Týdenní horoskopy: Berani a Býci dostávají novou šanci. Blíženci, s úsměvem jde všechno lépe

Jaký bude nový týden od 4. do 10. dubna 2022 i pro ostatní znamení, ti právě nyní prozradí naše horoskopy podle tarotových karet.

tydenni-horoskopy-2-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Začínající pracovní týden je ve znamení nových nadějí i začátků. Máš velkou šanci uskutečnit své sny a plány, které budou mít dlouhodobý vývoj. V práci na tebe čeká úspěch, v osobním životě radost i láska.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Máš před sebou dny plné nových příležitostí. Neboj se ukázat svou dovednost a znalosti. Úspěch a štěstí stojí pevně při tobě. Nové začátky na tebe čekají v osobním životě, v lásce i v pracovní oblasti. To, že budeš nadšená, je jisté.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

V práci si drž nadhled a dobrou náladu. Kolegové nejsou zrovna přátelsky naladění, nevšímej si jejich sporů a nevměšuj se do hádek, které se tě netýkají. Osobní život ti vše vynahradí, láska, radost i štěstí stojí věrně při tobě.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Jestli se chystáš na náročné jednání, pracovní pohovor či zkoušku, tak se zpočátku trošku zapotíš, ale nakonec vše zvládneš na výbornou. Jednej, zařizuj, vyřizuj a výsledek tě nadchne. Pocity z dobře vykonané práce v tobě probudí mnoho krásných pocitů.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pomalý a ospalý začátek týdne vůbec neznamená, že se děje něco špatného. Jakoby tě jarní únava držela pevně ve svých rukou a tobě se nic nechce. Nespěchej a nejednej zbrkle, trpělivost je pro tebe klíčové slovo, které ti zajistí radostné a šťastné dny.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Máš před sebou velmi krásné a harmonické dny. Svůj život držíš pevně ve svých rukou a ostatní ti s láskou naslouchají. Dařit se ti bude nejen v práci, ale také v lásce a v osobním životě. Poděl se o své štěstí s ostatními a rozdávej úsměvy, které potěší.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pokud je to jen trošku možné, snaž se v klidu den po dni proplouvat náročnějším pracovním týdnem. Všechno nepůjde hladce tak, jak si přeješ, ale klidem zvládneš vyřešit jakýkoliv náročný úkol a povinnosti. Závěr týdne bude již ve svěžím jarním rytmu okořeněný radostí i štěstím.

Vyzkoušej také:

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Máš před sebou skvělé dny, které vynikají pracovitostí a tvořivostí. S láskou se můžeš pustit do jakékoliv činnosti a věř, že budeš úspěšná, nadšená a šťastná. V práci i v osobním životě na tebe čeká harmonie a radost z dobře vykonané práce.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Nový týden vnáší do tvého života mnoho skvělých příležitostí a také lekcí, které tvůj život velmi příznivě ovlivní. Pochopíš, jak důležité je zaujmout správné stanovisko a určíš, co přesně chceš a co již naopak ve svém životě nepotřebuješ. Očekávej štěstí, radost a pohodu.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Můžeš se usmát a vykročit vstříc nádherným dnům, které budou protkány jemnou jarní vůní. V rodinném prostředí zažíváš šťastné chvíle a radostné okamžiky. Štěstí na tebe čeká také v pracovní oblasti. Na účet přijdou peníze, které jsi již nečekala a tvá radost se ještě znásobí.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Skvělé komunikační schopnosti pomohou vyřešit, dořešit a získat vše, oč usiluješ. Nejen, že ti ostatní naslouchají, ale jsou ochotni také podpořit tvé plány do budoucna. Můžeš se těšit na příjemné změny, které tě osvobodí z pomyslných pout.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Nádherné dny, které jsou okořeněny velmi příjemným překvapením. Konečně získáš to, po čem toužíš. Návštěva, která se nečekaně může objevit u tvých dveří, ti udělá radost. Úspěch, štěstí, harmonie a také láska jsou tady jen pro tebe.

foto-zdroj: shutterstock.com

4.4.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist