Většinou jsme spíš jako kamarádi než zamilovaní milenci…

Ahoj René. Ráda bych tě poprosila o názor chlapa na můj menší problém, protože se v tom uz tak nějak ztrácím a potřebuju nezaujatý pohled zvenčí. Mám kamaráda, před několika lety jsme spolu chvíli chodili, ale díky špatnému načasování, problémům apod. jsme toho po pár týdnech nechali. Od té doby se střídavě vídáme, nevídáme, kamarádíme nebo spolu spíme, a protože nás to k sobě pořád tak nějak táhlo, loni jsme to spolu zkusili znovu. Ale bohužel, zase to nevyšlo, pořád na sebe narážíme, každý má jiné představy, povahu a já nikdy nevydržela čekat a „nechat tomu volný průběh“, jak se tak říká. Možná kdybychom se sžili, bylo by to super, ale jak říkám, vždy po pár dnech, max. týdnech jsem to odpískala s tím, že potřebuju něco jinýho (ale nevim samozřejmě co a hlavně taky pochybuju, že vlastně nějaký takový ideální vztah, o kterym snim, existuje). Už jsem dost stará na to, abych se usadila a hlavně umoudřila, ale v tomhle případě se mi to nějak nedaří. Takže otázka – je možné, aby dva lidi, kteří se někdy nemůžou vystát, mají za sebou už pár špatných epizod a ne příliš slavnou minulost, ale kteří se mají rádi a tak nějak na sebe zbyli (protože po třicítce už moc volných partií není), ale většinou jsme spíš jako kamarádi než zamilovaní milenci ve filmech (takže i takový vztah z rozumu), abych spolu mohli nakonec být šťastní? Nebo proč se spolu i po tom všem vídáme, teď opět jako kamarádi, ale směřuje to zase k něčemu víc, a já nevim, jestli do toho zase jít, nebo to nadobro ukončit, nebo být jenom kamarádi a na všechno ostatní zapomenout?

Odpověď

Ahoj,
no nevím, nevím, co ti poradit. Pokud ti řeknu ukonči to, tak tě to bude možná mrzet, ale pokud to budeš dál pokoušet, tak to možná nikam nepovede. Pokud to cítíš tak, že jste si souzeni, tak do toho jdi a bojuj! Možná jste důkazem toho, že se protipóly přitahují. Já bych to určitě nadobro neukončoval. Pokud žije byť jen malinká naděje a ty o něho stojíš, tak si sedněte ke sklence nějakého dobrého moku a rozumně si promluvte co dál. Pokud to i on tak cítí, tak určitě najdete společnou řeč. Ono opravdu po třicítce není moc času na něco čekat a princ na bílém koni nemusí být v dohledu! Já si myslím, že pokud si to třeba i při mazlinkování vyříkáte, tak budete vědět, co a jak dál.

19.3.2020 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist