Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 3.10. do 9.10. 2016

Kdy by si měly dávat větší pozor především nastávající maminky? Kdy bys měla odpočívat a kdy naopak pořádně vzít za práci? Co dělat v těchto dnech na zahradě? To a mnohem více ti prozradí náš zbrusu nový lunární kalendář.

3. – 5. 10. – Štír

Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody. Všechno, co tyto orgány nadměrně zatěžuje, škodí mnohonásobně víc, naopak prevence se ti vyplatí.

Pozor by si měly dávat také nastávající maminky. Nezapomínej na dostatečný odpočinek a naopak zapomeň na velkou námahu. S čím ještě souvisí toto znamení? Pokud máš jakýkoliv zdravotní problém, tak věř, že vše souvisí s druhou čakrou, která se z nějakého důvodu zablokovala, nezáleží kdy, ale jak. Druhá čakra je centrem čistých emocí, tvořivých sil a sexuální energie. Velmi úzce souvisí s odpuštěním, ať již sobě nebo ostatním. Pokud tě trápí problémy s vylučováním, zkus se zamyslet, jestli se na někoho nebo na něco zbytečně nezlobíš, klidně to můžeš být ty sama. Znám mnoho žen, které se odsoudily za to, že je partner opustil. Není potřeba se zlobit na něho ani na sebe. Nestyď se za to, že jsi žena, naopak buď zdravě hrdá na své ženství a začni se mít ráda.

Co dělat, aby ses zbytečně neblokovala? Žij radostný život, pokud tě někdo rozzlobí, opustí nebo snad urazí, uvědom si, že je tvým dobrým učitelem a učí tě správně komunikovat a jednat. Pokud tě zasáhne jedovaté slovo, ber to jako znamení, že ti pouze ukazuje tvůj vlastní blok, který máš v sobě. Víš, jak se to říká, každý nám pouze nastavuje zrcadlo.

V těchto dnech se ti víc než kdy jindy vyplatí myslet na prevenci. A když mluvíme o prevenci, tak rozhodně nesmíme zapomenout na magickou bylinku jménem kontryhel, pomůže ti od mnoha ženských problémů i bolestí. Navíc působí také preventivně a mohou ho i těhotné ženy. Jeho využití je opravdu všestranné – od menstruačních problémů, neplodnosti, přes problémy se zažíváním, po vyplachování úst při aftech či jiné infekci. Skvělé je také v kombinaci s řebříčkem udělat silný odvar a použít na obklady nebo sedací koupele. Nepodceňuj tuto úžasnou bylinku a vyraž na sběr, můžeš si ji usušit nebo také zamrazit. Tak co, pustíš se do odpouštění? S hrníčkem kontryhelu za svitu Luny ti to půjde téměř samo.

Máš zahrádku? Nezapomeň na dostatečnou zálivku ať již doma nebo venku na zahrádce. Můžeš posekat trávník, pokud potřebuješ vyprat prádlo, na kterém máš stopy po trávě nebo jiné skvrny, půjdou odstranit velmi lehce, prášku můžeš dát menší množství než je obvyklé. Úrodu na uskladnění nesklízej, pouze k rychlé spotřebě.

6. – 7. 10. – Střelec

Luna putuje ve znamení Střelce a jeho síla velmi intenzivně působí na stehna, prodlouženou páteř a boky. Udělej pro tyto části těla něco prospěšného, výsledek se nemine účinkem.

Pokud tě nic nenapadá, tak věř, že masáž v rukou odborníka je přesně to pravé. Můžeš vyrazit také do sauny nebo si jít zaplavat, do přílišného sportování se raději nepouštěj, zkus zvolnit tempo a nasadit pomalejší krok. Energie Střelce v nás probouzí velkorysost a nabádá nás k novým krokům ke změnám, které uděláme téměř bezmyšlenkovitě – intuitivně.

Zaměř se na své nejniternější pocity a naslouchej svému tělu, budeš překvapená, jak dokáže s naprostou přesností říct, co mu prospívá nebo škodí. Pokud tě bolí celé nožky, můžeš vyzkoušet sprej z kaštanů a kostivalu, kterým nastříkáš bolavá místa a na chvíli si hodíš nožky na stůl a dopřeješ si tolik potřebný odpočinek. Když se zaměříš na jemné protahovací cviky páteře a nic nebudeš přehánět, tak neuděláš chybu. Víš, že v pátek máme Světový den úsměvu? To je skvělý důvod k radosti a smíchu, nejen, že polechtáš bránici a zhubneš, ale dobrou náladou nakazíš také ostatní, všimni si, jak muži milují ženy, které se usmívají.

Máš zahrádku? Sklízej jablka a hrušky, můžeš také okopat maliny a pořádně jim prokypřit půdu. Doma zadělej těsto a pusť se do pečení.

8. – 9. 10. – Kozoroh

Luna putuje ve znamení Kozoroha, síla v tyto dny působí na celou kostru, kolena a také pokožku. Pokud se chystáš na túru nebo na jiný náročný sportovní výkon, tak věř, že právě v tyto dny i trénované jedince může potrápit nepříjemná bolest. Pozor by sis měla dát také v případě, že máš problémy s meniskem, dopřej si zdravý pohyb a také odpočinek. Zaměř se na své tělo i duši, vynikajícím sportem je plavání, masáž ve vířivce nebo cvičení ve vodě. Voda nás čistí a zbavuje mysl od negativních vzpomínek a emocí. Věnuj dostatečnou péči také své pleti, udělej si pleťovou masku, zastřihni nehty na rukou i nohou. Nezapomínej také na dostatečný přísun tekutin, od pramenité vody, po ovocné či zeleninové šťávy.

Foto zdroj: Shutterstock.com

2.10.2016 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist