Úplněk v Rybách: Otevři se zázračným řešením

Přesný úplněk nastane v sobotu v 11:58. Zapiš si všechny sny, které se ti zdály, protože mohou být velmi významné a možná u některých i hluboce léčivé. V dávných dobách existovaly chrámy, ve kterých se prostřednictvím snů léčily různé neduhy nebo se získávaly důležité informace pro zvládání každodenních výzev v mnoha oblastech života. Nauč se žádat „snový zdroj“ o pomoc v záležitostech, na které nestačí tvá racionální mysl. Očekávej nečekaná řešení, která tě možná překvapí svou jasností. Nauč se vykládat své sny ve společnosti lidí, kteří jsou tomu otevření.

uplnek-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Polarita znamení Panny a Ryb v tobě může vyvolat touhu spojit nebe se zemí. Snaž se o to, aby se jednoho dne tvé povolání stalo i tvým posláním. V následujících dnech si můžeš rozmyslet životní kroky, které uskutečníš, aby se tvé sny zhmotnily. Neodděluj mysl od tvých pocitů, protože právě pocity jsou tajemnou řečí duše, které jsou kolikrát mnohem přesnější než všechny logické argumenty, kterými tě zasypává tvá mysl. Snaž se spojit centrum hlavy a srdce. Vznikne tak neodolatelná síla, která zrychlí jakoukoliv manifestaci. Zamysli se rovněž nad tím, jak přistupuješ ke svému tělu a vyživuj ho kvalitní stravou a pravidelně cvič.

Vyzkoušej jógu

Tvé tělo není jen tvým nejvěrnějším dopravním prostředkem, který tě vede na cestě životem, ale zároveň chrámem tvé duše. Najdi si dobrého učitele nebo instruktora jógy, který tě zasvětí do tajů této starobylé nauky. Nenech se zmást rozmanitými styly, které dnes existují, a experimentuj s různými způsoby, dokud nenajdeš ten svůj. Jóga není jen fyzické cvičení, ale může zcela proměnit tvůj přístup k životu. Ze začátku můžeš cvičit jen pro zdraví a později se můžeš rozhodnout, zda se ti bude chtít proniknout ještě hlouběji. Pokud tě jóga neláká, vyzkoušej jiné psychofyzické cvičení, které ti bude více vyhovovat.

Nauč se interpretovat své sny

Téměř jednu třetinu života strávíš spánkem a málokdo ví, že může tento čas využít ke svému seberozvoji. Nemáš na dovolenou? Nebo jsi jinak handicapovaná? Sny ti pomohou tuto mezeru přemostit. Díky snění získáš nejen více času, ale pokud porozumíš základním symbolům, mohou tě vést ke šťastnějšímu a naplněnějšímu životu. Navštiv snový kruh nebo se jen svých nejbližších ptej na jejich sny a naučte se je vzájemně interpretovat. Může to být skvělý způsob, jak prohloubit a zlepšit tvé stávající vztahy. Získej bližší informace o lucidním snění, které otevírá snový svět o další dimenzi prožitků.

Vyzkoušej také:

Očisti své tělo, duši i mysl

Úplněk v Rybách může být skvělým časem pro detoxikaci tvého těla a zároveň může pročistit i celou tvou vnitřní bytost. Vyzkoušej půst nebo dietu, která ti bude sedět na míru. Nauč se vysílat přání vesmíru, který často odmění ty, kteří o to požádají. Nesnaž se všechno zvládat sama, protože život ti může pomoci skrze různé situace, lidi nebo zkušenosti. Zajímej se o různé druhy tělesných terapií, kterých je dnes nespočet. Nech si udělat jemnou masáž tvých chodidel a vyzkoušej hluboké dýchání, které může mít příznivý vliv nejen na tvou psychiku, ale i na tvé zdraví. Čím hlubší bude tvůj dech, tím delší a zdravější může být tvůj život. Experimentuj s dechovými technikami pod dohledem odborníka, který ví, co dělá.

text: autorský článek Robert Policar,  foto-zdroj: shutterstock.com

9.9.2022 12:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist