí a vůbec života.

Zdravé srdíčko znamená také dobré zdraví, pokud dlouhodobě chybí láska, může srdce onemocnět. Bez lásky to zkrátka a dobře nejde, láska je to, co nás drží při životě. Srdeční problémy vždy souvisí s pocity, city a nezvládnutými emocemi. Psychický problém může vyvolat myšlení typu: „Život mě nebaví, vlastně mě již vůbec nic nebaví, nic se mi nechce, nikdy se mi již nepodaří získat lásku a dostatečný respekt před ostatními, nikdo mě nemá rád, jsem na světě úplně sama.“

Co můžeš udělat? Mít se ráda, začni opravdu u sebe, jakou lásku dáváš sobě, taková ti také do života přichází. Zkus se zamyslet, jak na tom jsi. Mrkni do zrcadla a řekni si nahlas, mám tě ráda – své jméno, jsi skvělá, miluji tě ani nevíš, jak moc tě miluji – Sáro, Lenko, Petro, Adélko i ty, která nás právě čteš… Láska je největší síla, kterou jsme dostali, zbraň, která může léčit i zabíjet. Máš na výběr, začni u sebe a uzdrav své tělo i duši. Nestyď se a měj se ráda!

Co můžeš ještě udělat? Zajdi si ke kadeřníkovi, pokud tě trápí kvalita vlasů, nechej si zastřihnout konečky, vlásky zhoustnou a budou silnější, samozřejmě je potřeba dát si čas a zastřihovat pravidelně. Mně se také osvědčily čisté přírodní šampony bez chemie a ropy, teď zkouším mýdlo na vlasy a jsem maximálně spokojená, už si ani neumím představit, že bych používala něco jiného.

Máš zahrádku? Tak s chutí vezmi nůžky nebo pilku do rukou a začni prořezávat keře a stromy, samozřejmě pokud to počasí ještě dovolí. Můžeš také zasadit ovocné stromky.

26. – 27. 10. – Panna

Luna putuje ve znamení Panny, zvláštní síla působí na trávicí orgány, slezinu, slinivku břišní a také nervy. Zvyšující se nervozitu a napětí velmi nelibě nesou citlivé panenky i ostatní znamení.

Pro tyto dny by mělo být povinné heslo: „S úsměvem jde všechno líp.“ To, co nás jiné dny nerozhodí, tak dnes můžeme pokládat za osobní urážku nebo útok mířený přímo na nás. Zkus se povznést nad drobné neshody, které jsou zcela běžné mezi lidmi, hodně se usmívej, měj dobrou náladu a vymysli jídelníček, který nezatíží právě tyto orgány. Ráno začni sklenicí vlažné vody, do které si můžeš občas přidat citrón, pokud snídáš, dopřej si malé jídlo v klidu bez spěchu a stresu. Na oběd můžeš vyzkoušet dušenou zeleninu s rýží nebo kuskusem. Fantazii se meze nekladou, jen zbytečně nekombinuj, v tuto chvíli znamená méně pro tělo mnohem víc. Pokud nějaké jídlo vynecháš, nic se neděje, naopak, tělu to jen prospěje. Po celý den je vhodné popíjet pročišťující čaje, zkus třeba řepík nebo řebříček. Opět můžeš navštívit kadeřníka, střih nebo trvalá drží mnohem déle tvar než jindy.

Máš zahrádku? Pokud není zmrzlá půda, můžeš ji oživit hnojivem a prokypřit, přesaď staré stromky nebo zasaď nové.

28. – 30. 10. – Váhy

Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Udržuj tyto orgány v teple, neprochladni, na mezi už neposedávej ani na lavičce v parku. Teď je potřeba ledviny udržovat v teple a klidu. Pokud máš potíže s ledvinami nebo močovým měchýřem, zamysli se, jaká životní oblast ti dělá potíže, vztah s partnerem, dětmi, rodiči nebo snad vztah sama k sobě, umíš odpouštět?

V neděli máme Novoluní 18:39LČ, které je důležité pro Štíry, končí nám také letní čas. Síla Novu působí již tři dny před a po, citliví jedinci reagují klidně i týden před ním.

Využij magickou sílu Novu a promysli, co by bylo dobré ve tvém životě změnit nebo čeho se úplně zbavit. Odpusť sobě a pak také ostatním, někdy si myslíme, že jsme odpustili a časem zjistíme, že tomu tak není. Jak zjistit, že je naše nitro čisté? Je to snadné, když druhé lidi přijímeš takové, jací jsou, bez ohledu na to co ti udělali, máš vyhráno. Jakmile ještě situaci hodnotíš, posuzuješ, cítíš křivdy ve svém nitru a srdíčku, ještě je potřeba dočistit zbytky.

Novoluní nám připomíná, že dostáváme skvělou příležitost soustředit se na harmonii a soulad ve vztazích. Je nejvyšší čas odpustit a jít dál, neohlížet se zpět. Je velmi příznivá doba pro novou lásku, přátelství, partnerství i zábavu. Udělej si čas jen sama pro sebe, vyhni se všem konfliktům a užij si neděli tak, jak si představuješ. Zamysli se, čím si můžeš vylepšit den i život, co ti dělá radost a co ti naopak již neslouží. Nedovol emocím, které se mohou kolem tebe vyskytnout, aby ti narušily posvátný klid, ticho a radost ze života. Jsi úžasná a dokážeš změnit svůj život k lepšímu, jen si dovol být šťastná.

Foto zdroj: Shutterstock.com

23.10.2016 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist