Speciální
horoskop

Velký horoskop podle tarotu na rok 2019 pro vodní znamení Raka, Štírů a Ryb

Jaký bude nadcházející rok pro vodní znamení Raka, Štírů a Ryb? Komu se bude dařit v lásce i kariéře a u koho to bude trošku stát na místě? Přečti si naše horoskopy podle tarotových karet pro rok 2019.

Rak (22.6. – 22.7.)

Tento rok tě naučí trpělivosti a lásce k sobě samé. Dostáváš příležitost zvládnout náročné emoční situace v klidu a s rozvahou, pochopíš, že je lepší stáhnout se a nechat věci, ať se o sebe postarají samy. Začneš víc vyhledávat samotu a nalezneš v ní velký dar. Najednou ti dojde, jak zbytečné byly veškeré spory a kolik času jsi ztratila díky emocím jako je vztek, strach a smutek. Někdy se můžeš cítit trošku osamoceně, ale díky tomu zjistíš, co zvládneš uskutečnit sama bez pomoci ostatních.

Zdraví: Změna životního stylu ti pomůže uzdravit se z nemoci, která tě v minulosti pořádně potrápila. Jiný způsob stravování v tobě probudí zvědavost, co všechno dokážeš díky jídlu změnit, dokonce se ti podaří zvládat emoce, které ti dokázaly občas pořádně pohnout žlučí. Z toho pramenily problémy se žlučníkem nebo zažíváním. Budeš nadšená výsledkem a ovlivníš tak mnoho přátel i blízkých.

Práce: Uvědomíš si, že týmová práce není nic pro tebe a začneš si hledat vlastní cestu. Naslouchej srdci, povede tě a ukáže správný směr. Začneš se víc soustředit na vlastní podnikání a rozhodneš se dál vzdělávat. To, že se ti bude dařit, je jisté.

Vztahy: Jestli jsi zadaná, pochopíš, že láska je vzájemné sdílení radosti i bolesti. Najednou uvidíš partnera jinýma očima a váš vztah se prohloubí. Pokud jsi sama, nezoufej, zkus se rozhlédnout kolem sebe, máš vedle sebe přítele, který tě v nesnázích rád podrží, nezapomínej, přátelství může být víc než láska.

Ponaučení: Hledání vlastní pravdy je často cesta k samotě, díky tomu poznáš svou vnitřní sílu, která v tobě probudí mnoho darů a skrytých možností. Neboj se a využij vše k vyléčení sebe i ostatních. Skvělá spolupráce a předávání zkušeností na tebe čeká s člověkem ve znamení Lva.

Štír (24.10. – 22.11.)

Tento rok je ve znamení velkých změn, které o sobě dávaly vědět již v minulosti, nikdy nic nepřijde nečekaně a rychle, ani u tebe to nebude jinak. Nemusíš se bát, jsi na dobré cestě i když se ti může zdát nekonečně dlouhá a únavná. Na konci na tebe čeká odpočinek a regenerace. Nezastavuj se, neohlížej zpět a pokračuj, výsledkem budeš nadšená. Pokud v tuto chvíli cítíš napětí a strach, nezapomínej, že na změny máš celý dlouhý rok, zapomeň na strach a jdi dál, jen tak dojdeš k cíli. Pomalými krůčky se budeš posouvat dál a každý malý úspěch v tobě probudí mnoho radostných pocitů, jen jdi dál, víc nemusíš.

Zdraví: Trápila tě nepříjemná nemoc? To je již minulost, během roku nalezneš na svůj problém řešení a uzdravíš se. Nejen, že tvá nemoc skončí, ale ty si odneseš skvělou zkušenost v podobě nových návyků a jídelníčku, který budeš předávat dál a dáš tak šanci na uzdravení také ostatním. To, že tě to bude bavit, je jisté.

Práce: Máš před sebou dlouhou cestu, na jejím konci na tebe čeká mnoho inspirace a tvořivosti. Jdeš správným směrem také co se pracovních záležitostí týká, něco se ti podaří zrealizovat a něčeho se naopak ráda zbavíš. Odkrývají se před tebou nové pracovní možnosti, které ti nabídnou nový směr a cíl. Završíš dlouhý cyklus, který tě posune dál.

Vztahy: Máš všechny předpoklady vytvořit s partnerem, ať již stávajícím nebo novým, dlouhodobý vztah. Přesto však budeš zvažovat všechna pro i proti, děláš dobře, je potřeba vše posoudit, zhodnotit a pak teprve udělat definitivní závěr. Muž čeká pouze na tebe, rád se přizpůsobí, ale moc aktivní sám nebude, tak s tím raději počítej, abys nebyla zklamaná.

Ponaučení: Nepoddávej se pesimismu, jen přijetí a spokojenost, že se vše děje tak, jak má, tě posouvá dál. Někdy je potřeba ohlédnout se zpět, aby ses mohla zamyslet nad životem. Očekávej přeměnu, stejnou jako když se kdysi bájný Fénix zrodil znovu ze svého popela. Skvělá spolupráce a předávání zkušeností na tebe čeká s člověkem ve znamení Ryb.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Tento rok ti do života přináší pasivitu, období, kdy budeš mít pocit, že se zastavil čas a vše zůstává na mrtvém bodě. Nezapomínej, to, co jsi v minulém roce nestačila vyřešit a dokonale schovala na půdu do skříně, je pořád skryté. Když se ohlédneš zpět, pochopíš, že tudy cesta nevede a můžeš mít výčitky, že jsi nejednala jinak, je to zcela zbytečné, vždycky děláme to, co umíme nejlépe. Využij tuto dobu k uvědomění si sama sebe. Zapracuj na svých negativních myšlenkách, protože ti nedovolují posunout se dál. Nic si nevyčítej, jen život přijmi takový, jaký je. Nevymlouvej se na okolí, které za tvé problémy opravdu nemůže. Vezmi život pevně do svých rukou a přestaň lpět na starých vzorcích chování, které tě blokují a nedovolují ti nalézt klid a mír.

Zdraví: Pokud jsi řešila v minulém roce onemocnění, s lékařem jste nenašli žádné řešení, tak tento rok bude nemoc přetrvávat, až pochopíš, že své zdraví velmi zásadně ovlivňuješ také ty sama svých chováním, myšlenkami, strachem a životosprávou, pak se teprve mohou odstartovat změny. Kdy a jaké budou, je opravdu jen a jen na tobě. Rozhodně na nic nečekej a začni svůj život měnit a vezmi to hezky z gruntu od podlahy. Neboj se oslovit nového odborníka a vybírej velmi pečlivě.

Práce: V práci to nebude přesně podle tvých představ, ráda bys něco změnila, ale když sama nevíš přesně co to je, pak se změny nemohou stát. Buď trpělivá a vyčkej na novou příležitost, přijde, jakmile si srovnáš myšlenky a přestaneš lpět na svých starých názorech. Pomůže ti, když se smíříš s aktuální situací a nebudeš nic hrotit na maximum, nechej věci, ať se o sebe postarají samy a ty si zatím dej do pořádku svůj osobní život.

Vztahy: Přesto, že ve vztahu nejsi spokojená, nedokážeš se rozhodnout jak dál, nakonec vše vyřeší partner, který si jednoduše sbalí tašku a odejde. Nezapomínej, odluka je skvělá příležitost, jak si vyzkoušet, jestli se ještě milujete, nezoufej a nesnaž se jednat v afektu, využij čas jen pro sebe, přihlas se do nějakého kurzu a uč se být vědomou ženou. Nezadaná, na tebe zatím nečeká žádný princ z pohádky, ale máš příležitost, jak změnit svůj postoj k sobě i k mužům, tvé názory jsou totiž dávno zastaralé a obviňovat ze svých nezdarů ostatní, ti neprospívá.

Ponaučení: Tvé nitro zná odpověď na každou otázku, nesnaž se získat odpovědi od ostatních za každou cenu, vše by se obrátilo proti tobě. Velká tajemství se nemají získávat násilím, zapamatuj si tuto moudrost a obrať pozornost do svého nitra, tam je také odpověď pro tebe. Skvělá spolupráce a předávání zkušeností na tebe čeká s člověkem ve znamení Váhy.

Foto: Shutterstock.com

5.12.2018 10:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist