[Ukončeno] Vyhrajte antibakteriální balíček proti chřipce!

Počítačové myši a klávesnice, kliky na veřejných toaletách, telefony v kanceláři, peníze, madla v prostředcích městské hromadné dopravy, držadla nákupních vozíků.... tam všude na nás číhají mimořádně nakažlivé viry. Ne vždy máme po ruce mýdlo a umyvadlo k pečlivému umytí rukou.

Ochranu před virovým nebezpečím nabízí novinka od společnosti Walmark, unikátní čistící gel a sprej na ruce VIRUSEPT s antimikrobiálním a antivirotickým složením testovaný na prasečí chřipku a další chřipkové viry.

/wp-content/uploads/files/virusept.jpg

VIRUSEPT je skvělou pohotovostní dezinfekcí, kterou můžete mít vždy u sebe – na rozdíl od umyvadla k důkladnému umytí rukou. Aplikuje se velmi jednoduše: nanese se na ruce, včetně prostoru mezi prsty, neoplachuje se. Odborné studie dokazují, že mytí rukou spolu s dezinfekcí čistícími gely s obsahem aktivní složky ve formě alkoholu, jako je například právě VIRUSEPT, dokáže významně snížit přenos infekcí. Konkrétně VIRUSEPT dosahuje 99,9 % účinnosti! Kromě aktivní složky obsahuje také zvlhčující glycerín zamezující vysoušení pokožky. Mohou jej používat děti od jednoho roku, neobsahuje alergeny.

Soutěžte o 5 antibakteriálních balíčků se sprejem a gelem a buďte chráněná proti chřipce a ostatním virům!
Soutěžní otázka:
Jaká složka ve VIRUSEPTU zamezuje vysoušení pokožky?
a) vitamin E
b) slunečnicový olej
c) glycerín

www.walmark.cz
Správné odpovědi zasílejte na adresu soutez@femina.cz pod heslem VIRUSEPT do 18. ledna 2010. Nezapomeňte uvést svoji celou adresu.

11.1.2010 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist