Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy pro 37.týden od 9.9. do 15.9.2013

Podzim se blíží sedmimílovými kroky a s ním i čas, kdy se na nás valí spousta povinností, kdo to ustojí a komu hrozí deprese? Komu se podaří kapitální kousek v práci a na koho se naštve šéf? Kdo najde novou lásku a koho naopak čeká rozchod? To vše a mnohem více si přečtěte v našem horoskopu na tento týden.

Slunce je v Panně. Od 23.10. bude Slunce ve Vahách. 
Merkur je ve Vahách. 29.9. toto znamení opustí a až do 5.12. bude Merkur ve Štíru. 
Venuše je ve Vahách. 11.9. toto znamení opustí a až do 7.10. bude Venuše ve Štíru.
Mars je ve Lvu, kde setrvá do 15.10.
Jupiter je v Raku, kde setrvá do 16.7.2014.
Saturn je ve Štíru, kde setrvá do 23.12.2014.
Retrográdní Uran je v bojovném znamení Berana.
Retrográdní Neptun pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.
Retrográdní Pluto je ve znamení Kozoroha.
Fáze Luny…
Měsíc přibývá...Ve čtvrtek 12.9. nastane v 19.09 hodin nastane první lunární čtvrť ve Střelci. Poté Luna začne dorůstat.  

Beran (21.3. – 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé. 
Vládcem  znamení je Mars – polarita Yang

Nespoléhejte se v tomto týdnu na štěstěnu. I když se bude jednat o banality, nečekejte, že se vyřeší samy, buďte aktivní. Nebo nakonec jedna pracovní záležitost dopadne úplně jinak, než budou vaše představy. To ale zjistíte až ke konci týdne. Bude to stejné, jako kdyby jste přišli na nádraží a vlak by už ujížděl velkou rychlostí z nástupiště.

Býk (22.4. – 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka  – polarita Yin

Jste znamení, které sice touží po klidu a stabilitě, ale máte před sebou týden, ve kterém vám bude chybět trpělivost, vytrvalost, takže klidu si moc neužijete. Možná vám například bude připadat, že všechna práce doma nebo na zahradě je jenom na vás, jenže to bude úplně jinak. Vy se vždycky nečekaně rozhodnete něco dělat, jenže ostatní nebudou mít zrovna v daném okamžiku čas.

Blíženci (21.5. – 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné. 
Vládu drží Merkur – polarita Yang

Touha vybudovat si silné, stabilní domácí zázemí, vás bude pronásledovat po všech sedm dní. Jenže moc se hrnout do změn nebudete, protože zjistíte, že budete muset něco obětovat. Vůbec nelze vyloučit například nutnost postarat se o někoho ze seniorů, a zde bude záležet na tom, jak jste se svou drahou polovičkou silná a sehraná dvojka. Když si žijete každý na vlastním písečku, bude to zpočátku pořádně skřípat.

článek

Rak (22.6. – 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin

Vůbec se v následných sedmi dnech nedivte, když občas vybouchnete jako Papinův hrnec. Ono to totiž bude vypadat, že jediným smyslem života lidí okolo vás je popadnout košík a vyrazit na houby. Vy si nebudete mít s kým povídat, a to vás postupně začne štvát. Nicméně vás v druhé polovině týdne tak zaměstnají nečekané pracovní povinnosti, že během víkendu do lesa vyběhnete i vy. Vycítíte, že kontakt s přírodou a čerstvý vzduch potřebujete stejně, jako sůl k vaření.

Lev (22.7. – 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé. 
Vládne Slunce – polarita Yang

S Marsem ve svém znamení pro vás bude problém zůstat v klidu. Měli byste se ale snažit nepoletovat od jedné aktivity ke druhé. Začít něco nového bude hračka, ale dotáhnout vše do konce už bude chtít trpělivost, a ta vám bude chybět. Tak se připravte, že když těch nedodělků bude hodně, během víkendu vám začne být pořádně horko Možná budete muset odejít do zaměstnání, kde si vyslechnete ostrou výtku šéfa, a pracovat ve svém volnu, protože díky vám bude například ohrožený termín dodání důležité zakázky.

Panna (23.8. – 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské. 
Vládcem je Merkur – polarita Yin

Vy budete mít problém rozumět sami sobě, tak je jasné že nebudete rozumět ani lidem okolo sebe. Největší problém nastane, když budete muset udělat nějaké zásadní rozhodnutí. To si dáte pořádně načas, protože nejdřív proberete všechna možná rizika, a to ze všech možných úhlů. Je jasné, že touto taktikou toho moc neuděláte, ale na druhou stranu si nenaběhnete do průšvihu.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné. 
Toto znamení  ovládá Venuše –  Večernice  – polarita Yang

To co se bude dít ve vašem životě a nitru v následných sedmi dnech, bude udivovat i vás samotné. Vy totiž budete neustále přemýšlet, co všechno je nutné udělat, jak byste si třebas některou práci zjednodušili. Možná vás z přemýšlení bude bolet hlava, ale všechno okolo vás bude stát, nic se nebude hýbat. Od myšlenky totiž budete mít až příliš daleko k činům. Takže se dá napsat, že tento týden doslova a do písmene prolelkujete.

Štír (24.10. – 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní. 
Vládcem  znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin

Až do středy s vámi nebude žádná zábava, ale jakmile vpluje do vašeho znamení symbol lásky Venuše, okolí si všimne, jak se jim měníte před očima! Svým charisma budete válcovat opačné pohlaví, a jste-li nezadaní, je to pro vás jedinečná příležitost navázat milenecký vztah. V tomto týdnu bude přáno narozeným od 23.10. do 28.10. Horoskop vám ale doporučuje poslouchat i rozum, neřídit se pouze emocemi a libidem.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé. 
Vládcem je Jupiter – polarita Yang

Zpočátku týdne budete mnozí ponocovat a flámovat víc než je zdrávo a uprostřed týdne vám dojde dech. Možná si zažijete i menší emocionální ponor, což je stav, se kterým nemá vaše znamení velké zkušenosti. Zažene vás to do samoty, kde budete přemítat nad svým životem. Možná následně podniknete něco, co by se dalo přirovnat k úklidu. Vyhodíte staré věci a hned je nahradíte novými. A nejste-li spokojeni ve vztahu, na chodníku může skončit i vaše drahá polovička.

článek

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské. 
Vládcem je Saturn – polarita Yin

Týden si spravedlivě rozdělíte pěkně na dvě poloviny. V první se budete věnovat kariéře, v druhé přátelům. Dokonce si od středy  vyrazíte pravidelně do kina, do společnosti. Brzdit byste měli začít ale během víkendu. Nebudete mít pod kontrolou emoce, a pořádně naštvat můžete člověka, který má autoritu, moc. Když se přestanete ovládat, otřásat v základech se začne vaše kariéra.

Vodnář (21.1. – 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn – polarita Yang

Máte-li dlouhodoběji spory s nějakou společností, například vám dluží peníze, anebo naopak si za své služby účtuje přemrštěné částky, v tomto týdnu vám dojde trpělivost. Vyrazíte za člověkem, který má vedoucí postavení, a vyříkáte si to sním z očí do očí. Následovat patrně bude ledová sprcha, protože se dozvíte, že už na vaší kauze intenzivně pracuje. Tomu nevěřte, bude to jenom zástěrka, ale ledy se pohnou a do konce týdne bude mít vše vyrovnáno.

Ryby (19.2. – 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní. 
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin

Negativní vzpomínka z minulosti vás může počátkem týdne vrhnout do hluboké deprese. Naštěstí budete mít tolik práce, že v druhé polovině týdne vyplujete opět nad hladinu, a budete se radovat, kolik peněz vám na účtu přibylo či přibude díky vaší šikovnosti. Víkend se snažte trávit doma, raději nezvedejte telefony ani přátelům. Zejména Kozorozi budou mít náladu pod psa a z vás by si udělali fackovacího panáka.

e-mail  :  nadamagic@seznam.cz 
http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz
Foto: profimedia.cz
9.9.2013 12:00| autor: Naďa Šmídová

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist