Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy pro 36.týden od 3.9. do 9.9.2012

Koho čeká nekonečná práce, kdo bude mít chaos ve financích, kdo načerpá sílu a komu naopak bude chybět? Koho v práci pomlouvají a kdo se nechá strhnout k nezávaznému flirtu, který skončí románkem? To se dozvíte v našem horoskopu…

Slunce je v praktické znamení Panny, kterým bude procházet do 22.9.
Merkur je v pečlivé Panně, kde setrvá do 17.9.
Venuše je v Raku. Ve čtvrtek 6.9. vstoupí do Lva, kterým bude procházet až do 3.10.
Mars je v ve Štíru, kde setrvá do 7.10.2012.
Jupiter je v Blížencích, kde setrvá do 26.6.2013.
Saturn je ve Vahách, a v tomto období prověřuje trpělivost, odolnost, ale i fyzickou kondici a zdraví, narozených okolo 20.10.
Retrográdní Uran je v bojovném znamení Berana. Přímý směr opět bude mít od 13.12.2012.
Retrográdní Neptun pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.
Retrográdní Pluto je ve znamení Kozoroha. Přímý směr nabere 18.9.2012.
Fáze LunyMěsíc ubývá. V sobotu 8.9. nastane v 14.16 hodin poslední Lunární čtvrť v Blížencích.

Beran (21.3. – 21.4.)
První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem  znamení je Mars – polarita Yang
Do nového týdne skočíte rovnýma nohama, naberete raketové tempo, a zklidníte se až okolo čtvrtka. V žádném případě se ale nespoléhejte, že si po hektických dnech během víkendu odpočinete. Spoustu hodin strávíte u počítače odpovídáním na maily, věnovat se budete muset i nečekaným návštěvám, a je i možné, že několik hodin strávíte na pohotovosti, protože budete jíst tak hltavě, že váš žaludek začne stávkovat.

Býk (22.4. – 21.5.)
Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka  – polarita Yin
Pohodu, kterou si bude užívat první dny týdne, vystřídá v druhé polovině týdne pořádný chaos. Věnovat se budete muset financím, rozpočtu rodiny, protože zjistíte, že náklady na školní docházku vaší ratolesti jsou daleko vyšší, než jste se domnívali. Navíc začnete mít pocit, že vaše domácnost je nějak omšelá, a tak se vrhnete do interiérových úprav, a to nebude levná záležitost, protože Venuše vstoupí ve čtvrtek do Lva, což je znamení, které miluje lesk, třpyt, přepych.

Blíženci (22.5. – 21.6.)
Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur – polarita Yang
Když v pondělí vyrazíte ke známým na grilování, noční flám budete dospávat ještě uprostřed týdne. Což vám samozřejmě prospěje, protože doženete spánkový deficit, načerpáte sílu. Rodina sice bude mlčet, ale okolo pátku začnete narážet na kyselé obličeje, tak se zmátoříte, ale to má v sobě jedno nebezpečí. Začnete se snažit dohnat vše, co jste během týdne promeškali. Kromě výletů do přírody stihnete navštívit i všechny příbuzné,  a v neděli večer budete mít pocit, že vás už nohy neunesou.

Rak (22.6. – 21.7.)
Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin
Není to obvyklé, ale počátkem týdne budete popostrkovat k aktivitě nadřízené vy, nikoliv oni vás. Uprostřed týdne budete připomínat mluvčí, protože kam přijdete, okamžitě se ujmete slova. Není vyloučeno, že se s někým slovně zakousnete, protože se aktivuje vaše intuice, a vy například zjistíte, kdo vás pomlouvá za zády, a dotyčnému to pořádně vytmavíte. Na víkend si nedomlouvejte žádné schůzky, návštěvy. Volné dny strávíte v tichu, s knihou v ruce. Budete totiž po hektickém týdnu potřebovat dobít baterky.

Lev (22.7. – 22.8.)
Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce – polarita Yang
Obrňte se zkraje týdne trpělivostí. Začnete totiž narážet na umanuté, tvrdohlavé lidi, kteří se budou vztekat, druhým rozkazovat, a patrně si občas jako terč své divné nálady vyberou vás. Nenechte se tím vytočit, a připomeňte si, že lidská hloupost je nevyléčitelná! Ve čtvrtek vstoupí planeta lásky Venuše do vašeho znamení, a vy dokážete humorem rozptýlit sebe napjatější situaci. Tak se nedivte, když nebudete mít ve dnech volna ani chvilku pro sebe. Jako klíště se vás bude držet rodina i přátelé, protože jim ve vaší společnosti bude dobře.

Panna (23.8. – 22.9.)
Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur – polarita Yin
Normálně si s vámi popovídat bude v tomto týdnu menší problém. Svým praktickým přístupem a racionálním uvažováním totiž pokazíte každou legraci. Na stranu druhou vám to přinese i výhody. Když se vám něco nebude líbit, dokážete se pořádně hlasitě ozvat. Od čtvrtka by si nezadaní měli připomenout, že není všechno zlato co se třpytí, a že se nevěrou partnerské problémy nevyřeší. Když podlehnete svodům, utajit milenecký románek se vám bude dařit čtyři týdny, ve dnech okolo 26.9. si o vaší nevěřeře budou vykládat všichni sousedé i příbuzní.

[[related]]

Váhy (23.9. – 23.10.)
Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení  ovládá Venuše –  Večernice  – polarita Yang
Řinčet zbraně budou u vás doma i v intimním vztahu počátkem týdne. Klid nebudete mít ani při diskusích s nadřízenými. Tak si nenamlouvejte, že se proti vám všichni spikli. Pouze vám nebude vycházet vaše vrozená tendence neřešit problémy. Od čtvrtka budete opět středem pozornosti, velkou oporu najdete v přátelích, a když udržíte jazyk na uzdě, a nebudete se plést do diskusí o politice, prožijete docela hezký, možná dobrodružný víkend.

Štír (24.10. – 22.11.)
Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem  znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin
Když se nebudete držet zpátky počátkem týdne, okolo vás nastane pořádná spoušť. Budete připomínat generála, který se rozhodl každého, kdo s ním nebude souhlasit, vyhladit z povrchu zemského. Uklidníte se uprostřed týdne, což bude za pět minut dvanáct, protože druhé při řešení finančního problému, možná neoprávněné exekuce, budete potřebovat. Víkend strávíte diskusemi o penězích, majetku, možná se rozhodnete prodat chatu, nebo nějaký cennější předmět.

Střelec (23.11. – 21.12.)
Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter – polarita Yang
To že vám lidé budou permanentně oponovat zkraje týdne pro vás bude vlastně přínosem. Zamyslíte se totiž, proč se pořád s někým hádáte, a najdete chybu, které jste si ve své povaze doposud nevšimli. Když ale napjatou atmosféru okolo sebe budete přehlížet, ve dnech okolo pátku nastane výbuch, spočítají vám to i s úroky nadřízení, možná i vaše drahá polovička.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)
Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn – polarita Yin
Počátkem týdne asi nebudete vědět, co se to s vámi děje. Na domácí půdě se budete chovat mírně řečeno nepříjemně, ale naštěstí se vás tendence druhým rozkazovat nebude držet dlouho, zklidníte se již okolo středy. To naopak budete vyhledávat místa kde je zábava, legrace, a máte-li děti, necháte je zapsat do zájmových kroužků dle jejich rozhodnutí, nebudete jim vnucovat svoje představy. Víkend patrně strávíte pracovně, možná se budete muset účastnit povinného školení.

Vodnář (21.1. – 18.2.)
Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn – polarita Yang
Počátkem týdne narazíte na něco z minulosti, a pořádně vás to psychicky rozhodí. Může to být zapomenutý dopis, který jste si ani nepřečetli, nebo návštěva, která vám připomene jistou nepříjemnost z minulých let. Koukejte se dopředu, protože co se stalo změnit nemůžete! Skvěle si psychicky odpočinete během víkendu. Volné dny zorganizujete tak, abyste se vy i děti ani chvilku nenudili. Navíc budete hýřit humorem, tak se nedivte, když si rodina bude stěžovat, že je od smíchu pobolívá bránice.

Ryby (19.2. – 20.3.)
Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin
Počátek týdne moc slavný nebude, protože budete nuceni sáhnout hlouběji do kapsy. Uprostřed týdne byste občas měli vyrazit do přírody, čerstvý vzduch vám totiž skvěle provětrá myšlenky a vy konečně přijdete na fintu, jak si zjednodušit práci, což se týká domácnosti i vašich pracovních povinností v zaměstnání. Hádce na domácí půdě se patrně nevyhnete ve dnech víkendu, ale díky vaší skvělé výřečnosti se příbuzným nepodaří na vás svalit vinu za něco, co jste nemohli ovlivnit. Na hladinu vypluje, jak vše skutečně probíhalo a tím se patrně provalí, že vy jste udělali všechno, co bylo ve vašich silách, naopak příbuzní seděli s rukama v klíně, a čekali na zázrak.

e-mail  :  nadamagic@seznam.cz
http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

3.9.2012 8:00| autor: Naďa Šmídová

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist