Horoskopy lásky na nový týden: Koho čeká láska a kdo si musí ještě počkat?

Ryby a Berani se zamilují. Lvi a Raci jsou šťastní. Jaké energie v oblasti lásky budou provázet ostatní znamení v týdnu od 21. května 2024, ti právě nyní prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskop-lasky-1100x618.png Zdroj: iStock

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Blíží se k tobě rytíř na bílém koni, přichází období nádherné lásky a zamilovanosti bez ohledu na to, jestli jsi sama či zadaná. Využij nádherné energie a vychutnávej sílu lásky. Zapomeň na nejistotu a strach a oddej se radostným okamžikům, které na tebe čekají.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Na obzoru se rýsuje nový a romantický vztah. Vůbec nevadí, pokud již partnera máš, tvůj život prozáří láska, štěstí a radostné chvíle s tvou láskou. Ve vztazích zavládne harmonie, klid a mír.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Vztahy, které dlouhodobě prochází krizí, konečně dospějí ke společnému řešení a domluví se na rozchodu či odluce. Pokud máš pocit, že se ti zhroutil svět, tak věř, že se ti časem uleví. Nová láska přijde hned, jakmile vyléčíš své bolavé srdíčko.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nádherné a klidné energie jsou tady pro všechny, kteří hledají novou lásku a také pro ty, kteří si procházeli spory či nejasnostmi. Nastává období harmonie, klidu a míru. Využij vše ve svůj prospěch, zapomeň na staré křivdy a ublížení.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Radost, harmonie a také dostatek štěstí přeje všem zadaným i těm, které lásku hledají. Neboj se vykročit štěstí naproti. Neseď doma. Pokud o lásku opravdu stojíš, začni chodit víc mezi lidi a buď otevřená novému vztahu.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

V partnerských vztazích zavládne klid, mír a harmonie. Využívej skvělou komunikaci k navazování nových přátelství a vztahů. Partner ti s láskou naslouchá a je připraven splnit každé tvé přání.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Neklid i spory se zmírňují, do vztahů vstupuje harmonie a usmíření. Pokud lásku teprve hledáš, tak věř, že nový partner velmi brzy obohatí tvůj život. Ve vztazích voní jaro, souznění a skvělá komunikace.

Vyzkoušejte také:

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Ve vztazích zavládne radost a spokojenost. Štěstí se naplňuje, a ty se cítíš po všech stránkách skvěle. Nečekaná zpráva ohledně těhotenství překvapí všechny páry, které již ztrácely naději. Skvělé energie jsou tady pro zadané i nezadané.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Partnerské vztahy mají před sebou období krásných citů a lásky. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která může potkat svou spřízněnou duši na zcela nečekaném místě. Otevři své srdíčko lásce a nechej se unášet štěstím.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

V oblasti lásky vládnou velmi příjemné energie. Pokud potřebuješ s partnerem naplánovat dovolenou či jiné důležité věci, pusť se do toho a nic neodkládej. Nejen, že ti bude naslouchat, ale navíc tě také podpoří. Nezadaná, randi a poznávej nové přátele, tvá nová láska je velmi blízko.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Přichází k tobě zcela nová příležitost v oblasti lásky a vztahů. Pokud potřebuješ vyřešit spory, nejasnosti či jiné nepříjemné záležitosti, pusť se do toho, partner ti bude s láskou naslouchat. Štěstí se usmívá také na nezadanou.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

V lásce na tebe čeká štěstí, zamilovanost a radost, což platí také pro nezadanou. Chceš potkat lásku? Není nic snazšího, než s úsměvem vykročit vstříc svému štěstí naproti. Oblast lásky, citů a vztahů máš zcela ve své režii.

 

21.5.2024 7:00| autor: Sára Částečková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist